بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

آذرنیا : مهدی کیانی سه اخطاره است .

پنجشنبه 31 فروردین 1391 19:03

نویسنده : Emre
تیم تراکتورسازی در هفته سی و یکم لیگ یازدهم به مصاف تیم راه آهن در تهران خواهد رفت . 
کسب 3 امتیاز برای سرخپوشان تبریز در گردونه رقابتی صدر جدول ، از اهمیت بسزایی برخوردار است . تراکتورسازان امروز آخرین تمرین خود را در تبریز انجام خواهند داد و فردا جمعه ساعت 11:30 تبریز را به مقصد تهران ترک خواهند کرد . به گفته حسن آذرنیا مدیر تیم ، مهدی کیانی هافبک با تعصب تراکتور به خاطر سه اخطاره بودن بازی حساس مقابل راه آهن را از دست داد .


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

هواداران تراکتور برای تشویق شهرداری به استادیوم بروند .

پنجشنبه 31 فروردین 1391 15:02

نویسنده : Emre
 چهار بازی باقیمانده لیگ یازدهم برای همه تیم ها مهم هستند بخصوص برای تیم های صدرجدولی و ته جدولی ، از تیم های استان تیم تراکتورسازی با اختلاف 3 امتیاز از صدر جدول ، فعلا در رده سوم و امیدوار به بهبود رتبه خود در جدول است . و تیم شهرداری برای گریز از سقوط به دسته پایین تر ، در این میان بازی شهرداری با نفت آبادان بسیار حائز اهمیت است چراکه تیم شهرداری با کسب نتیجه در برابر نفت آبادان امیدوار به بقا در لیگ برتر خواهد شد و با انگیزه بالا به مصاف دیگر بازی ها خواهد رفت در این بین امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی و مسئولین باشگاه از همه هواداران تراکتور خواستند برای تشویق تیم شهرداری در برابر نفت آبادان به استادیوم یادگارامام (ره) بیایند تا تیم شهرداری نتیجه مورد نظر را کسب نماید تا سهمیه استان در لیگ برتر همچنان حفظ گردد . 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

90/ چه لذتی دارد سپاهان ببازد و استقلال مساوی كند

پنجشنبه 31 فروردین 1391 11:26

نویسنده : Emre

 مهدی مرتضویان

90: با این‌كه مقابل فولاد  بودید اما تو سهمی در گلزنی نداشتی؟

2 بازی است گلزنی نكرده‌ام. به هر حال طبیعی است وقتی نوك خط حمله بازی می‌كنم باید هم گلزنی كنم و هم خلق موقعیت!باید دوباره گلزنی‌ام را طبق روال گذشته انجام دهم. به هر حال از من انتظار گلزنی می‌رود و كاملا هم طبیعی است كه چنین درخواستی از من داشته باشند.

90: حالا این اتفاق در بازی با راه‌آهن می‌افتد؟

تمام تلاشم را می‌كنم. كار فوق‌العاده سختی داریم. راه‌آهن، 2 بازی است كه خیلی خوب نتیجه گرفته و با روحیه‌ای مضاعف به مصاف تراكتور می‌آید. آنها سه امتیاز می‌خواهند تا سقوط نكنند ما نیز سه امتیاز می‌خواهیم تا در كورس قهرمانی بمانیم.

90: چقدر به قهرمانی امیدوارید؟

بستگی به نتایج استقلال و سپاهان دارد. چه لذتی دارد اگر سپاهان ببازد و استقلال مساوی كند! آن وقت ما راه‌آهن را ببریم و هر سه تیم هم امتیاز شویم! اگر این وضعیت به وجود بیاید قهرمانی در لیگ‌برتر در یك قدمی‌مان خواهد بود.

90: پس بازی با راه‌آهن برایتان سرنوشت ساز است؟

بردن راه‌آهن یعنی ماندن در كورس و باختن یعنی تلاش برای حفظ سكوی سومی. باید قطار پیروزی اخیر این تیم را متوقف كنیم. حضور من در تراكتور كوتاه مدت بوده است و كمتر از بقیه بازیكنان در تبریز بوده‌ام، اما در همین مدت كوتاه متوجه عشق مردم آذربایجان شده‌ام. آنها برای تیمشان هر كاری می‌كنند.

باید دلشان را با قهرمانی شاد كنیم و جواب حمایت‌هایشان را در طول فصل بدهیم.

90: كدام تیم شانس بیشتری دارد؟

هر سه تیم سپاهان استقلال و تراكتور سازی شرایط كاملا یكسانی دارند. به نظرم درصد های قهرمانی به طور متوسط بین تیم‌ها تقسیم شده است. یعنی چیزی حدود 3/33 درصد!

90: كدام بازی پیش رویتان را سخت می‌بینی؟

هر چهار بازی باقیمانده فوق‌العاده سخت و دشوار است. با تیم‌هایی بازی داریم كه از دو قاعده مستثنی نیستند. تیم‌هایی كه برای بقا می‌جنگند یا تیم‌هایی كه برای دفاع از حیثیت خود بازی می‌كنند.

مثلا پرسپولیس همواره پرسپولیس است و با این‌كه در میانه جدول حضور دارد ولی از قدرت همیشگی برخوردار است.

90: فكر می‌كنی در این چهار بازی چند گل بزنی؟

دوست دارم همه موقعیت‌ها را به گل تبدیل كنم. مثلا در همین بازی با فولاد، یك موقعیت مناسب را به راحتی از دست دادم و بی‌‌دقت بودم. امیدوارم این اتفاق دیگر نیفتد و موقعیت‌هایمان را به گل تبدیل كنیم.

90: گویا فصل آینده با تراكتور قرار داد داری؟

قرار دادم با این  تیم یك ونیم ساله است. اما می‌توانم انتهای فصل بروم. باید شرایط را بررسی كنم و آن موقع تصمیم بگیرم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مدافع تراکتور بازی های انتهایی لیگ برتر را از دست داد

چهارشنبه 30 فروردین 1391 21:25

نویسنده : Emre

سید محسن حسینی که در این فصل از رقابت های لیگ برتر ، بازی های خیلی خوبی را از خود به نمایش گذاشت ، در دقیقه 63 بازی با فولاد خوزستان دچار مصدومیت شد و به همین دلیل نتوانست به ادامه بازی بپردازد.

وی در این رابطه گفت: متخصص ارتوپدی و زانو تشخیص داده است که PCL پایم مشکوک به پارگی است و نظر قطعی را باید بعد از انجام MRI بدهد، منتظر نظر وی هستیم ولی متخصص ارتوپدی گفته است که فعلا یک ماه دور از میادین فوتبال خواهم بود.

حسینی افزود: با این حساب دیگر نمی توانم تراکتورسازی را در بازی های انتهایی لیگ برتر همراهی کنم ولی از اینکه توانستم در موفقیت تراکتور تا این لحظه سهیم باشم، خوشحالم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

خبر فوری//تغییر دوباره در بازی راه آهن-تراکتور

چهارشنبه 30 فروردین 1391 15:26

نویسنده : Emre
با توجه به نزدیکی امتیازات سه تیم صدر جدول لازم است دیدار 3 تیم همزمان برگزار شود در این راستا سرمربی تیم تراکتور درخواست تغییر زمان بازی تراکتور با راه آهن را داده بود که با پیگیری های لازم از سوی باشگاه و موافقت سازمان لیگ دیدار راه آهن و تراکتور به روز یکشنبه ساعت 17 در ورزشگاه تختی تهران تغییر داده شد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 29 فروردین 1391 19:29

جعفری: شرایط را برای ماندن قلعه نویی مهیا می‌کنیم

چهارشنبه 30 فروردین 1391 11:28

نویسنده : Emre

محمدحسین جعفری در گفتگو با مهر در خصوص انتظارات خود از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و همچنین شرایطی که قلعه نویی برای ماندن در تراکتورسازی مطرح کرده است، ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به حساسیت چهارهفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر، ما از فدراسیون فوتبال سه درخواست داریم که مهمترین آن برگزاری همزمان دیدارهای سه تیم مدعی قهرمانی در سه هفته پایانی است.

وی در ادامه افزود: هرچند که پس از دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال دیگر شاهد قضاوت‌های تاثیرگذار در بازی‌های تیم تراکتورسازی نبوده‌ایم اما انتظار ما از کمیته داوران فدراسیون فوتبال این است که در چهار هفته باقیمانده از لیگ برتر از داوران باتجربه و امتحان پس داده استفاده شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز سومین خواسته این باشگاه از فدراسیون فوتبال را بدین صورت تشریح کرد: با وجود همه مسائل مختلفی که مربوط به گذشته است در این هفته‌های حساس پایانی، فدراسیون فوتبال و یا کمیته‌های زیر مجموعه آن به گونه‌ای عمل کنند که استرس و تنشی به تیم‌های مدعی وارد نشود.

جعفری خاطر نشان کرد: متاسفانه طی چند روز اخیر مسائلی در خصوص دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال مطرح شده که مربوط به گذشته است و در مطرح شدن این مسائل هدفی جز به حاشیه بردن تیم تراکتورسازی وجود ندارد.

وی درهمین خصوص یادآور شد: ما در آن بازی (دیدار تراکتورسازی - استقلال در هفته بیست و سوم لیگ برتر) به دلیل اشتباهات فاحش و تاثیرگذار ترکی سه امتیاز حساس را از دست دادیم اما به دلیل حفظ آبروی فوتبال ایران و جلوگیری از محروم شدن این داور سکوت کردیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز همچنین از رسانه‌ها خواست که جوی آرام را در هفته‌های پایانی لیگ برتر برای تیم‌های مدعی ایجاد کنند و گفت: متاسفانه مسائلی که این روزها در خصوص آن بازی مطرح می‌شود به این دلیل است که داوران نسبت به تیم تراکتورسازی سختگیرانه عمل کنند.

جعفری در پاسخ به این پرسش که "آیا برای ماندن قلعه نویی در تراکتورسازی دو شرط اصلی وی را که حفظ اسکلت تیم و جذب بازیکنان مدنظرش برای فصل آینده است را می‌پذیرید؟"، گفت: من نیز به عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می‌خواهم فصل آینده یک تیم آسیایی داشته باشیم اما این موضوع منوط به تصویب برنامه‌ای است که به هیئت مدیره داده‌ام.

وی با اعلام اینکه هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تا دو هفته دیگر در خصوص برنامه پیشنهادی وی تصمیم گیری خواهد کرد، گفت: بستن تیم آسیایی بودجه آسیایی می‌خواهد که در برنامه پیشنهادی من به هیئت مدیره مورد تاکید قرار گرفته است.

وی در خاتمه تصریح کرد: ما همه تلاش خود را برای برآورده کردن شرایط قلعه نویی و حفظ او در تراکتورسازی می‌کنیم. مطمئن باشید قلعه نویی در تراکتورسازی خواهد ماند اما از این موضوع نیز نباید غافل شویم که مانند سال گذشته برخی از بازیکنانی که در فهرست خرید قلعه نویی قرار دارند به دلایل مختلف به تراکتورسازی نمی‌آیند که این موضوع از دست ما خارج است.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مدیرروستا از سرمربیگری شهرداری تبریز بركنار شد

سه شنبه 29 فروردین 1391 22:30

نویسنده : Emre

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، با پیشنهاد هیات‌ مدیره باشگاه و موافقت شهردار تبریز، علی‌ اصغر مدیرروستا سرمربی ناموفق تیم فوتبال شهرداری تبریز از كار بركنار شد.

این تصمیم به دنبال كسب نتایج ضعیف و دور از انتظار تیم در نیم فصل دوم مسابقه های فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران و عدم توجه مدیرروستا به توصیه ‌ها و تذكرات اعضای هیات‌ مدیره باشگاه اتخاذ شده است.

شهردار تبریز با تایید خبر بركناری سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز و موافقت خود با این تصمیم، در فاصله چهار هفته مانده به پایان مسابقه های لیگ برتر فوتبال گفت: به ‌رغم فرصت ‌های متعددی كه به كادر فنی تیم داده شد و حمایت ‌های همه‌ جانبه صورت گرفته از مدیرروستا در طول 13 هفته گذشته و با وجود مهیا كردن تمام امكانات لازم برای موفقیت تیم، آن طور كه باید و شاید، نتیجه مطلوب حاصل نشد و تیم فوتبال شهرداری تبریز روز به روز با مشكلات متعدد و عدم نتیجه ‌گیری مواجه شد.

علیرضا نوین افزود: متاسفانه مدیرروستا با وجود مسوولیت مستقیمی كه در كسب نتایج تیم داشت، تلاشی برای بهبود وضعیت تیم و متوقف كردن روند عدم نتیجه ‌گیری نشان نداد و علاوه بر آن به تذكرات، مشاوره‌ ها و توصیه‌ های فنی نیز بی‌ توجهی كرد و به همین خاطر و با توجه به عدم تغییر رفتار سرمربی، هیات ‌مدیره باشگاه چنین تصمیمی را اتخاذ كرد.

وی اعلام كرد: تا پایان فصل، مسوولیت هدایت فنی تیم فوتبال شهرداری تبریز با بیژن عزیزی مشاور فنی تیم خواهد بود.9 امتیاز از 13 بازی، كارنامه علی اصغر مدیرروستا با تیم فوتبال شهرداری تبریز در نیم فصل دوم بود.این تیم كه هم اكنون با 29 امتیاز از 30 بازی در رده هفدهم جدول جای دارد، در هفته سی و یكم میزبان تیم صنعت نفت آبادان خواهد بود.

این بازی ساعت 15 روز جمعه این هفته در ورزشگاه یادگار امام (ره) شهر تبریز برگزار می شود.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نشست خبری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی

سه شنبه 29 فروردین 1391 19:24

نویسنده : Emre
باشگاه تراکتورسازی روز سه شنبه میهمان خبرنگاران ورزش استان بود . علاوه بر خبرنگاران فوق عوامل برنامه تلویزیونی موج فوتبال ، واحد اطلاعات و اخبار صداوسیما و نماینده برنامه تلویزیونی 90 نیز در این نشست حضور داشتند . جعفری بعد از تعارفات معمول و خوش آمد گویی ، به سوالات خبرنگاران در زمینه های مختلف پاسخ گفت : جعفری ابتدا از حامیان تراکتورسازی که کمک حال این باشگاه بوده اند تشکر کرد ، استاندار محترم ، مسئولین ورزشی استان و سایر مسئولین و بخصوص موسسه جوانان خیر مورد تقدیر قرار گرفتند . جعفری در مقایسه وضعیت مالی امسال و سال گذشته گفت : ما امسال نیز مثل سال گذشته دارای مشکل مالی بوده و هستیم بطوریکه در سال گذشته در آخرین روز حساب ها را تسویه کردیم و مبلغ کمی فقط به کادر فنی بدهی داشتیم که بعدا تسویه گردید . در حال حاضر نسبت به مدت مشابه سال گذشته مقداری عقب هستیم و کمتر پرداخت کرده ایم ما امسال از استان نتوانستیم کمک مالی دریافت نماییم و مبلغ بسیار ناچیزی عاید باشگاه شد . اما وقتی موسسه جوانان خیر قدم پیش گذاشت و سی درصد سهام باشگاه را خریداری نمود مقداری از مشکلات حل گردید اما هنوزهم مشکل داریم و اینک منتظر رسیدن سه میلیارد تومان هستیم که یک میلیارد آن باقیمانده تعهدات جوانان خیر و دو میلیارد هم از موسسه مالی مهر خواهد بود که تا حدودی خیالمان راحت خواهد شد . و در پاسخ به سوال مربوط به سرمربی سال بعد تراکتور که خواهد بود گفت: من صبح روزی بازی با فولاد با آقای قلعه نویی صحبت کردم نظر من نگه داشتن قلعه نویی در تیم است آقای قلعه نویی نیز گفتند اولویت اول من تراکتور است اما شرایطی را مطرح کرد که بنظر من شرایط قابل قبولی است . مثلا تیم بازسازی شود ، بنظر خود من افق دید ما باید قهرمانی آسیا باشد ، ما در این فصل بیشترین تعداد بازیکن را آوردیم حتی بازیکنانی حمایتی آوردیم که سرمربی دغدغه نیمکت نیز نداشته باشد و دستش پر باشد . 
احساس من این است که امسال یارگیری تیم و تامین بازیکن مهمتر از گذشته است چون رقابت در تیم پایتخت در بازیکن گیری بر سایر تیم ها سایه خواهد افکند .
وی در مورد بلیط فروشی و حل مشکلات آن گفت: بلیط فروشی توسط باشگاهها یکی از فاکتورهای موردنظر AFC می باشد و این کار باید صورت بگیرد ، بدین منظور فدراسیون فوتبال نیز در اجرای درخواست قوانبن AFC اقداماتی را انجام داده و در مورد بلیط فروشی باشگاه تراکتورسازی نامه رسمی به استان ارسال کرده است ، اما در استان به مشکلاتی برخورد کرده که می بایست هرچه زودتر حل شود .
باشگاه بالای ده میلیارد تومان هزینه می کند و یکی از راه های تامین این هزینه ها بلیط فروشی است امسال ما حداقل یک میلیارد تومان درآمدحاصل از بلیط فروشی را در نظر گرفته بودیم اما این برنامه متاسفانه شاید 20 درصد آن به ما برسد و دلیل این است که بلیط فروشی باشگاه دست خود باشگاه نیست .
ما در این زمینه کارهای فنی لازم را انجام داده و اقدامات بلیط فروشی را ساماندهی کرده و آماده هستیم بدین منظور با هماهنگی مسئولین یادگار امام ره کانکس های بلیط فروشی را مستقر کرده ، کانکس مخصوص امانتداری آماده کرده و سیستم های لازم فروش و کنترل بلیط را انجام داده ایم اما متاسفانه شرکتی که در حال حاضر فروش بلیط را عهده دار هست و از تحویل آن به باشگاه امتناع می نماید به طور غیر قانونی سیم های سیستم های ما را قطع کرده اند در این موقع تصویر سیم های بریده شده به خبرنگاران نشان داده شد .
جعفری اضافه کرد در این رابطه کارهای حقوقی را انجام داده و پیگیر حقوق باشگاه هستیم.
بعد از خاتمه پرسش و پاسخ خبرنگاران از زمین چمن طبیعی و تاسیسات بدنسازی و استخر و بخصوص از امکانت الکترونیکی صدور کارت هواداری و کارت فروش بازیها دیدن کرده و خبرنگارانی که عکس همراه داشتند کارت هوادار افتخاری دریافت کردند .


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تغییر زمین بازی تراکتورسازی با راه آهن شهر ری

سه شنبه 29 فروردین 1391 18:32

نویسنده : Emre
به گزارش خبرنگار باشگاه دیدار دو تیم راه‌آهن شهر ری و تراکتورسازی تبریز از هفته سی و یکم لیگ برتر که پیش از این قرار بود در ورزشگاه اکباتان برگزار شود در همان روز شنبه دوم اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.

هر چند علت این تغییر اعلام نشده اما احتمال استقبال طرفداران تراکتورسازی و گنجایش پایین ورزشگاه اکباتان می‌تواند علت این تغییر باشد.

ورزشگاه تختی تهران ظرفیت 30 هزار نفر را دارد در حالی که ورزشگاه اکباتان تنها می‌تواند پذیرای 7 هزار تماشاگر باشد.   دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

گزارش تمرین دیروز تراکتور

سه شنبه 29 فروردین 1391 15:29

نویسنده : Emre

تمرینات تراکتور سازی از بعد از ظهر دیروز پیگیری شد ، روز شنبه را این تیم ریکاوری کرده ودیروز یکشنبه را به بازیکنان اصلی استراحت داده بود ، تمرین امروز غایبان زیادی داشت که اولین آن امیر قلعه نویی بود که بعد اتمام بازی با فولاد بلافاصله به تهران مراجعت نموده بود که دقایقی پس از شروع تمرین مستقیما از فرودگاه خود را به محل تمرین رساند.

امیر حسین صادقی ، احسان حاج صفی ، قاسم حدادی فر ، میلاد فخر الدینی ومحسن فروزان پنج بازیکنی بودند که بدلیل حضور در اردوی تیم ملی در تمرینات امروز غایب بودند ضمن اینکه سید محسن حسینی هم بدلیل مصدومیتی که در دقیقه 63 بازی با فولاد خوزستان اتفاق افتاد کماکان در استراحت بسرمی برد طبق گفته مولای پزشک تیم نتیجه MRI این بازیکن امشب مشخص می شود
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

ماندن قلعه‌نویی به مصوبات هیات مدیره بستگی دارد

سه شنبه 29 فروردین 1391 11:28

نویسنده : Emre

محمدحسین جعفری در گفت‌وگو با ایسنا حضور تراكتورسازی را در رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا قطعی دانست و افزود: ما تلاش می‌كنیم كه در چهار بازی باقی مانده از لیگ هم حداكثر امتیازهای لازم را بگیریم تا اگر رقبای ما امتیاز از دست دادند از فرصت استفاده كنیم و قهرمان شویم. ما اكنون تنها سه امتیاز با صدرنشین جدول فاصله داریم و می‌توانیم به صدر برسیم هرچند رقبا هم دست بسته نیستند و برای پیروزی تلاش می‌كنند.

وی برنامه‌های باشگاهش را برای حضور هرچه بهتر در آسیا در دو بخش عنوان كرد: ابتدا ساختار سازمانی باشگاه را باید تقویت كنیم ما در سطح آسیا از آبروی فوتبال ایران دفاع كنیم. ما مصمم هستیم این ساختار را در فرصت باقی مانده تقویت كنیم. مسئله دوم بحث برگزاری مسابقه‌ها است كه به كیفیت و استانداردهای ورزشگاه بازمی‌گردد. وقتی اصفهان می‌تواند از رقابت‌های آسیایی میزبانی كند، مطمئنا ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز هم می‌تواند این كار را حتی بهتر انجام دهد.

مدیرعامل باشگاه تراكتورسازی پیش از این از بلیت فروشی این باشگاه برای دیدار تیمش با فولاد خبر داده بود اما بلیت‌های این دیدار مانند گذشته توسط هیات فوتبال آذربایجان شرقی فروخته شد. وی در این رابطه گفت:‌ قرار بود بلیت‌های بازی با فولاد را ما بفروشیم اما متاسفانه به برخی مقاومت‌ها برمی‌خوریم و احساس كردیم كه قضیه به سمت برخی كشمكش‌های قدرتی كشیده می‌شود. در بازی با فولاد هم تصمیم گرفتیم آرام بنشینیم تا دوستان كه می‌گویند كار دیگری می‌كنند چه می‌خواهند بكنند!

وی ادامه داد: متاسفانه شركتی كه قبلا كار فروش بلیت را بر عهده داشت، كابل‌های شبكه ما را كه برای فروش الكترونیكی ایجاد شده بود، نابود كردند و ما را مصمم كردند كه مسئله را جدی‌تر از قبل و از مراجع قانونی دنبال كنیم. اجازه بلیت‌فروشی به باشگاه ابلاغ شده و این كه ما نمی‌توانیم این كار را انجام دهیم به هیات فوتبال استان بستگی دارد.

جعفری همچنین گفت: من نمی‌گذارم دامنه این مسائل و مسائل حاشیه‌ای دیگر به تیم كشیده شود اما این مسئله از نظر مالی به ما شدیدا آسیب می‌زند. مثلا در بازی با فولاد حدود 21 هزار نفر طبق اعلام هیات فوتبال حضور داشتند اما فقط 11 هزار قطعه بلیت فروخته شده است و من نمی‌دانم این 10 هزار نفر اضافه از كجا آمده‌اند!

جعفری در ادامه به شروط امیر قلعه‌نویی برای ماندن در این تیم گفت: او از ما خواسته است كه بازیكنان مد نظرش را جذب كنیم و افرادی را كه می‌خواهد در تیم نگه داریم. مسلما ما هم كسانی كه مورد نظر سرمربی هستند در تیم نگه می‌داریم اما جذب بازیكنان جدید كاملا به بودجه‌ای كه هیات مدیره تصویب می‌كند بستگی دارد. من برنامه خود را بر اساس حضور در آسیا به هیات مدیره داده‌ام و دیگر به آن‌ها بستگی دارد كه چه میزان بودجه را برای ما تصویب كنند.

وی در واكنش به این حرف كه به هر حال ماندن قلعه‌نویی در تیم بستگی به جذب بازیكنان مورد نظرش دارد، گفت: ما علاقه داریم كه قلعه‌نویی در تراكتورسازی بماند و ما می‌توانیم یك سال دیگر با او ادامه دهیم و تاكنون هم به نتایج خوبی دست پیدا كرده‌ایم. به هر حال این مسئله كاملا به مصوبات هیات مدیره بستگی دارد.

مدیرعامل باشگاه تراكتورسازی تبریز همچنین با اشاره به لغو دیدار تداركاتی ایران و امارات به دلیل بهانه‌جویی این كشور عربی گفت: فدراسیون باید قرارداد بازی‌های تداركاتی را در فیفا ثبت كند كه طرف قرارداد نتواند به راحتی آن را زیر پا بگذارد.

جعفری اظهار كرد: ورزش از سیاست جداست ولی متاسفانه چند سال است كه این مشكلات در فوتبال ما پیش می‌آید. وقتی فدراسیون فوتبال با كشوری توافق می‌كند كه دیدار تداركاتی بین تیم‌های ملی دو كشور انجام شود باید این قرارداد را به اتقاق نظر برساند و در فیفا ثبت كند تا طرف قرارداد نتواند به راحتی توافقات را زیر پا بگذارد. در آن صورت اگر طرف قرارداد تعهدش را لغو كند چراغ‌هایش در فیفا خاموش می‌شود و شخصیت بین‌المللی‌اش زیر سوال می‌رود.

وی ادامه داد: فدراسیون باید قراردادهایش را محكم ببندد و بازی‌های تداركاتی مناسبی فراهم كند. تیم ملی امروز به بازی‌های تداركاتی بیشتری نیاز دارد تا محك بیشتری بخورد. ضمن این كه تیم ملی باید با تیم‌های بهتر از امارات بازی ند اما با این حال سهل‌الوصول‌ترین تیم‌ها برای انجام بازی‌ تداركاتی همین كشورهای همسایه هستند.

جعفری همچنین گفت: اگر توافقات انجام شده بین فدراسیون ما و امارات در برنامه‌های فیفا ثبت می‌شد اماراتی‌ها نمی‌توانستند به راحتی كنار بكشند و در آن صورت به عواقب آن دچار می‌شدند. فدراسیون هم باید در برخی اركانش تغییراتی ایجاد كند و خود را در زمینه مسائل بین‌المللی تقویت كند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مطمئن باشید شهرداری تبریز سقوط نمی کند

دوشنبه 28 فروردین 1391 11:39

نویسنده : Emre

میثم بائو در گفت و گو با پانا در خصوص وضعیت شهرداری تبریز اظهار داشت: تیم ما در همه بازی ها از لحاظ کیفیت فوتبال خیلی خوب بازی می کند ولی نمی دانم چه شرایطی است که توپ های ما به گل نمی رود و باعث می شود تا هر بازی که می گذرد، استرس روی تیم ما بیشتر شود.

وی افزود: مقابل ذوب آهن خیلی خوب بازی کردیم ولی بازهم مساوی شد. باید نفت تهران را با اختلاف 5 گل می بردیم ولی بازهم چیزی جز مساوی عاید ما نشد.هم در نیمه اول و هم نیمه دوم مقابل نفت تهران سرتر بودیم و می توانستیم ببریم ولی دقت کافی برای گلزنی نداشتیم.

هافبک شهرداری تبریز تصریح کرد: مقابل ذوب آهن عملکرد خوبی داشتم و پنالتی گرفتم. حتی مقابل نفت بهتر از آن بازی بودم و چندین پاس گل دادم ولی خراب شد. در یک صحنه مثل رونالدینیو برای دقیقی و گودرزی پاس دادم که دروازه بان تسلیم شد ولی این 2 بازیکن به هم برخورد کردند و توپ بیرون رفت.

بائو گفت: شهرداری از لحاظ فوتبالی خوب کار می کند ولی در نتیجه گیری شانس نداریم. یقین بدانید تیم ما می ماند و سقوط نمی کند. بازیکنان خیلی خوبی داریم. هنوز 4 بازی باقی مانده که اگر 9 امتیاز بگیریم خیال ما راحت می شود. البته بازی ها سخت است و باید تمام تلاش و تمرکز خود را روی گرفتن نتیجه بگذاریم.

وی تاکید کرد: حیف است باشگاهی مثل شهرداری سقوط کند. بازیکنان ما هم قسم شده اند به این وضع پایان دهند چون حوصله ما هم از این همه بدشانسی به سرآمده و فقط برد می خواهیم. هر طور شده باید 2 بازی خانگی خود را مقابل فجر و نفت آبادان ببریم. 2 بازی سخت مقابل استقلال و داماش در بیرون خانه داریم که امتیاز آنها هم خیلی حیاتی است.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اولین شکار فصل بعد تراکتورسازی

یکشنبه 27 فروردین 1391 22:45

نویسنده : Emre

به نقل از باشگاه خبرنگاران، تراکتوری ها از سال قبل خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن فولاد بودند اما به دلیل پاره ای مسائل ازجذب وی بازماندند از این رو آنها بار دیگر اقدام کرده و این بار در مذاکره با مدیر برنامه های افشین موفق شدند وی را برای فصل آینده به خدمت بگیرند.

گفتنی است، مذاکره تراکتوری ها با مدیر برنامه های این بازیکن بوده است و مذاکرات نهایی با خود افشین پس از پایان مسابقات لیگ انجام می شود.

طبق قانون مذاکره با بازیکن در طول فصل خلاف قوانین است از این رو آنها با مدیر برنامه های افشین وارد مذاکره شدند


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

رکورد گل نخوردن تراکتور بالا رفت

یکشنبه 27 فروردین 1391 21:31

نویسنده : Emre
تراکتورسازان از روزی که به تقویت خطوط دفاعی پرداخته و کل خطوط تیم از دروازبان گرفته تا خط حمله که هرکدام به نحوی حرفه ای کار دفاع را به طور شایسته انجام داده اند گل کمتری دریافت کرده است . در سه بازی آخر نیم فصل اول دروازه تراکتور به مدت 270دقیقه بسته ماند . اما بازی دیروز که در مقابل فولاد انجام شد در چهار بازی متوالی دروازه تراکتور به مدت 360 دقیقه بسته مانده است که امیدواریم این وضعیت در بازیهای دیگر نیز ادامه یابد .
پرس تیم های حریف در زمین خودشان توسط خط حمله تراکتور ، اداره وسط میدان توسط هافبک ها و دفاع خوب خط دفاعی و مهار مهجمان حریف ، تسلط محسن فروزان در موقعیت های سخت و تک به تک شدن با مهاجمان باعث شده که سیستم دفاعی موردنظر کادر فنی نمره قبولی بگیرد . تراکتورسازی در 13 بازی انجام شده در نیم فصل دوم 9 گل خورده اما در 13 بازی مشابه نیم فصل اول 21 گل دریافت کرده بود . تراکتورسازی در در 3بازی آخر نیم فصل اول و در 13 بازی نیم فصل دوم در مجموع 16 بازی 9 گل خورده که آمار قابل توجه و کارنامه مثبتی برای تیم می باشد .دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 27 فروردین 1391 19:39

جعفری: شرط قلعه‌نویی معمولی اما درست است

یکشنبه 27 فروردین 1391 19:38

نویسنده : Emre
محمد حسین جعفری در گفت و گو با فارس در مورد حساسیت بازی های لیگ در چهار هفته باقی مانده لیگ برتر و اینکه کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد گفت: به تیم خود امید داریم هر چند که سه امتیاز با صدر فاصله داریم. اگر قهرمانی را می خواهیم باید چهار بازی باقی مانده را ببریم ولی نمی توانم پیش بینی کنم این دو تیم دچار لغزش می شوند یا خیر.

وی در پاسخ به این سؤال که برخی می گویند دست های پشت پرده در قهرمانی نقش دارد گفت: از این موضوع نمی ترسیم. برخی شرایط هست که باعث می شود چنین صحبت هایی مطرح شود. گاهی اشتباهات داوری که عمدی هم نیست این شرایط را به وجود می آورد.

جعفری در مورد اینکه قلعه نویی برای ماندن در تراکتورسازی دو شرط حفظ و جذب بازیکنان مورد نیازش را گذاشته، عنوان کرد: صبح روز بازی با فولاد با قلعه نویی جلسه ای داشتیم و این صحبت مطرح شد. قلعه نویی یک شرط معمولی گذاشته و درست هم هست. اگر برای فصل بعدی آسیایی شویم و بخواهیم حرفی برای گفتن داشته باشیم باید بازیکنان خود را حفظ و مطابق با بودجه ای که در نظر گرفته می شود بازیکن جذب کنیم. برنامه های خود را به هیئت مدیره داده ام و منتظر هستم تا آنها تصمیم گیری کنند. اگر از تیم حمایت نشود آسیب می بینیم.

وی در پاسخ به این سؤال که قلعه نویی لیست مورد نیاز خود را به باشگاه داده یا خیر گفت: او هنوز لیستی نداده است. می خواهیم دو هفته دیگر هم سپری شود و ما دو طرف بتوانیم برنامه های خود را تنظیم کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص اینکه گفته می شود این باشگاه به دلیل اینکه نمی تواند نیازهای قلعه نویی را برطرف کند، با مربیانی نظیر ویسی، کرانچار مذاکره کرده، به فارس گفت: اصلا این شایعه صحت ندارد. قلعه نویی اظهار علاقه کرده که می خواهد بماند مگر اینکه اتفاقاتی رخ دهد و او تغییر موضع دهد. تلاش می کنیم با قلعه نویی به توافق برسیم.

وی در این خصوص که در صورت قهرمانی تراکتورسازی چه پاداشی به بازیکنان داده می شود، گفت: قطعا پاداش ویژه ای به بازیکنان داده می شود و تاکنون هم ?? درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده و می خواهیم بقیه پول را هم بدهیم.

جعفری در ارتباط با اینکه چرا بلیت فروشی در بازی با فولاد خوزستان توسط هیئت فوتبال انجام شد، گفت: متاسفانه برای بلیت فروشی توسط باشگاه با مانع بزرگ و سرسختی روبرو شدیم. درحالی که از هفته بیست و دوم سازمان لیگ بلیت فروشی را به ما واگذار کرده اما دوستان اجازه این کار را نمی دهند و به نوعی زورآزمایی می کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که وقتی سازمان لیگ بلیت فروشی را به باشگاه واگذار کرده هیئت فوتبال هم باید این مسئله را بپذیرد و کفاشیان هم خواستار رسیدگی به این موضوع شده، تاکید کرد: اگر باید در فوتبال ما بود که این همه مشکل نداشتیم. آقای کفاشیان با یک دست می گوید بلیت فروشی به ما داده شود و با یک دست هم می گوید ملاحظه هیئت فوتبال را بکنید. به کفاشیان حق می دهم چون هیئت فوتبال با یک شرکت قرارداد ترکمنچای برای کارت های الکترونیک بسته و اگر خودش بلیت فروشی نکند متضرر می شود اما کسی نمی گوید باشگاه تراکتورسازی به خاطر این نحوه بلیت فروشی ??? میلیون تومان ضرر کرده است. ما دیروز همه این مدارک را به فدراسیون دادیم و منتظر هستیم کفاشیان تصمیم قاطع خود را بگیرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تغییر زمان دیدار تراکتورسازی تبریز با پرسپولیس تهران

یکشنبه 27 فروردین 1391 18:30

نویسنده : Emre

مطابق اعلام سازمان لیگ زمان دیدار تیم تراکتورسازی تبریز به پرسپولیس تهران که روز پنجشنبه مورخه 91/2/7 در تبریز برگزار می شود از ساعت 17 به 16:30 تغییر یافت . این دیدار راس ساعت 16:30 دقیقه روز پنجشنبه در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

آسیا باید به حضور تراكتور افتخار كند

یکشنبه 27 فروردین 1391 11:24

نویسنده : Emre

امیر قلعه نویی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پیروزی تیمش در هفته‌ سی‌ام لیگ برتر برابر فولاد گفت: به دلیل بازی خوبی كه بین ما و فولاد انجام شد به لیگ تبریك می گویم، فولاد با تعدادی جوان جویای نام خیلی ما را تحت فشار قرار دادند و بازی زیبایی به نمایش گذاشتند. از هوادارانمان هم تشكر می‌كنم چون بهترین تماشاگران دنیا هستند. همچنین بازیكنانم را ستایش می‌كنم كه بازی نه چندان خوب هفته‌ قبل را با بازی خوب برابر فولاد جبران كردند.

وی ادامه داد: خدا را شكر می‌كنم كه با سه امتیاز بازی فولاد توانستیم در بالای جدول باقی بمانیم. از این پس هم باید بازی به بازی جلو برویم، ولی در اولین گام باید به مصاف راه‌آهن برویم كه چند هفته‌ است خوب نتیجه‌ می‌گیرد. طبیعتا بازی سختی پیش رو خواهیم داشت. پیروزی ما برابر راه‌آهن می‌تواند كلید رسیدن ما به صدر جدول است، چون در هفته‌‌های پایانی ممكن است در صدر جدول تغییراتی رقم بخورد. همچنین از این كه علی دایی سلامتی خود را باز یافته است و تیمش خوب نتیجه‌ می‌گیرد، خوشحال هستم.

وی در ادامه و در پاسخ به این سوال كه آیا قبول دارد، چهار بازی پایانی تیمش نسبت به بازی‌های استقلال و سپاهان سخت‌تر است، خاطر نشان كرد: قبول دارم كه بازی‌های ما سخت هستند، اما بازی‌های دیگر تیم‌ها هم مشكل است و همه تیم‌ها را باید جدی بگیریم، ما هم فعلا فقط به بازی با راه‌آهن فكر می‌‌كنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی درباره این كه حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیای فصل آینده تقریبا قطعی است هم گفت: به نظر من آسیا باید به حضور تراكتورسازی افتخار كند. در لیگ قهرمانان آسیا كه در هر بازی‌اش چهار هزار تماشاگر حضور دارد . در تبریز 70 هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند. این مساله می‌تواند یك برند برای آسیا باشد. ضمن این كه ما هم باید نگاه‌های خود را عوض كنیم. مسئولان باشگاه باید نگرش خود را با توجه به آسیایی شدن تیم تغییر دهند.

وی همچنین شروط ماندن خود در تبریز را هم در راستای همین آسیایی شدن اعلام كرد و گفت: از مسئولان باشگاه خواسته‌ام كه بازیكنان مورد نظر من از در تیم حفظ و افرادی را هم كه می‌خواهم جذب كنند تا در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشم. این شروط هم فقط به سود مردم تبریز و باشگاه تراكتورسازی است. ماندن من در تبریز هم منوط به این شروط است و باید ابتدا توافقات اولیه را باشگاه انجام دهیم .

در چند هفته‌ اخیر شایعاتی مبنی بر حضور قلعه نویی به عنوان سرمربی استقلال در فصل آینده مطرح شد كه البته از سوی مسئولان این باشگاه تهرانی ردشده بود، قلعه نویی هم به شدت این شایعه را تكذیب و اظهار كرد: این افراد نه دوست من هستند و دوست تراكتورسازی ، این‌ها همان چهار نفری هستند كه پیش از این هم شایعه كرده بودند، من به ذوب آهن می‌روم. این چهار نفر كه نمی خواهم نامی از آن‌ها ببریم، هر روز یك پروژه علیه ما درست می‌كنند و ماه به ماه هم به حساب‌شان پول ریخته می‌شود. این افراد سال قبل هم در هفته‌‌های پایانی خط می‌گرفتند كه برای ما حاشیه درست كنند.

قلعه نویی در ادامه با خوب توصیف كردن عملكرد سه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا اظهار كرد: این تیم‌ها هم حرفه‌ای هستند و هم تجربه آسیایی دارند. نتایج آن‌ها هم كه خدا را شكر خوب بوده است، صعود این سه تیم به مراحل بالاتر می‌توانند برند خوبی برای فوتبال ما باشد. ضمن این كه پست جدید آقای كفاشیان در آسیا را كه پیش از این دست ژاپنی‌ها بود، تبریك می‌گویم و آن طور كه شنیده‌ام قرار است فصل آینده ایران سه سهمیه مستقیم و یك پلی‌آف داشته باشد كه البته هنوز هم ببرای فوتبال ما كم است.

قلعه نویی هچنین با بیان این كه سه تیم ایران در لیگ قهرمانان آسیا شانس قهرمانی در قاره را هم دارند، تصریح كرد: پشتوانه نیروی انسانی و استعداد فوتبال ما زیاد است و این سه تیم مشكلاتی را هم كه بیشتر تیم‌های ما با آن درگیر هستند، ندارند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال در ادامه و درباره این تیم گفت: ابتدا باید این مساله را در نظر بگیریم كه فوتبال ما باید امكانات سخت‌افزاری و زیر ساخت‌های مناسبی را ایجاد كند تا حضور 18 تیم در لیگ برتر مشكلی ایجاد نكند. چرا باید جایی مثل مازندران در لیگ برتر تیم نداشته باشد؟ مسئولان باید به جای پاك كردن صورت مساله ها به فكر فراهم كردن امكانات و بسترسازی مناسب باشند. اگر بسترها فراهم باشد، ورزشگاه‌ها با كیفیت باشند و همه شهرها فرودگاه داشته باشند و از این قبیل، اشكالی ندارد كه از همه شهرها نماینده در لیگ برتر باشند. فوتبال ما باید 100 ورزشگاه مثل ورزشگاه آزادی و با حداقل 50 هزار نفر ظرفیت داشته باشد.

قلعه نویی ادامه داد: فشردگی بازی‌های ملی و باشگاهی در همه جای دنیا وجود دارد، ولی مشكل ما نبود برنامه‌ریزی درست است. مگر انگلیس چند لیگ و لیگ‌های اروپایی و بازی‌های ملی ندارد؟ یا مگر آلمان ، ایتالیا و سایر كشورها بازی‌های زیادی برگزار نمی كنند؟ كاری ندارد كه برنامه خود را با AFC هماهنگ كنیم، ژاپن و كره هم در آسیا بازی می‌كنند، پس چرا مثل ما مشكل ندارند؟

سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی همچنین گفت: كارلوس كی‌روش مربی بزرگی است كه اگر كسی قابلیت‌های او را زیر سوال ببرد، اشتباه بزرگی مرتكب شده است. فدراسیون باید بستر لازم را برای اجرای برنامه‌های كی‌روش آماده كند. او برنامه‌هایی دارد كه ما باید تا جایی كه توانایی داریم آن‌ها را انجام دهیم. ضمن این كه اگر با كیفیت دور قبل بازی كنیم، حتما به مشكل می‌خوریم. در این مسر انتقادها هم باید به تیم ملی آرامش دهد، نه این كه انرژی كادر فنی و بازیكنان را بگیرد.

وی درباره بحث سیاسی شدن فوتبال و مساله لغو دیدار دوستانه ایران و امارات به دلیل مشكلات سیاسی افزود: فوتبال از سیاست جدا است، ولی ما هنوز با آن درگیر هستیم. وقتی 98 درصد بودجه فوتبال كشور را دولت می‌دهد، نمی‌شود انتظار داشت كه دولت در آن دخالت نكند. ما رسم باشگاه داری را درست انجام نمی دهیم و بحث خصوصی سازی فعلا حرف و شعار است. وقتی باشگاه‌ها درآمدزایی داشته باشند و تیم ملی هم مستقل باشد و هزینه‌هایش را تامین كند. دیگر این گونه مسایل هم رخ نمی دهد. مثلا انگلیس و آرژانتین سر جزایر فالكلند اختلاف دارند ، ولی در فوتبال بدون مشكل بازی می‌كنند.

وی درباره صحبت‌های اخیر عبدالله ویسی و سهراب بختیاری زاده مبنی بر این كه افرادی قصد داشته‌اند به آن‌ها رشوه بدهند تا در چند دیدار بازنده شوند، گفت: در جریان صحبت‌های مطرح شده نیستم، اما هر كسی چنین حرف‌هایی می‌زند باید ادامه داشته باشد و آن را پیگیری كند و به نتیجه‌ برساند. من پیش از این هم از دادستان كل كشور خواسته بودم كه وارد این بحث شود و آن را به نتیجه‌ برساند. مثلا در ایتالیا و در همان زمانی كه تیم ملی این كشور در فینال جام جهانی بود. دادستانی با ورود به مساله تبانی‌ها چند تیم را به دسته پایین‌تر فرستاد. در ایران هم آقای علی پور و همكارانش كار را شروع كردند، اما كافی نبود


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

قلعه نویی: در تبریز هم به ضرر ما سوت می زنند

شنبه 26 فروردین 1391 20:22

نویسنده : Emre

امیر قلعه نویی گفت:کنفدراسیون فوتبال آسیا با ید به این هواداران بسیار خوب تراکتور افتخار کند. در آسیا کمتر تیمی است که اینچنین طرفدارانی پور شوری داشته باشد.

 

وی به تمجید از عملکرد تیم فولاد خوزستان پرداخت و گفت: به مجید جلالی تبریک میگویم که با یک تعداد بازیکن جوان تیمی خوب و هماهنگ را گردهم آورده است و می توانند خوب بازی کنند. فولاد حتی شانس برد هم داشت و به چند موقعیت خوب گلزنی رسید.

 

قلعه نویی گفت: بعد از فشار روحی و روانی که بعد از از تساوی با فجرسپاسی شیراز برای تیم به وجود آمد امروز خدا کمک کرد و پیروز شدیم. با این پیروزی به جدول بازگشتیم و از همه مهمتر مردم تبریز خوشحال شدند.

 

سرمربی تراکتور سازی ادامهداد: فقط تا امروز فرصت داشتیم که خوشحال باشیم و از فردا باید به دیدار مقابل راه آهن فکر کنیم. بدون شک اگر در این بازی پیروز شویم معادلات قهرمانی برهم میخورد و رقابتمان با سپاهان و استقلال نزدیکتر خواهد شد.

 

وی در خصوص گلی که تیم تراکتورسازی به ثمر رسانده و توسط داور مردود اعلام شده است، گفت: متاسفانه در شهر خودمان هم به ضررمان سوت میزنند. من راجع به داوری نمی خواستم صحبت کنم اما اعتقاد دارم گل سالمی به ثمر رساندیم که نمی دانم چرا کمک داور آن را مردود اعلام کرد.

 

قلعه نویی در خصوص تداوم حضورش در تبریز افزود: برای ماندن در تراکتورسازی دو شرط دارم که در صورت تحقق آنها قراردادم را تمدید خواهم کرد و اگر لیاقت مردم تبریز را داشته باشم افتخار می کنم که در تیم تراکتور سازی بمانم.

 

وی ادامه داد: نخستین شرطم این است که نفرات مورد نظرم در تیم تراکتورسازی حفظ شوند و مهمتر از آن که شرط دومم است و آن اینکه بازیکنانی که میخواهم جذب شوند. تنها در این صورت و تحقق این شروط است که ما هم در لیگ و هم در آسیا میتوانیم نتایجی که لیاقت این مردم است را کسب کنیم.

 

سرمربی تراکتورسازی تبریز در خاتمه تصریح کرد: برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید نگرشی تازه داشته و امکاناتی حرفهای صرف آماده سازی تیم شود. قطعاً موفقیت در ایران و آسیا کار آسانی نیست و اگر بخواهند تراکتورسازی را به مانند سال گذشته آماده حضور در مسابقات کنند این تیم لطمه خواهند خورد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

برد حساس تراکتورسازی مقابل فولاد/یک قدم دیگر به سوی آسیا

شنبه 26 فروردین 1391 18:26

نویسنده : Emre
امروز دو تیم تراکتورسازی و فولاد خوزستان در مقابل دیدگان 30 هزار نفر در ورزشگاه یادگار امام (ره) به میدان رفتند که در نهایت تراکتورسازان توانستند با نتیجه 2 بر 0 تیم فولاد را از پیش رو بردارند.
با این برد تراکتورسازی با 56 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت  و یک گام دیگر به سوی آسیا برداشت.
نکته جالب توجه در این بازی شور و شوق فراوان هواداران تراکتورسازی بود که شور و حال خاصی به این بازی داد. همچنین جعفری مدبرعامل باشگاه که در نیمه اول به میان مردم رفت و از روی سکوهای هواداران بازی را تماشا کرد و در لابلای تماشای دیدار به برخی ازمشکلات هواداران نیز رسیدگی نمود.
در انتهای بازی امیر قلعه نوعی نیز در پاسخ به این سوال که آیا برای فصل 12 در تبریز خواهد ماند گفت: امروز صبح هم با سردار جعفری جلسه ای داشتیم و به ایشان هم گفتم که اولویت من تراکتورسازی است.
تراکتورسازان با برد امروز خود شادی را به میان آذری زبانها بردند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

دو شرط اساسی برای ماندن در تراکتورسازی گذاشته‌ام

شنبه 26 فروردین 1391 18:10

نویسنده : Emre

امیر قلعه نویی پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل فولاد خوزستان گفت: قبل از هر چیز سوگواری ایام فاطمیه را تسلیت می گویم. من به این مردم با صفا و با معرفت افتخار می کنم. آنها هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند و آسیا باید به این مردم افتخار کند. خیلی ها می گویند که ما باید به آسیا برویم اما آسیا باید به این مردم افتخار کند.

وی افزود: به مجید جلالی هم تبریک می گویم. او با جمعی جوان بازی تاکتیکی انجام داد و حتی می توانست برنده این دیدار باشد. آنها در دو سه صحنه می توانستند به گل برسند که درخشش فروزان مانع این امر شد.

سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: مهم سه امتیاز بود که گرفتیم و به جدول بازگشتیم. همین که مردم خوشحال شدند برای من کافی است.

قلعه نویی در ارتباط با گل آفساید اکبرپور گفت: به نظر گل درست بود اما کمک داور آفساید اعلام کرد.

وی در خصوص اینکه برای فصل آینده در تراکتورسازی می ماند یا خیر گفت: اگر لیاقت این مردم را داشته باشم می مانم. برای ماندن در این تیم شرط گذاشته ام. اول اینکه بازیکنانی که می خواهم حفظ و بازیکنانی که می خواهم جذب شوند. اگر آسیایی شویم برای فصل بعدی باید فکر بزرگ تر و امکانات بزرگ تری داشته باشیم. نگرش ها باید عوض شود. اگر می خواهیم هم در لیگ و آسیا قوی باشیم تیم بهتری باید باشیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

جلالی: آذربایجان شرقی جزو 4 استان بازیکن ساز کشور می باشد .

جمعه 25 فروردین 1391 15:24

نویسنده : Emre
سرمربی تیم فولاد خوزستان در خصوص بازی فردا گفت : فردا یک بازی سخت و در عین حال بسیار پرسود برای تیم جوان و کم تجربه فولاد مقابل حضور انبوه هواداران پرشور تراکتورسازی خواهد بود . او افزود تیم ما با وجود معدل سنی زیر 22 سال ، فردا برای اثبات شایستگی های خود با ارائه بازی خوب ، منطقی و سالم به مصاف تراکتورسازی خواهیم رفت . ما باید فضاها را برای بازیکنان تراکتور ببندیم و با ایجاد فضاهای مناسب در تیم حریف برای خود موقعیت سازی نماییم تا بتوانیم نتیجه لازم را در بازی فردا کسب نماییم . جلالی در خصوص سیاست کلی باشگاه فولاد گفت : تیمی که مجموعا برای 24 بازیکن از 30 بازیکن خود فقط 1میلیارد و 400 میلیون هزینه می کند مطمئنا برای قهرمانی بسته نمی شود هدف اصلی باشگاه فولاد جوانگرایی و بومی گرایی می باشد . او در خصوص وجود پتانسیل های بالا در فوتبال آذربایجان گفت : آذربایجان با دارا بودن بازیکنانی قدرتی جز یکی از 4 استان بازیکن ساز کشور می باشد که با وجود قدرت بدنی بالا از نظر سطح یادگیری و تاکتیک پذیری نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارند . 

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 25 فروردین 1391 17:04

قلعه نویی : حضور تراکتور در رقابت های آسیایی برند Afc را در فیفا افزایش خواهد داد .

جمعه 25 فروردین 1391 15:24

نویسنده : Emre
امیر قلعه نویی با حضور در کنفرانس خبری قبل بازی تراکتورسازی – فولاد ، ضمن تشکر از حضور پر تعدا و پرشور هواداران در بازی با فجر سپاسی بازی فردا را بسیار حساس و تاکتیکی از طرف هر دو تیم توصیف نمود : سرمربی تراکتورسازان در خصوص بازی فردا افزود : با شناختی که از تیم فولاد و مجید جلالی دارم فردا شاهد یک بازی منطقی و تاکتیکی از هر دو تیم خواهیم بود و امیدواریم با کسب هر 3 امتیاز بازی فاصله خودمان را با صدر جدول کاهش دهیم قلعه نویی در ادامه افزود : این تراکتور پتانسیل قهرمانی در ایران و حتی در آسیا را دارد ولی اگر تراکتور آسیایی شود باید نگرش ها نیز عوض گردد ، تراکتورسازی تیم بزرگی بود ولی حالا برند بسیار بزرگی پیدا کرده است 
ما باید به خاطر پیراهن تیم که ناموس ورزشی ماست از جان مایه بگزاریم تا اگر روزی هم از این تیم رفتیم با خاطره های خوش از این تیم برویم او در خصوص نقش تراکتور درصورت حضور در آسیا گفت : اگر تراکتورسازی به آسیا برود افتخاری بسیار بزرگ نصیب کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز می شود چون من خودم تجربه دیدن حضور 120 هزار نفری هواداران تراکتور را در تبریز و زمانی که در سپاهان بودم را دارم ، شعار های هواداران تراکتور بی نظیر است و با روحیه دادن به تیم در شرایط سخت عرصه را بر حریفان تنگ می نمایند . بدین خاطر حضور تراکتور در آسیا برند afc را نیز در فیفا بسیار بالا خواهد برد من از وقتی به تبریز آمده ام همیشه شبانه روز دعا کردم که شرمنده مردم خوب آذربایجان نشوم
امیر قلعه نویی در ادامه افزود : هواداران با دعا های خودشان نیز ما را تنها نگزارند تا انشالله با کسب نتایج خوب در بازی های باقیمانده به هدف اصلی خود و هواداران برسیم .دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

پیام تبریک مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به آقای کفاشیان

پنجشنبه 24 فروردین 1391 17:24

نویسنده : Emre
جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به علی کفاشیان به دلیل انتخاب ایشان به عنوان رئیس کمیته تخصصی لیگ های حرفه ای آسیا تبریک گفت.
علی کفاشیان به عنوان رئیس 'کمیته تخصصی لیگ‌های حرفه‌ای آسیا' انتخاب شد.این کمیته به عنوان هیأت مشاوره‌ای برای هیات رئیسه AFC در موضوعات مربوط به فدراسیون‌ها، باشگاه‌ها و لیگ‌های حرفه‌ای در آسیا عمل می‌کند


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

90/دقیقی: در لیگ می مانیم چون حقمان است

پنجشنبه 24 فروردین 1391 14:12

نویسنده : Emre

حسن امامقلی

90: سعید دقیقی مهاجم شهرداری تبریز تا به اینجای فصل توانسته است 8 گل به ثمر برساند تا بهترین گلزن تیمش لقب بگیرد، با این  حال گلزنی‌های او تاثیری در خروج این تیم‌ از قعر جدول نداشته است. با دقیقی در خصوص شرایط خود و تیمش در بازی‌های باقیمانده از لیگ برتر هم كلام شدیم كه خواندنش خالی از لطف نیست:

90: چرا شهرداری در نیم فصل دوم این قدر نزول داشته است.

خودمان هم نمی‌دانیم. از لحاظ فنی شرایط به مراتب بهتری نسبت به فصل اول داریم. همه چیز بهتر از نیم فصل اول است به جزشانس كه ظاهرا با شهرداری قهر كرده.

90: منظورت این است كه بدشانس بودید؟

دقیقا همینطور است. بدشانس بودیم و در بعضی صحنه‌ها نیز بی‌دقت! خیلی فرصت تك به تك داشتیم كه به گل تبدیل نكردیم. باید بیشتر از این‌ها تلاش كنیم.

در بعضی دیدارها نباید بازنده می‌شدیم. واقعا حقمان مقابل پرسپولیس و ملوان و مس امتیازات از دست دادن نبود.

90: اما در بازی با صبا خوب نبودید.

در بازی با صبا یك نیمه خوب داشتیم. در بازی با ذوب‌آهن هم كاملا آماده بودیم و حقمان برد بود، اما در نهایت فقط یك امتیاز گرفتیم.

90: این تساوی باعث شد تا بازی با نفت سرنوشت ساز شود.

دقیقا همینطور است. بازی سختی در تهران با نفت داریم. باید همه تلاشمان را بكنیم تا به آنچه می‌خواهیم برسیم.

90: آنچه می‌خواهید فرار از سقوط است دیگر...

متاسفانه همینطور است. واقعا تیمی كمه از لحاظ فنی، جزو شش تیم اول لیگ است نباید اینجا قرار می‌گرفت. به نظرم اصغر آقا آبرویش را برای تیم گذاشته تا نتیجه بگیریم. او فوتبال را به خوبی می‌فهمد. می‌داند فوتبال چیست و چه چیزی را باید دنبال كند. ولی واقعا بدشانسیم. شاید در ده بازی قبلی‌مان، 50 موقعیت مسلم گلزنی داشتیم. اگر نصف آنها را به گل تبدیل می‌كردیم كار به  اینجا نمی‌كشید.

90: حالا شهرداری می‌ماند یا نه؟

امیدوارم به این موضوع انشاا... این اتفاق خواهد افتاد. اگر بتوانیم نفت را در تهران ببریم نسبت به این موضوع امیدوارتر می‌شویم.

90: نتیجه را چگونه پیش‌بینی می‌كنید؟

فقط به برد فكر می‌كنیم. نفت، تیم جوان و دونده‌ای دارد. اگر بتوانیم آنها را شكست دهیم. بقیه بازی‌ها را هم می‌بریم.

90: سال آینده در شهرداری می‌مانی.

جانم را برای نتیجه‌گیری این تیم می‌گذارم. اگر از لحاظ فنی كمبودی داشتیم حرفی نمی‌زدم، اما وقتی می‌بینم خوب بازی می‌كنیم ولی گلزنی نمی‌كنیم با تمام وجود تلاشم را می‌كنم تا این معضل را نیز پشت سر بگذاریم.

من به ماندن خوشبین هستم چون حقمان است.

90: اما هیچ ربطی به سئوال ما نداشت.

من تا پایان فصل فقط به شهرداری می‌كنم. در باشگاهمان همه چیز سر جای خودش است. از مدیریت تا تداركات تیم برای نتیجه‌گیری شهرداری تلاش می‌كنند. امیدوارم این اتفاق بیفتد و موفق شویم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

ترااااااااختوووووووووررررررر

پنجشنبه 24 فروردین 1391 13:02

نویسنده : Emreدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 24 فروردین 1391 13:04

90/ لوپز: عاشق مردم این سرزمین شده‌ام

پنجشنبه 24 فروردین 1391 11:10

نویسنده : Emre
مهدی مرتضویان

 90: چرا در تركیب اصلی تیم خود مقابل فجر نبودی؟

قلعه‌نوعی‌ ترجیح داد روی نیمكت بنشینم و سیستم را نسبت به بازی‌های گذشته، كمی تغییر داد. به خاطر همین جزو اصلی‌ها نبودم و نیمه دوم تصمیم گرفت تا بازی كنم.

90: بازی خوبی هم از آب درنیامد...

بازی سختی بود. آن‌ها برای گرفتن یك امتیاز به زمین آمده بودند و به خاطر همین موضوع، بازی كردند. هر چقدر تلاش كردیم نتوانستیم به دروازه آن‌ها نزدیك شویم.

90: با این وضعیت، شانس قهرمانی‌تان كم شد؟

كار سختی است. نباید امتیاز می‌دادیم اما حالا دیگر وقت حسرت خوردن نیست. باید بجنگیم و تلاش كنیم. سپاهان حریف جدیدمان است. رقابت قهرمانی بین تیم‌های تراكتور و سپاهان است.

90: شایعه شده تو از تراكتور می‌روی؟

من مردم تبریز را خیلی دوست دارم و عاشق مردم این سرزمین شده‌ام. یك ماه تا پایان فصل باقی مانده است. نباید به این حرف‌ها توجه كرد. من تراكتور را دوست دارم. این تیم را در قلبم جا داده‌ام. هوادارانش را مثل دوستان صمیمی‌ام می‌دانم. آن‌ها برایم همه كار می‌كنند تا برای تیمشان افتخار كسب كنم. این جو را به هر قیمتی از دست نمی‌دهم. طبیعی است كه یك بازیكن در انتهای فصل، خواهان داشته باشد اما نه الان!

90: رفتنت بستگی به پول بیشتر دارد؟

اصلا این‌طور نیست. شرایط مختلف را باید درنظر گرفت. الان فقط و فقط به تراكتور فكر می‌كنم و بس!

90: حتی اگر قلعه‌نوعی‌ به استقلال برود تو همراه وی نمی‌روی؟

او به ادامه بازی‌ها فكر می‌كند و من هم باید مثل او فكر كنم و برای پنج بازی باقیمانده حواسم را جمع كنم. به استقلال فكر هم نمی‌كنم.

90: شما این هفته نیز یك بازی سخت مقابل فولاد دارید. این بازی را چطور می‌بینی؟

همه بازی‌هایمان سخت است. با تیم‌هایی بازی داریم كه با برنامه‌اند و تلاش می‌كنند تا وضعیت خود را در لیگ بهتر كنند. ما هم برای رسیدن به قهرمانی چاره‌ای جز پیروزی مقابل فولاد و سایر تیم‌ها نداریم. باید 15 امتیاز باقیمانده را به حساب تراكتور بریزیم.

90: فكر می‌كنی باتوجه به تساوی مقابل فجر، هوادارانتان باز هم به ورزشگاه بیایند؟

آن‌ها ما را همیشه حمایت كرده‌اند. وقتی می‌بازیم هم دلداری می‌دهند. هواداران حرفه‌ای داریم. بازی‌های دیگر را به خاطر تساوی یا باخت در یك بازی، فدا نمی‌كنند. مطمئن باشید در بازی با فولاد نیز به ورزشگاه خواهند آمد و ما را تشویق می‌كنند.

90: توانسته‌ای در این مدت فارسی یا تركی یاد بگیری؟

خیلی كم. در حد چند جمله. مثل (عیبی یوخ) یا (سلام خوبی)! به شما قول می‌دهم بهتر شود!

90: دوست داری ماركو به تبریز بیاید؟

او برادرم است و از وقتی هم برای بازی كردن به ایران آمده توانسته برای تیمش تاثیرگذار باشد. به هر حال فوتبال است و برای شغلت مجبور هستی از خانه دورباشی. آمدن ماركو به تراكتورسازی مربوط به خودش و مسئولان باشگاهمان است. من در زمین بازی، فقط به اینكه توصیه‌های كادر فنی را اجرا كنم توجه دارم. با ماركو از طریق چت و تلفن در تماس هستم. تعطیلات هم به تهران می‌روم تا او را ببینم. امیدوارم او نیز همچنان برای تیمش خوب باشد و بتواند درخواست كادر فنی را در زمین برآورده كند.

90: در پایان حرف خاصی نداری؟

امیدوارم تراكتور قهرمان این فصل لیگ‌برتر شود تا بتوانیم هوادارانمان را خیلی خوشحال كنیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

90/شهرداری و تیر خلاصی به خود

چهارشنبه 23 فروردین 1391 22:09

نویسنده : Emre

فرزاد ملازاده

90: هیچ آذربایجانی دوست ندارد سهمیه آنها در لیگ برتر به یك تیم كاهش پیدا كند. از این رو هر تبریزی می‌خواهد هر كمكی باشد برای رفع این اوضاع نامساعد شهرداری انجام دهد. اما باید یك موضوع را قبول كرد؛ تعویض مدیرروستا با یسیچ به هر عنوانی كه صورت گرفت اشتباه بود و مدیرروستا در حد نام شهرداری نبود. او در این چند هفته كه سرمربی شهرداری تبریز بوده، هیچ تغییر قابل توجه‌ای در این تیم ایجاد نكرده و به جای پیشرفت شهرداری هر هفته شاهد افول تیم‌ محبوب آذری‌ها بوده‌ایم شهرداری هر چند به مانند تراكتور پر هوادار نیست، اما این دلیل نمی‌شود بر این كه هیچ كس توجهی به اوضاع و احوال این تیم ندارد. هوادار آگاه است و می‌داند كه اوضاع شهرداری مساعد نیست اما این پرسش در ذهن تمام دوستداران فوتبال نقش بسته كه چرا این تغییر سرمربی صورت گرفته و مدیرروستا با كدام معیار به این سمت انتخاب شده است. شهرداری نیاز به مربی با نام و نشان بالاتر از یسیچ داشت و یسیچ تیمی را تحویل مدیرروستا داد كه در كورس رقابتها اوضاع مساعدتری نسبت به امروز خود داشت. مدیرروستا از همان ابتدا در انتخاب نفراتش دچار اشتباه شد و تحت تاثیر برخی صحبت‌ها نفراتش را گلچین كرد. در نهایت هم خود به اشتباهش پی برد و باز هم بازیكنان مغضوب را به تركیب برگرداند و در این آخر هم همین برنامه را برای سعید دقیقی اجرا كرد و بهترین بازیكن شهرداری را روی نیمكت نشاند. مدیرروستا حتی در انتخاب تركیب هم تا به امروز سردرگم بوده. خیلی‌ها در تلاشند كه شهرداری را از این اوضاع نابسامان خارج كنند. این هم در لیگ برتر باقی بماند. اما امید است كه شهرداری با ماندن در لیگ برتر بعد از این تحت وسواس زیادی را در انتخاب گزینه‌های خود داشته باشد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

امیرحسین صادقی: نمی‌دانم چرا محروم شدم

سه شنبه 22 فروردین 1391 22:19

نویسنده : Emre

امیرحسین صادقی مدافع باتجربه تیم تراكتورسازی تبریز از سوی كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یك جلسه از همراهی تیمش محروم شد. این حكم به این دلیل اعلام شدكه كمیته انضباطی معتقد است كه صادقی بعد از بازی تراكتور و استقلال به محسن تركی داور مسابقه اهانت كرده است.

صادقی در گفت‌وگو با سایت گل در مورد حكم كمیته انضباطی می‌گوید:« من واقعا نمی‌دانم چرا چنین حكمی صادر شده و یك جلسه محروم شده‌ام. من حتی به كمیته انضباطی رفتم و صحبت‌هایم را انجام دادم و حتی به آقای تركی هم گفتم كه چیزی به شما نگفتم و حتما او اشتباه شنیده است.»

صادقی تأكید می‌كند:«من هیچ اهانتی به داور مسابقه نكرده‌ام ولی آقای تركی نظر دیگری داشت و به من گفت كه بعد از پایان بازی فلان حرف را زدی. من به جان بچه‌ام قسم خوردم كه هیچ حرفی نزده‌ام و اگر می‌خواستم اعتراضی انجام دهم، در زمین مسابقه این كار را می‌كردم كه خطای من را پنالتی گرفت.»

از صادقی در ادامه در مورد شانس قهرمانی تراكتور در لیگ سوال می‌كنیم كه او می‌گوید:«متأسفانه 2 امتیاز حساس را از دست دادیم و اگر فجرسپاسی را می‌بردیم شرایط خیلی فرق می‌كرد. شانس قهرمانی ما كم شده ولی از بین نرفته است. ما باید حداكثر امتیازها را جمع كنیم و منتظر لغزش سپاهان و استقلال باشیم.»


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

90/از اعتماد دوباره كی‌روش خوشحالم

سه شنبه 22 فروردین 1391 20:19

نویسنده : Emre

مهدی مرتضویان

90: چرا تراكتور همیشگی را مقابل فجر ندیدیم؟

قبول دارم بازی خیلی ضعیفی مقابل فجر انجام دادیم. مثل گذشته نبودیم و به خوبی وظایف‌مان را انجام ندادیم.

90: از دست دادن این 2 امتیاز، شما را از كورس عقب انداخت.

شرایط سخت‌تری پیدا كردیم. بازی‌های آینده را باید جدی‌تر دنبال كنیم. هم قسم شده‌ایم تا در پنج بازی آینده، نهایت تلاش‌مان را بكنیم تا 15 امتیاز باقیمانده را كسب كنیم. باید تمام سعی خود را به كار گیریم تا بتوانیم در بالای جدول بمانیم. اگر این اتفاق بیافتد باز هم برای صدرنشینی شدن مدعی خواهیم بود.

90: از بازی خودت راضی بودی؟

می‌توانستم بهتر از این هم باشم. فوتبال یك بازی تیمی است. اگر نتیجه بگیری، همه اعضای تیم مقصرند. هر وقت هم ببریم، تمام اعضای تیم در آن سهیم هستند.

90: گویا قلعه‌نوعی‌ هم حسابی شاكی بود؟

انتظار برد مقابل فجر را داشتیم. طبیعی است وقتی نتیجه دلخواه را نمی‌گیری، سرمربی تیم كه باید پاسخگوی نتایج باشد، دلخور شود.

90: چرا تراكتور مقابل انبوه تماشاگران خود نتیجه نمی‌گیرد؟

این طور نیست. فقط در بازی با فجر این اتفاق افتاده و نتوانستیم انتظارات آنها را برآورده كنیم. وقتی آنها به استادیوم می‌آیند و با شور و شوق، تیم را تشویق می‌كنند، انگیزه‌مان چندین برابر می‌شود. خیلی از سختی‌ها را به خاطر این هوادار تحمل می‌كنیم. تمام اعضای باشگاه فقط به فكر خوشحال كردن هواداران هستند.

90: تراكتور به آسیا راه پیدا می‌كند؟

هدف‌مان همین است. اگر بتوانیم در چند بازی آینده، انتظارات را برآورده كنیم به آسیا می‌رسیم. حیف است این خیل عظیم هوادار آسیا را نبیند.

90: دوباره هم به تیم‌ملی دعوت شدی.

ممنون آقای كی‌روش هستم كه باز هم به من اعتماد كردند. سعی داشتم در طول این مدت، بازی‌های قابل‌قبولی را ارائه دهم تا بتوانم همچنان پیراهن تیم‌ملی را حفظ كنم.

90: اما خیلی وقت است فیكس تیم‌ملی نیستی؟

در چند بازی، مصدوم بودم و نتوانستم به طور كامل در اردوها حاضر شوم. در اردوهای بعدی تیم‌ملی، تلاشم را می‌‌كنم تا به این مهم دست پیدا كنم اما اگر جزو یازده نفر نبودم برای تیم‌ملی كشورم آرزوی موفقیت می‌كنم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

امیرحسین صادقی هفت میلیون جریمه شد

دوشنبه 21 فروردین 1391 22:58

نویسنده : Emre
ه نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی رای خود را در خصوص امیرحسین صادقی بازیکن باشگاه تراکتورسازی تبریز صادر کرد.

مطابق با گزارش داور و ناظر دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال که در تاریخ 9/11/90 در تبریز برگزار شد، امیرحسین صادقی بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز پس از اتمام این دیدار اقدام به اهانت به داور مسابقه کرد و کمیته انضباطی پس از تشکیل جلسه و استماع صحبتهای صادقی، وی را با توبیخ کتبی و درج در پرونده به پرداخت 70.000.000 ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

از سوی دیگر با توجه به اینکه صادقی در تاریخ 4/8/90 به یک جلسه محرومیت تعلیقی محکوم شده بود و با توجه به تکرار تخلف، این محکومیت به مورد اجرا درآمده و صادقی می‌بایست یک جلسه محرومیت را تحمل کند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تعداد کل صفحات : 3 1 2 3
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو