بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

شهرداری به من نیاز دارد و استقلالی نمی شوم

چهارشنبه 30 آذر 1390 17:40

نویسنده : Emre
میثم بائو در گفت و گو با پانا در خصوص توقف شهرداری مقابل داماش اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود ولی چون می خواستیم برنده شویم، در نیمه اول هرچه داشتیم گذاشتیم ولی 4، 5 گل به داماش نزدیم و متاسفانه بازی مساوی شد.

وی افزود: این قدر در زمین گلی و نامناسب در نیمه اول دویدیم که در نیمه دوم کمی افت بدنی داشتیم به همین خاطر داماش بازی را به تعادل کشاند با این حال واقعا مستحق پیروزی بودیم و این هم از شانس یسیچ بود که نتوانیم بازی خوب خود را با برد تمام کنیم.

هافبک شهرداری تبریز تصریح کرد: به عنوان بازیکن مشکلی از یسیچ نمی بینم. او مربی ماست و از لحاظ فنی و اخلاقی هم خیلی خوب کار کرده. اگر ببینید تیم از سال گذشته بهتر نتیجه گرفته است اما نمی دانم مشکل باشگاه و سرمربی چیست. شاید خواسته باشگاه از او بیشتر از این رده بوده ولی هیچ کدام از صحبت هایی که گفته می شود از بازیکنان پول می گیرد اصلا صحت ندارد.

بائو گفت: می توانستیم بهتر نتیجه بگیریم. اگر داماش را می بردیم نیم فصل اول هشتم می شدیم . در خیلی از بازی ها مستحق پیروزی بودیم که محقق نشد. تیم ما خیلی خوب است و واقعا زیبا و چشم نواز بازی می کند. شاید کمی در زدن ضربات آخر بی دقتی می کنیم. بعضی مواقع بدشانسی هم می آوریم. مثلا ضربه سری که به داماش زدم محمدی عالی عکس العمل نشان داد.

وی تاکید کرد: امسال واقعا لیگ پویایی داریم و هیچ چیز مشخص نیست. تیم های قوی یقه تیم های بزرگ را می گیرند و اصلا نتایج از قبل مشخص نیست. شرایط سخت شده و تیم ها به هم نزدیک شده اند.

هافبک شهرداری تبریز در خصوص قهرمانی نیم فصل استقلال افزود: مدیریت و سرمربی استقلال تیم خوبی بستند و استقلال واقعا قوی است. اگر پرسپولیس و استقلال را همیشه خوب ببندند. مدعی قهرمانی می شوند چون خیلی از لوازم قهرمانی را بالقوه دارند اما استنباط شخصی من این است اگر فرهاد مجیدی از استقلال برود به مشکل می خورند.

بائو در خصوص بازگشت خود به استقلال گفت: با باشگاه خودم قرارداد دارم و آنها به من نیاز دارند. هیچ جا نمی روم و قرار نیست به استقلال هم بروم.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تراکتور در داخل و خارج كشور طرفدار دارد

چهارشنبه 30 آذر 1390 17:37

نویسنده : Emre

محمد حسین جعفری اظهار داشت : پرسش من این است كه برای تیم تراکتورسازی که مورد علاقه آذریها واقع شده و بخشی از نشاط اجتماعی آذریها را شکل می دهد چقدر هزینه می شود؟ در حالی که در استان ما دهها میلیارد تومان برای مسائل فرهنگی هزینه می­شود تا موجبات نشاط و رضایت و انرژی بخشیدن به جامعه شود تراکتورسازی سهمی از این بودجه ها ندارد در حالی که مردم با موفقیت تیم تراکتور سرشار از روحیه و شادابی می شوند که نمونه هایی از آن را در بازی­های مختلف در سطح استان وبین آذریها شاهد بودیم.

وی افزود:در یک بررسی آماری که توسط خود باشگاه در چند سال اخیر صورت پذیرفته بیش از 70% مردم استان و آذریهای سطح کشور و حتی خارج از کشور پیگیر مسائل تیم تراکتورسازی هستند و به این تیم علاقمندند.حال چنانچه این جامعه آماری را با بودجه ای که در باشگاه هزینه می شود مقایسه کنیم سرانه سالیانه­ای که برای هر کدام از طرفداران تیم تراکتورسازی تعیین می شود مبلغی حدود 3000 تومان می باشد یعنی اگر برای هر نفر در سال این مبلغ به عنوان بودجه فرهنگی برای باشگاه لحاظ شود قطعا ضمن تامین بودجه باشگاه می توان با داشتن یک تیم قدرتمند همیشه این شادابی را در میان آذریها حفظ نمود که متاسفانه تاکنون ازاین پتانسیل موجود بی بهره مانده ایم.امیدوارم مسئولین استان و توزیع کننده­های بودجه های فرهنگی جایگاه شادی­آفرین تیم تراکتورسازی را در توزیع اعتبارات در نظر داشته باشند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اخبار کوتاه از تراکتورسازی

چهارشنبه 30 آذر 1390 17:31

نویسنده : Emre
به گفته محمد حسین جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی این باشگاه با جدایی عباس محمدی موافقت کرد. البته محمدی هنوز با این باشگاه تسویه حساب نکرده است.

*عقیل اعتمادی دروازه بان ایرانی الاصلی که در لیگ هلند بازی می کرده دو روزی است که در تبریز بسر می برد ولی هنوز با این تیم قرداد امضا نکرده است. این بازیکن باید تست پزشکی بدهد و سپس در تمرینات این تیم شرکت کند تا به تایید کادرفنی تراکتورسازی برسد.

* درحالی که گفته می شود میلاد فخرالدینی بازیکن مس کرمان قصد دارد به عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی بپیوندند جعفری مدیرعامل تراکتورسازی به فارس گفت: همه این خبرها در حد حرف است. بازیکنی که می خواهد سرباز شود باید از سه ماه قبل نامه داشته باشد. 
 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تراكتورسازی بامداد شنبه عازم تركیه می شود

چهارشنبه 30 آذر 1390 17:29

نویسنده : Emre

این تیم ساعت 3.30 بامداد شنبه تبریز را به مقصد آنتالیا ترك می كند.

اردوی تداركاتی تركیه یك هفته به طول خواهد انجامید و این تیم در این اردو علاوه بر انجام تمرینات بدنسازی و حفظ آمادگی دو بازی تداركاتی نیز با تیم های روسی انجام خواهد داد.

تمرینات این تیم پس از چهار روز تعطیلی از امروز از سرگرفته می شود تا شرایط بدنی تیم برای برپایی اردوی آمادگی در تركیه فراهم شود.

تراكتورسازی در رقابت های نیم فصل اول لیگ برتر باشگاه های ایران با كسب 29 امتیاز از 17 بازی در رده چهارم جدول قرار گرفت.

این تیم روز شانزدهم دی ماه سالجاری و در هفته هجدهم رقابت ها در قم به مصاف صبای این شهر می رود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

محمدی:به نظر قلعه نویی احترام می گذارم

یکشنبه 27 آذر 1390 23:59

نویسنده : Emre
عباس محمدی در گفت و گو با پانا در خصوص علت خارج شدن از لیست تراکتور اظهار داشت: اصلا چنین چیزی نیست و از لیست تیم خارج نشده ام. صحبت هایی کردیم که اگر پیشنهادی شد بتوانم در نیم فصل دوم در تیمی دیگر بازی کنم.

وی افزود: فوتبال بالا و پائین دارد و قرار نیست همیشه در اوج باشی. بالاخره چیز خاصی نبود و با 2 تیم صحبت کردیم که اگر بشود به یکی از آنها بروم. الان هم اتفاقی نیافتاده و اگر تیمی هم جور نشد در تراکتور با قدرت کارم را می کنم. هنوز تصمیم خاصی برای رفتن نگرفتم.

گلر تراکتورسازی تصریح کرد: من با قلعه نویی نه مشکلی داشتم و نه دارم. قبلا وقتی سرمربی تیم ملی بود چند بار مرا دعوت کرد. ما چون 3 گلر هستیم ممکن است به 2 نفر کم بازی برسد. البته صحبتی شده بود که با یکی از گلرهای پرسپولیس معاوضه شوم ولی چون پرسپولیس هم شرایطش مشخص نیست فعلا این موضوع مسکوت مانده است.

محمدی گفت: من از نیمکت نشینی ناراحتم. هرکس بگوید نیمکت نشینی او را خوشحال می کند دروغ گفته اما حرفی نیست و تشخیص کادر فنی این بوده که بازی نکنم. من هم به نظر قلعه نویی احترام می گذارم. تا به حال هم به نیمکت نشینی اعتراضی نکردم.

وی تاکید کرد: همیشه دوست داشتم با قلعه نویی کار کنم. الان هم افتخار می کنم شاگردش هستم. اگر در تراکتور بمان قول می دهم که نیم فصل دوم بهتر کار کنم و حقم را بگیرم.

گلر تراکتور در خصوص نتایج این تیم افزود: نتایج ما نسبت به سال قبل بهتر بوه است و در کورس قهرمانی هستیم. قطعا نیم فصل دوم بهتر کار می کنیم. البته در خانه شاید به خاطر شرایط روحی روانی نتوانستیم خوب نتیجه بگیریم.

محمدی در خصوص این که آیا گفته قلعه نویی را قبول دارید که تماشاگران معترض خط می گیرند؟ گفت: تماشاگران دوست دارند در خانه نتیجه بگیرند و برد تیمشان را ببینند. ما البته خوب بازی کردیم و تماشاگران از نحوه بازی تیم راضی اند اما شاد چون در چند بازی نتوانستیم ببریم، تحت تاثیرقرار می گیرند وگرنه چنین چیزی را قبول ندارم که خط بگیرند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

آخرین وضعیت تراکتورسازی از زبان امیر قلعه‌نویی

یکشنبه 27 آذر 1390 23:58

نویسنده : Emre
امیر قلعه‌نویی در نیم فصل اول لیگ برتر دوره یازدهم با تراکتورسازی به عنوان چهارمی دست پیدا کرد.
وی در تجربه جدید مربیگری خود در شهر تبریز اتفاقات مختلفی را به چشم دید و پایان یافتن نیم‌فصل فرصت خوبی برای صحبت در این باره است.

خبرنگار فارس با امیرقلعه‌نویی صحبت کرده که در زیر می‌خوانید.

فارس: در نیم فصل اول از تیمتان راضی بودید؟

می‌توانیم بگوییم هم راضی بودیم و هم راضی نبودیم. ما فصل را با تغییرات شروع کردیم و نفرات کلیدی تراکتورسازی از این تیم جدا شدند. از سوی دیگر روی نفراتی حساب باز می‌کردیم اما به یکباره دستمان خالی شد. مثلا فردین عابدینی دچار آسیب دیدگی شد و مهدی کیانی چنین شرایطی را پیدا کرده بود. مجبور بودیم با 12 یا 13 نفر لیگ را جلو ببریم و فکر می‌کنم شروع خوبی داشتیم. قبول دارم افت تاکتیکی هم داشتیم و مهره‌های جایگزین هم به آن شکلی که پیش بینی می‌کردم نظر من را جلب نکردند.

مباحث دیگر هم وجود داشت؛ مثلا مشکلات داوری در بعضی بازی‌های ما به وجود آمد ولی باید اعتراف کنم داوران قشر زحمتکش جامعه ما هستند و قرار شد من دیگر در خصوص مسائل داوری صحبت نکنم. هم افت داشتیم و هم دستمان از لحاظ نفرات بسته بود و از همه مهمتر اینکه هشدار داده بودم زمین یادگار امام توانایی برگزاری مسابقات 4 تیم (دو تیم لیگ برتر و دو تیم دسته اولی) را ندارد. فکر می‌کنم این زمین هم مثل دریاچه ارومیه در حال نابودی است.

فارس: بیشتر توضیح می‌دهید.

ما استقلال و پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست دادیم به این خاطر که زمین از کیفیت مناسبی برخوردار بود. هر چه گفتیم زمین ورزشگاه یادگار امام کیفیت لازم را ندارد هیچ‌کس به حرف ما گوش نکرد. در نیم فصل دوم امتیازگیری سخت‌تر است ولی ما به فکر تقویت نقاط ضعف‌مان هستیم و در چند پست به بازیکن نیاز داریم. حالا حدادی‌فر به جمع ما اضافه شده و کیانی هم به تمرینات برگشته و فکر می‌کنم نسبت به نیم فصل اول دستمان بازتر می‌شود.

فارس: مشکلات مالی نداشتید؟

مشکلات مالی داشتیم ولی تمام فکر و ذکرمان کمک به تیم بود. دوست ندارم شرایط به گونه‌ای شود که بازیکن بگوید ماشینم را فروختم. من از این مسائل خوشم نمی‌آید. شاید مشکلات مالی ما از همه تیم‌ها بیشتر هم بود اما به همه گفته بودم باید دست به دست هم بدهیم تا مشکلات حل شود.

فارس: به نظر شما شرایط تراکتورسازی را می‌توان با سپاهانی که در آن حضور داشتید قیاس کرد؟

شاید از همه نظرها نتوان دو تیم را با هم مقایسه کرد اما اینجا تبریز است و پتانسیل خوبی دارد و بر اساس داشته‌هایمان برنامه ریزی کردیم. من همیشه ممنون‌دار مردم اصفهان بودم که به من لطف داشتند ولی وقتی به اینجا آمدم تصمیم گرفتم تیمی بسازم که توانایی‌های بالایی داشته باشد.

فارس: قبول دارید برای اکثر طرفداران فوتبال این ذهنیت به وجود آمده که اگر قلعه‌نویی وارد هر تیمی شود باید تیم‌هایش همیشه پیروز و یا مدعی قهرمانی باشند؟

روی این مسئله بحث دارم. هنگامی که به اینجا آمدم بحث ما، اخلاق‌مداری، اصلاحات فنی و تاکتیکی بود. ما همزمان با تیم‌های دیگر کارمان را شروع کردیم ولی اعتقادم این است که اخلاق مهمتر از نتیجه گیری است. این مسئله برای من مهم است که انسان اصول خود را زیر پا نگذارد. شاید خیلی‌ها از جهان پهلوان تختی بیشتر مدال گرفته و عناوین زیادی کسب کرده باشند ولی اسم تختی به گونه‌ای در این جامعه جا افتاده که کسی به مدال‌های کسب شده توسط او کاری ندارد. من اعتقاد دارم هدف، وسیله را توجیه نمی‌کند.

می‌توانستم در تراکتورسازی خیلی از مسائل را نادیده بگیرم و پیش خود بگویم حالا این چند بازی را نتیجه بگیریم بعد فکری به حال مسائل دیگر می‌کنیم ولی من این کار را نکردم. به طور مثال هادی عقیلی وقتی در سپاهان به توصیه‌ها و نصیحت‌های ما گوش کرد دو سال به عنوان کاندیدای بهترین بازیکن آسیا انتخاب شد. همین مهدی کیانی را از این به بعد ببینید و ببینید چقدر شرایط او فرق می‌کند اما اینکه همه از امیر قلعه نویی توقع دارند بحث دیگری است. مثلا مجید جلالی با تیمش در یاسوج شکست می‌خورد و عنوان می‌کند حتی بایرن مونیخ هم به اینجا بیاید برنده نمی‌شود. خیلی از مسائل بر اساس تفکرات حرفه‌ای است. ما باید نسبت به داشته‌هایمان توقع داشته باشیم ولی اعتقاد دارم اگر تقویت شویم مدعی هستیم.

فارس: فکر می‌کنید تراکتورسازی در نیم فصل دوم می‌تواند مدعی جدی قهرمانی باشد؟

شما اجازه بدهید ما یارهایمان را بگیریم آن وقت روی این مسائل کار می‌کنیم. در نیم فصل دوم هم زمین‌ها کوچک می‌شود و هم دروازه‌ها اما به یکسری مسائل دقت کنید اگر تیمی مثل سپاهان قهرمان می‌شود کار کوچکی انجام نداده است. شما قبول دارید که استقلال و پرسپولیس سه بازی خانگی بیشتر نسبت به ما انجام می‌دهند؟

فارس: بله، به این خاطر که تیم‌هایی مثل راه آهن و نفت تهران باید در ورزشگاه آزادی بازی کنند.

پس می‌بینید که چقدر کار سختی داریم. اگر سپاهان 80 امتیاز کسب کرد و قهرمان شد باید 9 امتیاز هم به خاطر همین مسائل به آن تیم اضافه کنیم. تیمی مثل سپاهان خیلی سختی می‌کشد تا قهرمان شود. به این خاطر است که می‌گویم کار ما سخت است.

فارس: در نیم فصل اول فراز و نشیب‌های زیادی روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام دیده شد. در این خصوص صحبت می‌کنید؟

وقتی بخواهیم سالم کار کنیم همیشه یک سری مقاومت‌ها وجود دارد. شاید دست‌های نامشروعی کوتاه شد ولی من از این مقاومت‌ها هم استقبال می‌کنم. برای من مهم نیست که فشارها به چه شکل است، مهم نظر مردم است و محبتی که آنها به این تیم دارند. خیالتان راحت من از این بدترها را هم دیدم.

فارس: چطور شد به یک باره مهدی کیانی را بخشیدید؟

او بازیکن باکیفیتی است. چندبار قبل از آنکه آن اتفاق بیفتد با او صحبت کردم و گفتم خصوصیات من این است و توقعم از یک بازیکن حرفه‌ای این گونه مسائل است. آن زمان کیانی شرایط را درک نکرد. من اعتقاد دارم هم تشویق خوب است و هم تنبیه ولی نباید همه چیز ماست‌مالی شود. اینکه بازیکن را داخل چارچوب بیاوریم با اینکه ماست‌مالی کنیم با هم خیلی فرق می‌کند. در هر صورت او به تمرینات ما برگشت و با او صحبت کردم و در همین بازی با ملوان هم کیفیت خوبی داشت و مثل تمام بازیکنان روی او حساب ویژه‌ای باز کردم.

فارس: از این بحث بگذریم. گفته شده روز گذشته یکی از دوستان قدیمی شما با فتح الله زاده درگیر شده و حتی روزنامه‌ها نوشتند رفیق قلعه‌نویی با مدیرعامل استقلال درگیر شد.

وقتی کسی قلم دستش می‌گیرد و بد قلم می‌زند باید روی نطفه و لقمه‌اش شک کرد.

فارس: از این بحث بگذریم. شنیده می‌شود که انتخابات فدراسیون فوتبال قرار است سال آینده برگزار شود و حتی می‌گویند سعیدلو یا دادکان ممکن است بیایند...

بحثی که می‌کنم کلی است. می‌خواستم این پیشنهاد را در مجمع بدهم ولی حالا از طریق رسانه شما می‌گویم. چه اشکالی دارد که یک اتاق فکر در فدراسیون فوتبال تشکیل شود و تمامی رؤسای قبلی فدراسیون فوتبال در این اتاق فکر حضور داشته باشند؟ درست است که آنها رئیس نیستند اما چرا باید امثال دادکان‌ها، عابدینی‌ها، صفی‌زاده‌ها، مصطفوی‌ها و خیلی‌های دیگر خانه بنشینند. چه اشکالی دارد که صفایی فراهانی به این فوتبال کمک کند؟

فارس: یعنی این نفراتی که اسم بردید حاضرند با این شرایط در آن اتاق فکر مدنظر شما حضور پیدا کنند؟

چرا نیایند؟ وقتی هدف خدمت باشد به خاطر نام ایران هم که شده این نفرات می‌آیند. ما وقتی فکر و فرهنگ خوب داشته باشیم فرقی نمی‌کند که چه کسانی کمک کنند و بیایند. واقعا می‌خواستم به مسئولان بگویم که این مسئله را در اساسنامه لحاظ کنند حالا در قالب کمیته تشریفات و یا در قالب اتاق فکر. مگر امثال دادکان و مصطفوی کم انسان‌هایی هستند؟ مثلا نمی‌توانیم از تجربیات تیمسار نوآموز استفاده کنیم؟ کفاشیان، تاج و عزیز محمدی زحمات زیادی کشیدند اما چون همدلی نیست و تصمیمات قائم به شخص است هدفمان را گم می‌کنیم. متأسفانه ما چشم‌انداز و اهداف راهبردی نداریم و طرح جامع ما نوشته شده ولی در حال خاک خوردن است.

فارس: بگذریم. ظاهرا به فدراسیون رفتید و با مسئولان ستاد تخلفات لیگ برتر درباره مسائلی صحبت‌هایی داشتید...

من به فدراسیون نرفتم اما با آقای علیپور صحبت کردم. اجازه بدهید در خصوص این مسئله هیچ صحبتی انجام ندهم اما اگر قرار بود رسانه‌ای شود قبلا به آن اشاره می‌کردم.

فارس: از وضعیت دروازه‌بان‌های تراکتورسازی راضی هستید؟

راضی‌ام چون خدا را شکر در سه بازی گذشته مقابل پرسپولیس و مس بیرون از خانه و ملوانی که چهار گل به استقلال، سه گل به ذوب آهن و دو گل به فجر زده گل نخوردیم.
فروزان در این چند مسابقه خوب کار کرد.

فارس: فشردگی مسابقات به تیم شما لطمه‌ای وارد نکرده چون بازیکنان استقلال از این مسئله خیلی گلایه‌مند هستند.

ما هم فشردگی و تعطیلات بی مورد داریم و هم فشردگی بی برنامه. اینها باعث می‌شود تیم‌ها لطمه بخورند و طبعا باشگاه‌هایی که ملی‌پوش دارند ضربه می‌بینند. در ورزشگاه آزادی یک بازی انجام می‌دهیم و انرژی یک بازی را مصرف می‌کنیم اما انصافا در ورزشگاه یادگار امام سه برابر آن انرژی از بازیکنان من گرفته می‌شود. مثلا برای سفر به انزلی اول به تهران آمدیم سپس به رشت رفتیم و از آنجا با اتوبوس به انزلی رفتیم اما وقتی تیم در تهران حضور دارد مستقیما به هر شهری که می‌خواهیم می‌رویم. اینها هم جزء برنامه ریزی است. فکر می‌کنید چرا قطر در 30 سال گذشته دو بار مسابقات آسیایی برگزار کرده؟ آنها می‌توانند و ما نمی‌توانیم؟ ما با تمدن ?هزار ساله نمی‌توانیم برنامه ریزی درستی داشته باشیم.

دو سال پیش در یک برنامه تلویزیونی در رابطه با کم شدن سهمیه‌ها صحبت کردم. همه من را مسخره کردند، حتی آقایان علیه ما مطلب هم نوشتند و آنهایی که مزدور و اجنبی پرست هستند همه جور انتقاد به من وارد کردند اما بعد از دو سال که این اتفاق افتاد هیچ‌کس نگفت امیر قلعه نویی این مسئله را گفته بود. حالا اگر یک چشم آبی آن حرف‌ها را می‌زد و آن هشدارها را می‌داد می‌رفتند مجسمه‌اش را می‌ساختند و می‌گفتند حرف‌هایش را جدی بگیرید. این همه گفتم اگر این موارد را رعایت نکنیم سهمیه ما کم می‌شود کسی گوش نکرد. برای این حرف‌هایم مستند دارم و بروید از دوستان بپرسید که من این حرف‌ها را زدم یا نه.

فارس: با همه صحبت‌هایی که در مورد استیلی انجام دادید او در نهایت از پرسپولیس جدا شد. در این خصوص صحبت کنید.

آمدن و رفتن در فوتبال طبیعی است اما اینکه چگونه ورود کنیم که قداست‌ها حفظ شود در فوتبال ما فراموش شده است. مگر کسی می‌تواند منکر زحمات حمید استیلی برای پرسپولیس شود اما آن رفتارها تأسف بار بود. همه چیز را نباید فدای این فوتبال کرد چون این ورزش تمام می‌شود ولی خاطرات خوبش می‌ماند. وقتی استیلی گفت مادرم از آن حرف‌ها ناراحت شده در دلم گریه کردم. شاید حمید استیلی نوع فوتبالش در پرسپولیس در زمانی که در این تیم بازی می‌کرد خشن بود اما خداوکیلی انسان بزرگی است. فوتبال برد دارد و باخت اما باید قداست آدم‌ها حفظ شود. فیلکس ماگات در آلمان مربی بزرگی است او ممکن است یک فصل یک تیم را قهرمان کند و فصل آینده هفته پنجم از یک تیم جدا شود اما شخصیت او زیرسؤال می‌رود؟ این مسائل است که در فوتبال ما رعایت نمی‌شود.

فارس: یعنی شخصیت استیلی زیر سؤال رفت؟

حرمت و قداست او نگه داشته نشد. استیلی مربی خوبی است و در خیلی کلاس‌ها ما با هم حضور داشتیم. او شعور فنی بالایی دارد حالا در این تیم جواب نداد ولی او به این فوتبال برمی‌گردد و شایستگی‌هایش را نشان می‌دهد. فکر می‌کنم در شرایط بدی به پرسپولیس ورود کرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اردوی ماشین سازی تبریز در آنتالیای ترکیه

جمعه 25 آذر 1390 15:49

نویسنده : Emre

رسول خطیبی با اعلام این خبر به ایرنا، گفت: این اردو از هشتم تا پانزدهم دی ماه سالجاری و با حضور كلیه بازیكنان برپا می شود.

وی اضافه كرد: دراین اردو برنامه های آمادگی و تاكتیكی برای بازیكنان در نظر گرفته شده و با سه جلسه تمرین در روز خود را برای حضور پرقدرت در نیم فصل دوم و صعود به لیگ برتر آماده می كنیم.

خطیبی گفت: در مدت برگزاری این اردو یك دیدار دوستانه نیز با یكی از تیم های مطرح لیگ دسته اول تركیه برگزار خواهیم كرد.

وی در مورد اینكه قراربود این تیم در امارات اردویی را برپا و با تیمهای مطرح آن بازی تداركاتی برگزار نماید، افزود: از امارات و چند باشگاه آن دعوتنامه هایی برای برگزاری اردوی نیم فصل و دیدار دوستانه ارسال شده بود اما پس از جلسات مختلف به این نتیجه رسیدیم كه اردوی تركیه مناسب تر و مفیدتر خواهد بود.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز كه تا پایان هفته دهم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های كشور با 22 امتیاز در صدر گروه ب قرار گرفته در هفته یازدهم این رقابت ها ساعت 14 فردا /جمعه/ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز میزبان برق شیراز است.

رقابت های فوتبال لیگ یك از ششم تا بیست و دوم دی ماه سالجاری به دلیل اتمام بازی های نیم فصل، تعطیل خواهد بود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

برنامه هفته‌های هجدهم تا بیست و یکم لیگ برتر

پنجشنبه 24 آذر 1390 20:00

نویسنده : Emre
هفته هجدهم:
پنجشنبه - 15/10/90
* ملوان بندرانزلی - پرسپولیس، ساعت 15، ورزشگاه تختی بندرانزلی
* شهرداری تبریز - مس کرمان، ساعت 15، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
* ذوب آهن اصفهان - راه آهن شهرری، ساعت 15، ورزشگاه ذوب آهن فولادشهر
جمعه - 16/10/90
* صنعت نفت آبادان - داماش گیلان، ساعت 15، ورزشگاه تختی آبادان
* نفت تهران - فجر شهید سپاسی شیراز، ساعت 15، ورزشگاه دستگردی تهران
* شاهین بوشهر - فولادخوزستان، ساعت 15، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
* مس سرچشمه - سایپای البرز، ساعت 15، ورزشگاه شهید باهنر کرمان
* صبای قم - تراکتورسازی تبریز، ساعت 15، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم
* استقلال - سپاهان اصفهان، ساعت 16:15، ورزشگاه آزادی تهرانهفته نوزدهم:
سه شنبه - 20/10/90
* داماش گیلان - استقلال، ساعت 15، ورزشگاه سردار جنگل رشت
* راه آهن شهرری - ملوان بندرانزلی، ساعت 15، ورزشگاه اکباتان تهران
* فجر شهید سپاسی شیراز - صنعت نفت آبادان، ساعت 15، ورزشگاه حافظیه شیراز
* مس کرمان - نفت تهران، ساعت 15، ورزشگاه شهید باهنر کرمان
* تراکتورسازی تبریز - ذوب آهن اصفهان، ساعت 15، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
چهارشنبه - 21/10/90
* فولادخوزستان - مس سرچشمه، ساعت 15، ورزشگاه تختی اهواز
* سپاهان اصفهان - صبای قم، ساعت 15، ورزشگاه ذوب آهن فولادشهر
* سایپای البرز - شهرداری تبریز، ساعت 15، ورزشگاه انقلاب کرج
* پرسپولیس - شاهین بوشهر، ساعت 16:20، ورزشگاه آزادی تهرانهفته بیستم:
یکشنبه - 25/10/90
* نفت تهران - فولادخوزستان، ساعت 15، ورزشگاه دستگردی تهران
* داماش گیلان - فجرشهید سپاسی شیراز، ساعت 15، ورزشگاه شهید عضدی رشت
* مس سرچشمه - ملوان بندرانزلی، ساعت 5، ورزشگاه شهید باهنر کرمان
* شاهین بوشهر - تراکتورسازی تبریز، ساعت 15، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
* صنعت نفت آبادان - سپاهان اصفهان، ساعت 15، ورزشگاه تختی آبادان
* ذوب آهن اصفهان - سایپای البرز، ساعت 15، ورزشگاه ذوب آهن فولادشهر
* صبای قم - راه آهن شهرری، ساعت 15، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم
* استقلال - مس کرمان، ساعت 16:20، ورزشگاه آزادی تهران
دوشنبه - 26/10/90
* شهرداری تبریز - پرسپولیس، ساعت 15، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریزهفته بیست و یکم:
پنجشنبه - 29/10/90
* تراکتورسازی تبریز - داماش گیلان، ساعت 15، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
* ملوان بندرانزلی - شاهین بوشهر، ساعت 15، ورزشگاه تختی بندرانزلی
* فجرشهیدسپاسی شیراز - استقلال، ساعت 15، ورزشگاه حافظیه شیراز
* مس کرمان - صنعت نفت آبادان، ساعت 15، ورزشگاه شهید باهنر کرمان
* فولادخوزستان - ذوب آهن اصفهان، ساعت 15، ورزشگاه تختی اهواز
جمعه - 3010/90
* راه آهن شهرری - نفت تهران، ساعت 15، ورزشگاه اکباتان تهران
* سپاهان اصفهان - شهرداری تبریز، ساعت 15، ورزشگاه ذوب آهن فولادشهر
* سایپای البرز - صبای قم، ساعت 15، ورزشگاه انقلاب کرج
* پرسپولیس - مس سرچشمه، ساعت 16:25، ورزشگاه آزادی تهران
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

بازیكنان تراكتورسازی آماده بازی با ملوان هستند

پنجشنبه 24 آذر 1390 19:34

نویسنده : Emre

بیاض پورممی به ایرنا گفت:در هفته گذشته و پس از بازی با مس سرچشمه، بازیكنان تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتند و تیم در شرایط آرمانی به سر می برد.

وی درخصوص قاسم حدادی فر كه به تازگی به تمرینات تراكتورسازی پیوسته افزود: چند روزی است كه تمرینات ویژه ای را با این بازیكن شروع كرده ایم و نظر پزشك معالج قبلی وی و همین طور نظر پزشك تیم را لحاظ می كنیم.

پورممی اظهار كرد: حدادی فر با انجام تمرینات بدنسازی، با قدرت بیشتری در نیم فصل دوم در اختیار تیم خواهد بود.

وی همچنین در خصوص شرایط جسمانی مهدی كیانی گفت: كیانی در مدتی كه در تركیب تیم نبود به صورت انفرادی تمرین می كرد و در تمرین روز گذشته نیز نشان داد كه از آمادگی خوبی برخوردار است.

تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز در چارچوب رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران و از هفته هفدهم و پایانی دور رفت این مسابقات، روز جمعه این هفته در انزلی به مصاف ملوان این شهر می رود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

معاوضه احتمالی کرار با ابراهیمی

پنجشنبه 24 آذر 1390 17:47

نویسنده : Emre

شنیده می شود کرار به زودی به تیم سابق خود تراکتورسازی تبریز برگردد. در همین راستا شنیده می شود استقلال در پی جذب محمد ابراهیمی ملقب به همان اف 14 است.

قبل از اتفاقاتی که عصر دوشنبه در ورزشگاه آزادی رخ داد شایعاتی پیرامون جدایی کرار جاسم از استقلال شنیده می شد. پس از بازی با سایپا مهرکرج که منجر به برد خفیف آبی ها شد این شایعه که کرار به زودی استقلال را ترک می کند یا به عبارت بهتر کنار گذاشته می شود بیش از پیش شنیده شد!

 شاید بسیاری فکر کنند که کرار جاسم به خاطر اتفاقات دوشنبه عصر قرار است به تیم دیگری منتقل بشود اما به واقع از یک هفته پیش اخبار خوشی از این بازیکن شنیده نمی شد و بسیاری از بازیکنان استقلال هم به این موضوع اشاره می کردند که عن قریب کرار از استقلال جدا خواهد شد. اما مقصد بازیکن عراقی کجا است؟ شنیده می شود این بازیکن به زودی به تیم سابق خود تراکتورسازی تبریز برگردد.

 در همین راستا شنیده می شود استقلال در پی جذب محمد ابراهیمی ملقب به اف 14 است! بازیکنی که ابتدای فصل نیز به شدت مورد توجه مسئولان باشگاه استقلال قرار داشت و حتی پرویز مظلومی تاکید کرده بود به جای زندی این بازیکن تند و تیز را بگیرد. حال باید دید که اتفاقات دوشنبه تا چه اندازه در جدایی کرار جاسم تاثیر گذار خواهد بود. آیا او به تیم سابقش برمی گردد یا همچنان در استقلال خواهد ماند و به حاشیه سازی هایش ادامه خواهد داد؟
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

چند خبر کوتاه از تراکتورسازی

پنجشنبه 24 آذر 1390 14:31

نویسنده : Emre

 تیم فوتبال تراکتورسازی قصد دارد در تعطیلات نیم فصل اردوی یک هفته ای در ترکیه برگزار کند. این تیم دوم دی راهی آنتالیا می شود تا یک هفته ای در این شهر ترکیه تمرینات خود را پیگیری کند.

* تیم تراکتورسازی امروز صبح بعد از تمرین در انزلی به تهران آمد و عصر امروز راهی انزلی می شود. این تیم جمعه هفته جاری از آخرین هفته لیگ در نیم فصل به مصاف انزلی می رود. تراکتورسازی برای این بازی سیاوش اکبرپور را به علت محرومیت به خدمت ندارد.
* قاسم حدادی فر بازیکن سابق ذوب آهن که برای گذراندن دوران خدمت سربازی به تراکتورسازی تبریز آمده با رفع مصدومیت می تواند این تیم را مقابل ملوان همراهی کند.

* مهدی کیانی که به تازگی با بخشش امیر قلعه نویی روبرو شده چند روزی است که در تمرینات این تیم شرکت دارد و حتی سرمربی این تیم نام وی را در فهرست 18 نفره برای بازی با ملوان قرار داده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

محرومیت یک جلسه ای سیاوش اکبرپور

پنجشنبه 24 آذر 1390 14:30

نویسنده : Emre

سیاوش اکبرپور در جریان دیدار پرسپولیس - تراکتورسازی تبریز گل برتری و سه امتیازی تیمش را وارد دروازه سرخپوشان تهرانی کرد اما در جریان بازی الفاظی زشت را خطاب به داور به کار برد که از چشم دوربینهای تلویزیونی دور نماند.

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی که در جریان آن بازی از جریمه داور درامان مانده بود با بررسی که از سوی کمیته انضباطی صورت گرفت، یک جلسه از همراهی تیم تبریزی محروم و به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بدین ترتیب سیاوش اکبرپور نمی‌تواند تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز را در دیدار روز جمعه مقابل ملوان بندرانزلی که از چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر و در ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار می شود، همراهی کند.

دیدار پرسپولیس - تراکتورسازی تبریز روز جمعه 11 آذرماه در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در پایان به برتری یک برصفر تراکتورسازان انجامید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

آشوبی:در تبریز نمی‌توانیم نتیجه دلخواه را كسب كنیم

پنجشنبه 24 آذر 1390 14:25

نویسنده : Emre

تراکتورسازی تبریز در بازی‌های اخیر پر نوسان ظاهر شده و مقابل تیم‌های پایین جدول خوب نتیجه نمی گیرد در ضمن شاگردان امیر قلعه نویی در بازی‌های خانگی هم به سادگی امتیاز از دست می دهند. فرزاد آشوبی هافبک تراکتور هم این موضوع را تایید می کند:«ما مقابل تیم‌های بزرگ و خوب نتیجه خوبی می‌گیریم و در خانه حریفان آنها را شكست می‌دهیم اما در تبریز و مقابل تیم‌های پایین جدول نمی‌توانیم نتیجه دلخواه را كسب كنیم. تیم دارای نوسان زیادی است و از همین موضوع ضربه می‌خوریم. احساس می‌كنم كه كادر فنی هم این موضوع را فهمیده و به دنبال رفع این مشكل هستند.»

او در پاسخ به این سوال که فكر می‌كنی بتوانید در نیم فصل دوم نتایج بهتری كسب كنید تاکید می کند:«این فصل هم نتایج خوبی گرفتیم و الان سوم جدول هستیم ولی می‌توانستیم با كمی دقت بهتر از این هم نتیجه بگیریم، به هر حال نیم فصل فرصت خوبی است برای برطرف كردن مشكلات احتمالی تیم ولی مطمئن هستم كادر فنی به این مشكلات واقف است و در نیم فصل تغییر و تحولاتی به وجود خواهد آمد كه نتایج ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.»

آشوبی در پاسخ به این سوال که آیا تراکتور می تواند مدعی قهرمانی باشیم تاکید می کند:«بله می توانیم مدعی باشیم.به هر حال در نیم فصل دوم فرصت اشتباه وجود ندارد و تمام تیم‌ها برای كسب نتیجه بازی به میدان می‌آیند و از دست دادن هر امتیاز می‌تواند از رسیدن به اهداف مورد نظرمان ما را دور كند.تیم ما با اضافه شدن چند بازیکن جدید می تواند شرایط بهتری را تجربه کند.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

داور بازی تراکتور-ملوان

چهارشنبه 23 آذر 1390 01:37

نویسنده : Emre

هفته هفدهم -جمعه 25/9/90

ملوان انزلی – تراکتورسازی تبریز – ساعت 15 – ورزشگاه تختی انزلی

یداله جهانبازی-محمدرضاابوالفضلی-حسین سنجری-جمشید محمدی- ناظر:حاتم بک پور-نماینده:آلبرت گریگوریان
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

پور ممی: تیم در شرایط مطلوبی به سر می برد و آماده بازی با ملوان است

چهارشنبه 23 آذر 1390 01:11

نویسنده : Emre
بیاض پور ممی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه، در خصوص آمادگی تیم برای بازی با ملوان اظهار داشت: طبق هفته های قبل تیم در شرایط آرمانی به سر می برد و بازیكنان كاملا ریكاوری شده اند و آماده بازی از لحاظ قدرتی و جسمانی هستند و با تمام توان به انزلی خواهیم رفت.

وی افزود: ما تمرینات خود را به صورت جدی پیگیری كرده ایم و همه بازیكنان آماده هستند تا نیم فصل را با تمام قدرت به پایان برسانیم و امیدوارم با كسب امتیاز از انزلی هواداران را راضی نگه داریم.

وی در خصوص آمادگی قاسم حدادی فر گفت: چند روز است كه تمرینات ویژه را با حدادی فر شروع كرده ام و با توجه به آسیب دیدگی قبلی با وی و پزشك تیم صحبت كرده ام و براساس برنامه هایی كه پزشك تیم برای بهبود كامل وی به من داده است با او كار می كنم، خوشبختانه در شرایط بدنسازی هستیم و با تمرینات خاص و ویژه حدادی فر قدرتمندی را شاهد خواهید بود.

مربی بدنساز تیم تراكتورسازی تبریز در مورد شرایط جسمانی مهدی كیانی نیز تصریح كرد: با اطلاعی كه دارم مهدی تمرینات انفرادی را انجام می داد كه در تمرین دیروز حركات وی را زیر نظر قرار داده بودم و دیدم كه از شرایط خوبی برخوردار است و امیدوارم در نیم فصل كیانی هم مثل حدادی فر با بدنسازی و تمرینات اضافی بهتر از قبل بتواند حضور یابد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

فردین عابدینی: وضعیت مصدومیتم رو به بهبود است

چهارشنبه 23 آذر 1390 01:08

نویسنده : Emre
 
فردین عابدینی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه در خصوص مصدومیت خود اظهار داشت: خدارا شکر وضعیت مصدومیتم رو به بهبود است و عصا و آتل را باز کرده ام و تمرینات تقویتی را زیر نظر دکتر مولایی پزشک تیم شروع کرده ام.

وی در ادامه افزود: من در این مدت از امکانات باشگاه برای بهبودی پای خود استفاده کردم و تمرینات تقویتی را که شامل خم کردن پا، دوچرخه، فیزوتراپی را انجام می دهم تا هرچه سریع تر به تمرینات تیم برگردم و تیم را در ادامه بازی ها همراهی کنم.
 
وی در مورد این که آیا باشگاه، کادر فنی و بازیکنان تیم پیگیر مصدومت او هستند، تصریح کرد: بله من از سردار جعفری که تلاش های زیادی را در این مدت انجام دادند، دکتر مولایی که تمام وقت کنار من هستند و کادر فنی و بازیکنان تیم که همگی پیگیر هستند تشکر ویژه ای از همه آنها دارم.
 
بازیکن تیم تراکتورسازی در خصوص امکانات باشگاه گفت: من از امکانات باشگاه خیلی راضی هستم، هم فیزیوتراپی مجهز، دستگاه های بدنسازی و پزشک خوبی را دارد و این برای بهبودی زودتر من کمک زیادی می کند.

عابدینی در آخر درخواستی از هواداران تیم داشت که گفت: من از هواداران می خواهم صبور باشند و مثل سال های قبل و بیشتر از آن تیم را حمایت کنند و یار دوازدهم تیم باشند تا با کمک همدیگر بتوانیم امسال مقام شایسته ای برای تبریز و آذربایجان کسب کنیم.
 دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

بیانیه مشترک ملوان بندرانزلی و تراکتور سازی تبریز

چهارشنبه 23 آذر 1390 01:00

نویسنده : Emre

به نقل از روابط عمومی باشگاه ملوان انزلی، باشگاه‌های فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی و تراکتورسازی تبریز با اعتقاد راسخ به لزوم رعایت ارزش‌های اسلامی، اخلاقی و منش پهلوانی در عرصه فوتبال که متأثر از ریشه دیرین این دو تیم در فوتبال کشورمان است و با رعایت اصول رقابت حرفه‌ای و سالم و با ادای احترام به یکدیگر سعی در رسیدن به سطوح بالاتر فوتبال ملی و بین المللی دارند.

ما بازیکنان دو تیم را نمایندگان شایسته فرهنگ والا و غنی مردم شهرستان‌های بندرانزلی و تبریز می‌دانیم دو شهری که در تعمیق و گسترش فرهنگ مدارا و اخلاق ورزشی نقش بسزایی در ورزش کشور داشته‌اند.

اهتمام جدی به منش و روش ایرانیان در تولید و ترویج فرهنگ و اخلاق اسلامی و ایرانی، تقویت وحدت ملی، ایجاد روحیه برادری و تعاون و مشارکت در افزایش همدلی و کمک به گسترش نظم و امنیت عمومی در ورزشگاه‌ها ناشی از غنای فرهنگی مردمان شریف شهرهای انزلی و تبریز است که در سایه آن فوتبالیست‌های با اخلاقی چون مرحوم سیروس قایقران و کریم باقری به جامعه ورزش کشور معرفی شده‌اند.

باشگاه‌های ملوان و تراکتورسازی با الگوسازی در ورزش سعی بر سم زدایی آفت‌های ورزش کرده و به صورتی هدفمند برای رسیدن به ورزش حرفه‌ای تلاش می‌کنند و دراین رهگذر نیازمند همراهی هواداران فهیم و با فرهنگ خود بوده و بر این باوریم که در تمامی مسابقات فی مابین برنده اصلی هواداران با اخلاق هر دو تیم هستند.
در هفته هفدهم لیگ برتر روز جمعه ملوان و تراکتورسازی به مصاف یکدیگر می‌روند.
دیدگاه ها : نظر ور دا
آخرین ویرایش: - -

كیانی:‌از بازگشت به تیم تراكتور سازی خوشحالم

چهارشنبه 23 آذر 1390 00:58

نویسنده : Emre

مهدی كیانی در گفت و گو با ایرنا، افزود: امیدوارم بتوانم در ادامه لیگ به تیم كمك كنم و دل هواداران متعصب كه در سرما و گرما از تیم و ما حمایت كردند، شاد كنیم.

وی در خصوص میزان آمادگی خود و اینكه از چه زمانی می تواند برای تراكتور بازی كند، اظهار كرد: در این مدتی كه در تیم نبودم، تمرینات اختصاصی خوبی انجام دادم و از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار دارم و آماده بازگشت به تركیب تیم هستم و زمانی كه كادرفنی صلاح بداند در خدمت تیم خواهم بود.

كیانی گفت:در 10 هفته ای كه در خدمت تیم نبودم در هر بازی دوست داشتم در زمین مسابقه باشم و برای تیم و هواداران بازی كنم.

وی اضافه كرد: برای موفقیت بیش از پیش تیم و كسب سهمیه آسیایی تلاش خواهیم كرد و امیدوارم در این راه هواداران مثل گذشته از تیم حمایت كنند.

كیانی در خصوص بازی با ملوان در هفته پایانی دور رفت رقابت ها، گفت: در بازی مقابل ملوان اگر در تركیب تیم قرار گیرم تمام تلاشم را خواهم كرد تا برای تیم موثر واقع شوم.

مهدی كیانی روز گذشته و پس از نزدیك به سه ماه دوری از تركیب تراكتورسازی، با موافقت باشگاه و سرمربی تیم، به تركیب تیم بازگشت و تمرینات خود را در این تیم از سر گرفت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

قلعه نوعی:کیانی متفاوتی را دیدم

دوشنبه 21 آذر 1390 17:38

نویسنده : Emre

امیر قلعه نوعی با تایید خبر بازگشت مهدی کیانی به تمرین تراکتور اظهار داشت:روز یکشنبه جلسه ای با حضور مدیرعامل باشگاه و این بازیکن برگزار شد و بحث های لازم را انجام دادیم.معتقدم کیانی پس از گذشت این مدت از حرکت خود به شدت متنبه شده و انگیزه فراوانی برای جبران دارد.من در این جلسه کیانی متفاوتی را دیدم.

وی ادامه داد:در تمام روزهایی که کیانی در جمع ما نبود بر تواناییهای فنی او تاکید داشتم اما باید زمان می گذشت تا او اتفاقات رخ داده در بازی دوستانه تراکتور مقابل فولادگستر را در ذهنش مرور کند.در هر حال این بازیکن از روز دوشنبه با تیم تمرین می کند و از آنجا که در این مدت به صورت اختصاصی تمرین داشته،آمادگی لازم را برای همراهی تیک در ادامه لیگ برتر خواهد داشت.

سرمربی تراکتور با اشاره به اظهاراتش در نشست خبری پس از بازی مقابل مس سرچشمه اظهار داشت:من هنوز معتقدم که بازیکنان تراکتور باید به سطح فرهنگی و حرفه ای گری بیشتری برسند.در فوتبال امروز یک واقعیت مسلم وجود دارد و آن این است که تیمی برنده می شود که بیشتر کار می کند.من از شرایطی که تراکتور پس از پیروزی مقابل پرسپولیس در تهران داشت اصلا راضی نبودم.این نباید باشد که بازیکن پس از برد اشباع شود.واقعیت این است که پس از پیروزی در تهران،خوب تمرین نکردیم و نتوانستیم در خانه نتیجه موردنظر را بگیریم.در حالیکه در لیگ یک پیروزی و یک شکست بلافاصله باید فراموش شود و به فکر مسابقات بعدی بود ما در باد برد در تهران مقابل پرسپولیس بودیم.

وی ادامه داد:البته همه این ها دلیلی نیست بر اینکه من فرد خاصی را مقصر بدانم و قطعا امیر قلعه نوعی مسول است که عیوب تیم را برطرف کند. امیدوارم در ادامه لیگ برتر کم کم مشکلات تیم را رفع کنیم.من مرتبا با بازیکنان تراکتور حرف می زنم و به آنها وظایف خطیرشان را گوشزد می کنم.با این وجود حتما در نیم فصل دوم لیگ برتر،چهره متفاوتی از تراکتور خواهید دید و به طور حتم شرایط بهتری نسبت به نیم فصل اول خواهیم داشت.تراکتور باید تیمی باشد در حد طرفدارانش و برای شادی دل این عزیزان تلاش می کنیم.

قلعه نوعی با اشاره به پیروزی استقلال در دربی اظهار داشت:به دلیل همزمانی این مسابقه با بازی تراکتور فقط چند دقیقه پایانی مسابقه را تماشا کردم اما به هواداران استقلال این برد را تبریک می گویم و خوشحالم که استقلال یکی از قاطع ترین بردهایش را مقابل پرسپولیس کسب کرد. از سوی دیگر نمی خواهم وارد بحث های جزیی ماجرای جدایی حمید استیلی از پرسپولیس بشوم اما معتقدم این اتفاقات که متاسفانه به فحاشی به خانواده او منجر شد،پایان خوبی برای او نبود.جابجایی ها در فوتبال طبیعی هستند اما قداست ها باید حفظ شوند که این اتفاق رخ نداد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

آذرنیا: قلعه‌نویی به خاطر کسوت ما کیانی را بخشید

دوشنبه 21 آذر 1390 16:42

نویسنده : Emre

حسن آذرنیا در گفت و گو با فارس در مورد بخشش مهدی کیانی از سوی امیر قلعه نویی اظهار داشت: با توجه به درخواست آقای جعفری و دیگر دوستان و من از قلعه نویی، او به احترام کسوت ما این بازیکن را بعد از عذرخواهی بخشید و قرار است کیانی از امروز در تمرینات شرکت کند.

وی در خصوص اینکه گفته می شود به لحاظ قانونی باشگاه تراکتورسازی نمی توانست کیانی را معاوضه کند، گفت: طبق قانون سازمان لیگ فقط بازیکنانی قابل معاوضه هستند که در ابتدای فصل به عضویت باشگاه در آمده باشند و بازیکنان قدیمی نمی توانند معاوضه شوند. به هر حال با بخشش کیانی معاوضه او هم منتفی شد.

آذرنیا در خصوص بازی با ملوان و شرایط تراکتورسازی عنوان کرد: برای این بازی آماده هستیم. سیاوش اکبرپور مصدوم است و امیدواریم که به این بازی برسد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

کیانی: دوست دارم دل هواداران تراکتور را شاد کنم

دوشنبه 21 آذر 1390 16:36

نویسنده : Emre

مهدی کیانی دیروز و لحظاتی پس از توافق با امیر قلعه نویی مبنی بر بازگشت دوباره اش به تمرینات گروهی تیم تراکتورسازی اظهار داشت: لحظاتی پیش با آقایان سردار جعفری و امیر قلعه نویی جلسه ای داشتیم که خدا را شکر این جلسه نتایج خوبی داشت و من توانستم موافقت مدیرعامل و سرمربی تیم تراکتورسازی را جهت بازگشت به تمرینات گروهی این تیم اخذ کنم.

وی ادامه داد: در این جلسه من دوباره از آقای قلعه نویی که یک مربی بزرگ هستند، عذرخواهی کردم و از ایشان خواستم تا اجازه حضور در تمرینات گروهی تیم تراکتورسازی را به من بدهند که شکر خدا این درخواست من مورد موافقت سرمربی تیمم قرار گرفت.

کیانی با بیان اینکه هرگز از قلعه نویی کینه به دل نداشته و قلبا نسبت به سرمربی تیمش علاقه مند بوده است، یادآور شد: من همیشه احترام خاصی به آقای قلعه نویی قائل بوده ام و از تنبیهی که شدم نیز ناراحت نیستم، چون معتقدم ایشان به خاطر خود من این کار را کرد و هدف سرمربی تیم آگاه ساختن من بوده است.

وی ضمن ابراز خوشحالی از بازگشت مجددش به تمرینات تیم تراکتورسازی، تصریح کرد: من باید از همه هواداران تیم تراکتورسازی نیز تشکر کرده و از آنها معذرت خواهی کنم که در این مدت ناراحت بودند. امیدوارم بتوانم در بازیهایی که به میدان خواهم رفت، با انجام بازی خوب دوباره دل هواداران تیم محبوبم را خوشحال کنم.

وی افزود: من فوتبالم را مدیون مردم تبریز و هواداران تیم تراکتورسازی هستم و هرگز محبت های آنها را فراموش نخواهم کرد.

این هافبک جنگنده تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص میزان آمادگی خود خاطرنشان کرد: من در مدتی که از تمرینات گروهی تیم به دور بودم، به صورت انفرادی تمرین می کردم تا آمادگی بدنی خودم را حفظ کنم که به نظرم با حضور در تمرینات گروهی، می توانم میزان آمادگی ام را به سطح بالاتری نیز برسانم.

مهدی کیانی در جریان دیدار دوستانه 12 شهریور امسال تیم تراکتورسازی با گسترش فولاد تبریز به دلیل یک درگیری لفظی ناخواسته با امیر قلعه نویی، از این تیم کنار گذاشته شد تا اکنون پس از گذشت نزدیک به یکصد روز، این بازیکن با مورد بخشش قرار گرفتن از سوی سرمربی تیم تراکتورسازی به تمرینات گروهی این تیم بازگردد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مهدی کیانی بخشیده شد

دوشنبه 21 آذر 1390 16:28

نویسنده : Emre
مهدی کیانی بازیکن تیم تراکتورسازی بعد از حضور در محل باشگاه و مذاکره با جعفری مدیرعامل باشگاه از نحوه عمل خود اظهار ندامت نمود و با نظر مثبت جعفری و بعد از عذر خواهی رسمی از امیر قلعه نوعی سرمربی تیم تراکتورسازی با بخشش وی دوباره به ترکیب تیم تراکتورسازی بازگشت و از فردا تمرینات خود را از سرخواهد گرفت.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

عذرخواهی فلاویو لوپز از هواداران تراکتورسازی

شنبه 19 آذر 1390 14:57

نویسنده : Emre
مطمئن هستم که ما در بازی بعدی بهتر بازی خواهیم کرد، امروز بدون تردید روز بدی برای همه ما بود. از همه هواداران بخاطر حمایت شان تشکر می کنم

فلاویو لوپز بازیکن تیم تراکتورسازی که در بازی برابر مس سرچشمه بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و یک ضربه او در وقت های اضافی نیمه اول به تیرک دروازه تیم مس برخود تا آه از نهاد هواداران متعصب این تیم برآید در صفحه شخصی خود در فیس بوک از بازی ضعیف تراکتور و نتیجه بازی از هواداران عذر خواهی کرده و به آنها اطمینان داده که در بازی بعدی این نتیجه را جبران خواهند کرد.

فلاویو در صفحه فیس بوکی شخصی اش نوشته است " برای کسب این نتیجه بسیار متاسف هستم، نتیجه کسب شده امروز برای همه ما ناامید کننده بود، اما ما در بازی بعدی سعی خواهیم کرد تا بهتر بازی کنیم و برد را کسب کنیم، من مطمئن هستم که ما در بازی بعدی بهتر بازی خواهیم کرد، امروز بدون تردید روز بدی برای همه ما بود. از همه هواداران بخاطر حمایت شان تشکر می کنم. شما را دوست دارم."
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

قلعه نویی:من و بازیكنانم متاسفانه لیاقت بزرگی را نداریم!

شنبه 19 آذر 1390 14:56

نویسنده : Emre

سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز گفت: شرمنده مردم تبریز و هواداران شدیم.

امیر قلعه نویی پس از اینكه تیمش مقابل مس سرچشمه 10 نفره با نتیجه مساوی بدون گل متوقف شد، درجمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار كرد: مردم تبریز لیاقت بزرگی دارند اما من و بازیكنانم متاسفانه این لیاقت را نداریم.

وی اضافه كرد: بازیكنان تیم به شخصیت بزرگ بودن نرسیده اند و باید تلاش كنیم آنها را از نظر شخصیت به حد بالایی برسانیم.

قلعه نویی گفت: بازیكنانم بازی خوبی از خود در این بازی به نمایش نگذاشتند اما نباید فراموش كرد كه تیم مس برای فوتبال بازی كردن به تبریز نیامده بود و با دفاع چند لایه از نمایش یك فوتبال زیبا جلوگیری كرد.

وی افزود: البته ما نباید به تاكتیك حریف ایرادی بگیریم و خودمان باید با روش های مختلف در این لایه های دفاعی نفوذ و به گل می رسیدیم.

وی گفت: برای غلبه بر مس در این بازی برنامه داشتیم و با به كنار بردن بازی و سانتر از جناحین قصد بازكردن دروازه آن را داشتیم كه متاسفانه بازیكنانم برنامه ها را به خوبی عملی نكردند.

قلعه نویی اظهاركرد: می توانستیم با اختلاف گل زیادی مس سرچشمه را مغلوب كنیم اما بی دقتی بازیكنان این امكان را از تیم گرفت.

وی گفت: تراكتورسازی برای جبران نقاط ضعف خود نیاز به جذب پنج و یا شش بازیكن جدید دارد كه امیدوارم در نیم فصل این اتفاق بیافتد.

تراكتورسازی تبریز در هفته شانزدهم لیگ برتر و به رغم 10 نفره شدن میهمانش مس سرچشمه نتوانست بر این تیم غلبه كند و با تساوی بدون گل مقابل حریف خود متوقف شد تا با 28 امتیاز به رده سوم جدول سقوط كند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

شهرداری شکست خورد

جمعه 18 آذر 1390 18:12

نویسنده : Emre
فجر سپاسی 2 – شهرداری تبریز یک
گل: جعفر بذری ۴۱ برای شهرداری، محمدرضا پورمحمد 77 و محمدمهدی نظری 86 برای فجر
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

توقف تراکتور در برابر مس سرچشمه

جمعه 18 آذر 1390 17:56

نویسنده : Emre
بازی تراکتور و مس سرچشمه با تساوی بدون گل به پایان رسید،در این بازی هم تراکتور بازی هجومی را پیشه کار خود کرده بود ولی به گل نرسید فقط در نیمه اول توپ توسی رودریگو به تیرک دروازه مس برخورد کرد و بقیه بازی را میتوان به عنوان یک بازی تمرینی برای تراکتور در نظر گرفت ولی در مقابل از بازی خوب بازیکنان مس سرچشمه نمیتوان گذشت آن ها بیشتر مواقع تدافعی بازی کردند ولی بسیار شجاع و غیرت مند بودند ، از دیگر اتفاقات این بازی اخراج علی سامره در دقیقه 30 بازی میتوان یاد کرد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تراکتور با هواداران پرشور، عاشق، با ظرفیت و پتانسیل آسیایی شدن

پنجشنبه 17 آذر 1390 12:31

نویسنده : Emre

تراکتور تیمی ریشه دار و مردمی بیاد بازیکنان و هم باشگاهی قدیمی یعنی احد شیخ لاری، کریم قاسمی، داود قاسم زاده، جواد شالچی، اکبر ذوالمجیدیان، صابر ثقی زاده، حسین حسندخت، سیدعلی داغی، یوسف بخشی زاده، حسین خطیبی و بیاد هوادارانی چون حسن تماشا، علی آذرشهری و... بنده حقیر نیز در تنها افتخار تراکتور در نایب قهرمانی جام حذفی باشگاههای ایران عضو بوده و افتخار پوشیدن پیراهن تیم بزرگی چون تراکتور را دارم.

در گذشته نیز چنین شور و شوقی در استادیوم باغشمال وجود دشت. در بعضی از بازیها حتی مردم دور پیست ورزشگاه می نشستند و تیم محبوب خویش و بازیکنان تیم را مورد تشویق قرار می دادند با آن هواداران با صفا و صادق.

حال با حضور بزرگانی چون حسن آذرنیا چهره بزرگ آذربایجان و مرد پرافتخاری چون امیر قلعه نویی آسیایی شدن تراکتور دور از دسترس نیست.

قلعه نویی در عمل ثابت کرده که در هر تیمی که شاغل شده منشأ تغییرات مثبتی بوده و در حال حاضر بهتر از قلعه نویی برای تراکتور کسی یافت نمی شود.

با توجه به شرایط کنونی هواداران عزیز تبریزی و دوستداران پیشرفت تراکتور وظیفه دارند از کادر فنی به سرمربیگری امیر قلعه نویی و سرپرستی آقای آذرنیا حمایت کرده و آنان را مورد مبحث و لطف خویش قرار دهند.

با مدیریت و مهندسی با درایت سردار جعفری و حمایتهای وی از کادر فنی و اضافه شدن چند بازیکن دیگر در نیم فصل آسیایی شدن تراکتور می تواند اتفاق بیفتد و طلسم سالهای انتظار آسیایی شدن بشکند.

قلعه نویی دوست داشتنی این توانایی را دارد که بتواند تراکتور را به جام باشگاههای آسیا برساند. پس هواداران به پیش در جهت حمایت از تراکتور.

"یاشاسین تراختور"

IPNA
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مهدی کیانی: همچنان بلاتکلیفم!

چهارشنبه 16 آذر 1390 17:12

نویسنده : Emre
مهدی کیانی در گفت و گو با فارس در مورد اینکه چه زمانی تکلیف او جدایی اش از تراکتورسازی مشخص می شود اظهار داشت: به من می گویند امروز و فردا تکلیفم روشن می شود اما خودم از اینکه تنهایی تمرین می کنم خسته شدم و دوست ندارم این طور تمرین کردنم ادامه داشته باشد.

وی افزود: به من گفتند باشگاهت را معرفی کن و من هم چهار باشگاه پرسپولیس، راه‌آهن، فولاد و سایپا را معرفی کردم که اولویتم پرسپولیس است. از دو ماه قبل تا حالا باشگاه هایم را معرفی کردم اما همچنان بلاتکلیف هستم.

کیانی در خصوص اینکه گفته می شود قرار است وی را با جاسم کرار بازیکن استقلال معاوضه کنند، گفت: از این قضیه خبری ندارم و منتظر تصمیم باشگاه هستم.

این بازیکن در ارتباط با شایعه منشوری بودنش گفت: نمی دانم این خبر را از کجا آورده اند. اما حرف درست کردن برای مردم درست نیست. طلا که پاک است چه منتش به خاک است. من کاری نکردم که این شایعه را درست کردند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

قاسم حدادی فر از 18 آذر تراکتوری می شود

چهارشنبه 16 آذر 1390 17:10

نویسنده : Emre
به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، بنا بر استعلام باشگاه تراکتورسازی از اداره نظام وظیفه قاسم حدادی فر از 18 آذر باید خود را به تیم تراکتورسازی معرفی کند.

چنانچه باشگاه ذوب آهن از این بازیکن بعد از موعد مقرر استفاده کند، عواقب آن متوجه باشگاه ذوب آهن خواهد بود.

حدادی فر برای هماهنگی های لازم روز جمعه به تبریز خواهد رفت
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اسامی داوران هفته شانزدهم لیگ برتر

یکشنبه 13 آذر 1390 19:18

نویسنده : Emre
  به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسامی داوران به شرح زیر است:

هفته شانزدهم: جمعه 18/9/90
داماش گیلان – نفت تهران – ساعت 15 – ورزشگاه عضدی رشت
احمد صالحی-علیرضا کهوری-سعید قاسمی-رسول رهبرفام-ناظر:ابراهیم میرزا بیگی

فجر شهید سپاسی – شهرداری تبریز – ساعت 15 – ورزشگاه حافظیه شیراز
محمود رفیعی-حمید غمزه-غلام آموزگار-جواد شرفی-ناظر:خداداد افشاریان

سایپا – شاهین بوشهر – ساعت 15 – ورزشگاه انقلاب کرج
یدالله جهانبازی-محمدرضا منصوری-سخاوت سلیمان نژاد-سید مهدی سید علی

مس کرمان – صبای قم – ساعت 15 – ورزشگاه باهنر کرمان
محسن قهرمانی-سعید زارع-علیرضا ایلدورم-محمد حسین فتاحی-ناظر:محمد علی تولائی

سپاهان – ذوب آهن – ساعت 15 – ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
هدایت ممبینی-بابک داوری-علیرضا کناری-موعود بینادی فر-ناظر:اسماعیل صفیری

تراکتورسازی تبریز – مس سرچشمه – ساعت 15 – ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
سعید مظفری زاده-رسول فروغی-مجید ویشگاهی-فرشید افشار-ناظر:محمد علی فروغی

فولاد خوزستان – ملوان انزلی – ساعت 15 – ورزشگاه تختی اهواز
اشکان خورشیدی-حسن کامرانی فر-مهدی عالیقدر-پیمان فرخی مهر-ناظر:سعید بطحائی

تیم های پرسپولیس و استقلال در این روز در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم می‌روند.

VARZESH3
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تعداد کل صفحات : 2 1 2
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو