بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

تراکتور بندی سوآ وردی

جمعه 29 مهر 1390 23:27

نویسنده : Emre

بازی تراکتور سایپا با نتیجه ی 2-2 تمام شد، کاری با بازی کردن سایپا نداریم که چقدر خوش شانس بودند و بالای 4،5 تا نخوردن وگل هایی که زدند همه شانسی بود اما تراکتور یک نیمه افتضاح بازی کرد و یک نیمه رویایی ولی بد شانس در نیمه اول که هرچی رکورد پاس اشتباه تو دنیا بود شکستند اما جالب تر اینکه در چند صحنه بازیکن های خودی به هم برخورد می کردند اما در نیمه ی دوم حمله های خیلی خطرناکی انجام دادیم ودر چند مورد توپ به تیرک هم خورد ولی چه فایده که 3 امتیاز بازی رو نگرفتیم و دستمون به صدر جدول نرسید حیف!!!
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

بازی حیثیتی برای تراکتور

پنجشنبه 28 مهر 1390 12:45

نویسنده : Emre

 

این بازی یکی از حیثیتی ترین بازی های این فصل برای تراکتورو هواداران این تیم بزرگ است به دلیل اینکه در اواخر فصل گذشته سایپا تراکتور را در تبریز با نتیجه 2-2 متوقف کرد یعنی زمانی که تراکتور در بحبوحه ی صعود به آسیا بود و فقط یک قدم تا اسیایی شدن فاصله داشت این تیم مانع رسدن تراکتور به این مهم شد در دو فصل قبل هم تراکتور تنها یک بار در تبریز در مقابل دیدگان هفتاد هزار تماشاچی خود شکست خورد آن هم در مقابل سایپا وبا نتیجه ی 3- 1 رقم خورد که آن بازی اولین بازی بود که فریاد عیبی یوخ عیبی یوخ در ورزشگاه یادگار امام تبریز طنین انداز شد.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 28 مهر 1390 12:50

تراکتور سازی - سایپا

پنجشنبه 28 مهر 1390 12:41

نویسنده : Emre

از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال در هفته ی یازدهم تیم تراکتور سازی تبریز در خانه ی خود میزبان سایپای البرز است.این بازی در ساعت 16 روز جمعه 29 آبان ماه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.این بازی از دو حیث برای تراکتورسازان بسیار مهم است اول اینکه چند روزی است در رسانه های خبری باب شده است که هواداران تیم تبریزی در این مسابقه رکورد حضور تماشاچیان در ورزشگاه را نسبت به ابتدای فصل تا به الان خواهند شکست از این رو در تبریز میان هواداران پیامک هایی با این مضمون رد و بدل می شود.دوم این که تراکتور در این هفته نسبت به  رقبای خود بازی آسان تری را خواهد داشت و شانس بیشتری برای تسخیر صدر جدول دارد البته باید این را هم در نظر بگیریم که تراکتور بازیکن سرعتی خود یعنی محمد ابراهیمی را در خدمت ندارد و ممکن است در ضد حملات و بازی سرعتی خود به مشکل بربخورد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

احتمال جدایی آرفی از تراكتور

چهارشنبه 27 مهر 1390 14:19

نویسنده : Emre
با توجه به عملكرد اشپیتیم آرفی و عدم رضایت قلعه نوعی از او به احتمال زیاد این بازیكن نیم فصل از تراكتور جدا خواهد شد.این طور كه شنیده می شود كادر فنی تراكتور در نظر گرفته تا در نیم فصل بازیكنانی كه عملكرد خوبی در طول فصل نداشته اند و نتوانستند توقعات امیر را برآورده كنند از تیم كنار بگذارد. این طور كه به نظر می رسد آرفی هم یكی از این بازیكنانی است كه نتوانسته نظر قلعه نوعی را به خود جلب كند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

آْل نعمه مصدوم شد

چهارشنبه 27 مهر 1390 14:06

نویسنده : Emre
در جریان تمرین دیروز احمد آل نعمه با مصدومیت روبرو شد. مصدومیت او از ناحیه پا بوده و به همین دلیل به دستور كادر فنی زودتر از بقیه تمرین را ترك كرد.گفتنی است آسیب دیدگی او چندان جدی گزارش نشده است و او می تواند پس از استراحت كوتاهی دوباره تمرینات را از سر بگیرد و خود را همراه با اعضای تیم آماده كند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اسامی داوران در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال

سه شنبه 26 مهر 1390 16:31

نویسنده : Emre

   به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسامی داوران به شرح زیر است:

پنجشنبه 28/7/90
راه آهن – سپاهان– ورزشگاه اکباتان تهران – ساعت ۱۵:۳۰
محسن قهرمانی – مسعود فرح نیا – رحیم شاهین – منصور نوری – ناظر: سیامک بخشی

فولاد اهواز – مس کرمان – ورزشگاه تختی اهواز – ساعت 17
شاهین حاج بابایی – سعید زارع – غلام آموزگار – اسماعیل آمری – ناظر: محمدعلی تولایی

جمعه 29/7/90
ملوان – داماش – ورزشگاه تختی انزلی – ساعت ۱۵:۳۰
احمد صالحی – محمدرضا منصوری – تورج عیوضی – امیرحسین فتاحی – ناظر: غلامرضا بهروان

تراکتورسازی – سایپا – ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز – ساعت 16
سعید مظفری زاده – رضا سخندان – رسول فروغی – محمد ملکی – ناظر: حاتم بک پور

شاهین – مقاومت سپاسی – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر – ساعت 17
محمدرضا اکبریان – سعید علی نژادیان – حمید غمزه – سیدمهدی سیدعلی – ناظر : اسماعیل صفیری

پرسپولیس– نفت تهران – ورزشگاه آزادی تهران – ساعت ۱۸:۱۵
هدایت ممبینی – داود رفعتی – محسن فریمانی – رسول رهبرفام – ناظر: یدالله سلیمانی

شنبه 30/7/90
مس سرچشمه – نفت آبادان – ورزشگاه باهنر کرمان – ساعت ۱۶:۳۰
فرشید افشار – بابک داوری – مجید شمس – حسین زرگر – ناظر: ایرج نظری

صبای قم – شهرداری تبریز – یادگار امام (ره) قم – ساعت ۱۵:۳۰
جمشید محمدی – مرتضی کریمی – سعید قاسمی – پیروز سیف الله پور – ناظر: سعید بطحایی

ذوب آهن – استقلال – ورزشگاه فولاد شهر اصفهان – ساعت 16:45
محسن ترکی – حسن کامرانی فر – محمدرضا ابوالفضلی – رضا کرمانشاهی – ناظر: محمدرضا فازج

 منبع:varzesh3
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

آذرنیا:سایپا می تواند یکی ازمدعیان لیگ برترباشد

دوشنبه 25 مهر 1390 18:28

نویسنده : Emre

     به نقل از سایت باشگاه سایپا، حسن آذرنیا در مورد دیدار روز جمعه تراکتورسازی و سایپا اظهار داشت: در هفته گذشته با وجود بازی خوب برابر سپاهان شکست خوردیم و صدر جدول لیگ را از دست دادیم و به همین دلیل در این مسابقه با تمام توان برای کسب سه امتیاز بازی به میدان می‌رویم تا با کمک هواداران پرشور خود بتوانیم صدر جدول را دوباره پس بگیریم.امیدوارم در این روز وزرشگاه پرشود.

وی در مورد باشگاه سایپا گفت: سایپا یکی از باشگاه‌هایی است که تشکیلات منسجم و منظمی دارد و از کادر فنی محجوب و خوبی برخوردار است. با این امکانات تیم سایپا می‌تواند یکی از مدعیان همیشگی لیگ برتر باشد. این تیم بازیکنان آذری زبانی مثل کریم انصاری فرد دارد و ما به این تیم احترام می‌گذاریم. مجید صالح نیز یکی از مربیان خوب لیگ برتر است.

آذرنیا با اشاره به بازی دوستانه سایپا و تراکتورسازی در پیش از فصل گفت: مسئولان باشگاه سایپا به ما خیلی محبت کردند و این باشگاه مدیران خوبی چون آرش کوشا مدیرعامل و شهبازی معاون باشگاه دارد. ما از نظر پذیرایی به آنها بدهکاریم و امیدوارم بتوانیم میزبان خوبی برایشان در تبریز باشیم و محبت‌های آنها را جبران کنیم.

منبع:varzesh3
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 25 مهر 1390 19:32

تغییر زمان دو بازی آینده ی شهرداری تبریز

دوشنبه 25 مهر 1390 18:15

نویسنده : Emre

 

  دیدار صبای قم و شهرداری تبریز از هفته یازدهم لیگ برتر قرار بود ساعت ۱۶ روز شنبه ۲۸ مهر ماه برگزار شود که این مسابقه ساعت ۱۵:۳۰ همان روز برگزار می‌شود.
همچنین دیدار دو تیم شهرداری تبریز و نفت تهران از هفته سیزدهم لیگ برتر که قرار بود روز ۲۸ آبان و در ساعت ۱۶:۴۰ برگزار شود در همان روز و ساعت ۱۵:۳۰ برگزار خواهد شد.

منبع:varzesh3
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 25 مهر 1390 19:44

سه شنبه جلسه کمیته انضباطی جعفری

یکشنبه 24 مهر 1390 21:50

نویسنده : Emre

 

اسماعیل حسن زاده در خصوص اینکه جعفری مدیرعامل تراکتورسازی روز گذشته به دلیل تاخیر در شروع جلسه کمیته انضباطی فدراسیون را ترک کرد، اظهار داشت: تاخیر در برگزاری جلسات امری عادی و متعارف است. ما نمی دانیم پرونده های مورد بررسی چه میزان زمان می برد. وی افزود: هفته گذشته با جعفری جلسه داشتیم که می شد نیم ساعته بحث را تمام کرد اما یک ساعت و نیم در خدمت او بودیم درحالی که نفرات دیگری پشت در بودند. اگر جلسه سر ساعتی که اعلام شده برگزار نمی شود به این دلیل است که جلسه قبلی هنوز تمام نشده است.رئیس کمیته انضباطی تصریح کرد: معمولا افرادی که معطل می شوند اگر کار داشته باشند می گویند یا حرف هایشان را مکتوب بنویسند و بروند و یا وقت دیگری می گیرند. ایشان هم می توانست همین کار را کند. در هر حال این قضیه حل و قرار شد سه شنبه هفته جاری این جلسه برگزار شود.وی در مورد دلیل غیبت امیر قلعه نویی در این جلسه گفت: این سوال را باید باشگاه تراکتورسازی جواب دهد. در هر صورت ما می توانستیم این پرونده را بدون حضور این دو نفر هم برگزار کنیم و رای خود را بدهیم اما خواستیم صحبت های آنها را هم بشنویم.

 

منبع:varzesh3
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 25 مهر 1390 19:39

حسینی:شكست تراكتورسازی كار آسانی نبود

یکشنبه 24 مهر 1390 21:46

نویسنده : Emre

سید جلال حسینی گفت: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم چون تیم تراکتورسازی از کادر فنی قوی و بازیکنان خوبی بهره می‌برد، اما ما در زمین خود بازی می‌کردیم و با تلاش بازیکنان و حمایت تماشاگران بر این تیم تبریزی پیروز شدیم. وی با بیان اینکه بازیکنان دستور کادر فنی را به خوبی اجرا کردند، افزود: اگر خواسته‌های مربیان را پیاده نکرده بودیم بدون شک پیروز میدان نبودیم و این تیم تراکتور بود که با هوشیاری قلعه‌نویی ما را شکست می‌داد. مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: در این بازی فرصت‌های زیادی را برای گلزنی از دست دادیم که در آینده باید این نقیصه را برطرف کنیم. حسینی افزود: ما تمام توان خود را به کار می‌گیریم که سپاهان به جایگاه حقیقی خود برگردد و دل هواداران شاد شود و این امر در گرو تمام شدن حاشیه‌ها در تیم است. وی در خصوص بازی بعدی سپاهان برابر راه‌آهن گفت: بازی با این تیم آن هم در تهران سخت است و تیم راه آهن از یک مربی خوب سود می‌جوید و همان طور که دیدیم آن‌ها توانستند تیم استقلال را متوقف کنند و در کل تیمی هستند که تا آخر می‌جنگند.

منبع:varzesh3
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 25 مهر 1390 19:51

حکم بازیکنان شاهین اعلام شد

یکشنبه 24 مهر 1390 21:41

نویسنده : Emre

 

براساس حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادق کرمی به چهار جلسه محرومیت و 10 میلیون تومان جریمه نقدی و میثم منیعی به سه جلسه محرومیت و 7 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.
 
 ضمن اینکه محرومیت موقت آنها که قبل از این از سوی کمیته انضباطی اعلام شده بود و چند جلسه آن سپری شده است، جزو محرومیت در نظر گرفته شده لحاظ خواهد شد. احکام کمیته انضباطی قابل اعتراض و رسیدگی در شورای عالی استیناف خواهد بود.
 
 صادق کرمی و میثم منیعی دو بازیکن تیم شاهین بوشهر در حاشیه دیدار این تیم برابر شهرداری تبریز اقدام به رفتارهای ناشایست و غیراخلاقی کردند. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکم ابتدایی خود این دو بازیکن را تا اطلاع ثانوی محروم کرده بود.
 
منبع:varzesh3
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 25 مهر 1390 19:56

تراکتور باخت ولی عیبی یوخ

شنبه 23 مهر 1390 12:25

نویسنده : Emre
در یکی از حساس ترین مسابقات لیگ برتر فوتبال دیشب تیم تراکتور سازی در اصفهان مقابل سپاهان با نتیجه ی دو بر یک شکست خورد گل های سپاهان را عماد رضا و مدافع تراکتور و گل تراکتور را فلاویو لوپز به ثمر رساندند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مهدی باتعصب

چهارشنبه 20 مهر 1390 12:12

نویسنده : Emre

کیانی از جمله بازیکنانی بود که برای هواداران محبوبیت و عزتی پایان ناپذیر داشت آن قدر غیرت مند بود که پیشنهاد  یک میلیون و دویست و پنجاه هزار دلاری تیم مطرح ترکیه ای را پس زد و فقط به خاطر هواداران در تراکتور ماند هوادارانی که لقب مهدی با تعصب را به این بازیکن داده بودند و واقعا با تعصب بود حال که از این تیم می رود برایش آرزوی موفقیت می کنیم گرچه رفتن خواست خوده او نبود ولی مجبور شد امیدواریم تا در فصل های آتی دوباره به تیم خود یعنی تراکتور بازگردد هر تیمی که بروی حتی اگر مقابل تراکتور بازیکنی ما تو را تشویق می کنیم مهدی با تعصب خداحافظ.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 25 مهر 1390 19:47

برنامه تیم های آذربایجانی در دور یک شانزدهم نهایی جام حذفی

پنجشنبه 14 مهر 1390 11:46

نویسنده : Emre

سه شنبه 3/8/90

تراکتورسازی تبریز - شهرداری یاسوج

چهارشنبه 4/8/90

شهرداری تبریز - ماشین سازی تبریز

ذوب آهن -گسترش فولاد تبریز
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 16 مهر 1390 16:11

مس سونگون شهرداری فومن را در هم کوبید

سه شنبه 12 مهر 1390 12:26

نویسنده : Emre
مس سونگون توانست با نتیجه ی 3بر2  مهمان خود را شکست دهد. مسی ها که از تکنیک فردی بازیکنان خود بهره می بردند با به کارگیری تاکتیک های مناسب توسط شیخ لاری سرمربی تیم شکست سنگینی را بر شهرداری فومن متحمل سازند. مسی ها در 20 دقیقه ی آخر بازی 10 نفره شدند البته بعد از چند دقیقه از اخراج مهاجم نوک مس داور یک پنالتی مشکوک برای شهرداری گرفت که موجب گل دوم فومنی ها شد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

فغانی و دانش مهر داوران بازی های تراکتور و شهرداری

پنجشنبه 7 مهر 1390 13:43

نویسنده : Emre

جمعه تراکتور با مس کرمان و روز شنبه شهرداری با مس سرچشمه بازی دارد اسامی داوران این هفته در ادامه مطلب ذکر شده است...


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

داوران هفته ی دوم لیگ دسته یک

پنجشنبه 7 مهر 1390 13:39

نویسنده : Emre

به نقل از varzesh3.com داوران بازی های تیم های آذربایجانی به شرح زیر است:

 هفته دوم-پنجشنبه7/7/90

شهرداری اراک-گسترش فولاد تبریز-امام خمینی(ره)-اراک-ساعت 15:15
سعید فتاحی-حمید نظری-هادی برزو-داود محرابی

نفت مسجد سلیمان-ماشین سازی تبریز-اختصاصی نفت-مسجد سلیمان-ساعت 15:45
قاسم واحدی-حسین مفتاح-فرید امیدوار-روح الله شریفی

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تراکتور به دنبال جذب بازیکن جدید

پنجشنبه 7 مهر 1390 13:32

نویسنده : Emre
 باشگاه تراکتورسازی به دنبال یک بازیکن خارجی و آسیایی است. از بین مدافع تیم ملی عراق به نام منیر و یک بازیکن کره ای این باشگاه یکی را جذب می کند.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

آل نعمه و عابدینی مصدوم اکبرپور سه اخطاره

پنجشنبه 7 مهر 1390 13:17

نویسنده : Emre

 اکبرپور با اخطاری که مقابل نفت آبادان گرفت بازی روز جمعه مقابل مس کرمان را از دست داد.احمد آل نعمه بازیکن تراکتورسازی که مقابل نفت آبادان مصدوم شده بود به دلیل شکستگی مچ پایش تا دو هفته باید با گچ مدارا کند و سپس روند درمانی خود را دنبال کند. او حداقل سه هفته نمی تواند برای تراکتورسازی بازی کند.فردین عابدینی هم سه هفته ی پیش با پاره شدن روبات صلیبی پایش خانه نشین شد و از طول درمان او خبری نداریم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تراکتور - مس کرمان 17:45

سه شنبه 5 مهر 1390 23:00

نویسنده : Emre
از سری مسابقات هفته ی نهم لیگ برتر جمعه تیم تراکتور سازی تبریز ساعت 17:45 در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان مس کرمان است. تراکتور در جایگاه چهارم و مس در جایگاه آخر قرار دارند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

برنامه مرحله سوم جام حذفی اعلام شد

سه شنبه 5 مهر 1390 14:38

نویسنده : Emre
در این برنامه دو تیم همشهری تراكتور یعنی ماشین سازی و گسترش فولاد هم حضور دارند كه برنامه كامل آن را در ادامه ی مطلب می خوانید...

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو