بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

مدیر روستا: نگران برکناری نیستم

دوشنبه 29 اسفند 1390 19:41

نویسنده : Emre

علی اصغر مدیر روستا در گفتگو با مهر در خصوص آخرین وضعیت تیمش برای بازی با صبای قم تصریح کرد: قطعا بازی سختی با صبا داریم و البته شرایط به گونه ای است که محکوم به برد هستیم. ما در بازی های گذشته از شرایط میزبانی به خوبی استفاده نکردیم، اما امیدوارم در بازی با صبا بتوانیم از میزبانی و حمایت هواداران برای پیروزی تیم استفاده کنیم.

وی با اشاره به تیم صبا یادآور شد: ما مقابل تیمی بازی می کنیم که شگفتی ساز لیگ امسال بوده است. بازیکنان جوان و با تجربه صبا با کمک هم، تیم یکدستی را تشکیل داده اند که در کنار عبدالله ویسی توانسته است در رده های بالای جدول قرار بگیرد. آنها نشان داده اند که فوتبال را روی زمین و خیلی خوب بازی می کنند.

مدیرروستا درباره تداوم ناکامی شهرداری با شکست مقابل ملوان خاطرنشان کرد: ملوان در هر مسابقه هفت هشت موقعیت گل دارد، اما در بازی مقابل ما حتی یک فرصت مسلم گلزنی نداشت. ما روی یک توپ ساده و اتفاق نادر برابر ملوان گل خوردیم و از موقعیت های خوب گلزنی خودمان استفاده نکردیم. این دیگر به بدشانسی های تیم بر می گردد که در عین داشتن موقعیت های زیاد، در نهایت بازی را واگذار کند.

وی اصلی ترین مشکل شهرداری را گلزنی دانست و ادامه داد: مدیریت و کادر فنی هر کاری که توانسته برای حل این مشکل انجام داده است. به نظرم مشکل ما با یک پیروزی حل می شود و امیدوارم این اتفاق از بازی با صبا رخ بدهد.

سرمربی تیم شهرداری در پاسخ به سئوالی مبنی بر " احتمال برکناری اش با شکست مقابل صبا" گفت: من نگران این موضوع نیستم، چرا که وجدانم راضی است. من با جان و دل برای شهرداری کار کرده ام و حتی در صورت برکناری خیالم راحت است که کم کاری نکرده ام. البته هنوز در این خصوص چیزی به من نگفته اند و حرفی از برکناری ام مطرح نبوده است.

مدیر روستا در پایان درباره محرومیت 6 ماهه عیسی پرتوی بازیکن تیم شهرداری هم تاکید کرد: به ما گفته بودند این بازیکن سه جلسه محروم می شود. پرتوی رضایت طرف مقابلش را گرفته بود و ما انتظار این محرومیت را نداشتیم. با این حال تلاش می کنیم محرومیت او را کاهش دهیم.

تیم فوتبال شهرداری تبریز روز شنبه و در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر در تبریز میزبان صبای قم است.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

قلعه نوعی:آقای استاندار ، نمایندگان و ... اگر تیم و مردم را دوست دارید از تیم حمایت کنید.

دوشنبه 29 اسفند 1390 15:40

نویسنده : Emre
قلعه نویی سرمربی تراکتور در مورد وضعیت تیم تراکتور مطالبی اظهار کرد وی ضمن تبریک عید به ایرانیان داخل و خارج کشور گفت سایپا تیم بزرگی است هم از نظر تشکیلات هم از نظر کادر فنی و هم از نظر مدیریتی بازهم بازی خوبی بود و سایپا هم میتوانست پیروز میدان باشد اما ما چندین موقعیت گل را از دست دادیم و توپ به تیر دروازه خورد ما شروع خوبی داشتیم هنوز بچه ها به مرز خودباوری نرسیده اند بهرحال خدا را شاکرم که ما در دوبازی گذشته 6امتیاز کسب کردیم در بازیهای رفت در مقابل همین دو تیم سپاهان و سایپا یک امتیاز کسب کرده بودیم و این باعث می شه که ما با روحیه بالا به تعطیلات برویم .

اما باید مسئولین تیم به فکر این تیم باشند این هفتمین برد تیم است که بچه ها پول نگرفته اند قابل توجه آقای استاندار ، نمایندگان و غیره ... بچه ها به عشق این مردم تلاش می کنند اما برایشان بها داده نمی شود و من هم تا یک جایی میتوانم این فشار را تحمل کنم و سنگ صبور بچه ها باشم پدر بازیکن عمل جراحی باز قلب داشته و چون بازیکن پول نگرفته شرمنده پدرش شده است این تیم بزرگ شده است اما رفتار ها و تشکیلات آن بزرگ نشده است همه توقع دارند که قهرمان باشیم یا آسیایی

بچه ها دارند سعی و تلاش می کنند اما فکر ها و رفتارها در تیم بزرگ نشده است من از همین جا به آقای استاندار می گویم اگر بخواهند چنین رفتار کنند در شش بازی باقیمانده تیم به مشکل بر خواهد خورد بچه ها هم زندگی دارند مشکلات دارند سه روز به عید مانده اما دریافتی نداشته اند که این مسایل فشار وارد می کند .

ما باید سپاهان و سایپا را الگو قرار دهیم ما درایران در صدد این هستیم که هرجا که خوب است را خراب کنیم تا به خودمان برسانیم تلاش نمی کنیم ما که عقب هستیم به سپاهان و سایپا برسیم .

ما هرکجا که میرویم تن و بدن ما میلرزد که آیا زمین چمن خوب دارند با نه ؟ زمین چمنی که جزو بدیهیات است ایران ما طلاست ، آبش ، خاکش همه چیزش هست کشور ما کشور ثروتمندی است اما این رفتار تیمی ما است این وضعیت زمین های چمن ماست ما اینجا باید از استاندار و نماینده خواهش کنیم .اصلا فوتبال این مدلی نیست اصلا دنیا اینطوری نیست ما عقب هستیم درجا می زنیم که هیچ عقب هم میرویم می گویند چرا قطر جام جهانی برگزار می کند چرا دوبار جام ملت ها برگزار کرده بروید ببینید چه تشکیلاتی دارند چه کرسی هایی در فیفا وآسیا دارند ما عقب هستیم من از اینجا به آقای استاندار می گویم با این رفتارهایی که شما با ما می کنید تیم ما لطمه می خورد و اگر تیم را دوست دارید اگر مردم را دوست دارید بیاید به تیم کمک کنید بحث فنی و مالی نیست بحث ارزش گذاری است که در تیم ما رعایت نمی شود .این تیم چه جوری برود آسیا ؟ چه جوری قهرمان بشه ؟ ما تیم خوبی بسته ایم اما فشار ها زیاد است این امکانات در شان و شخصیت مردم آذربایجان و تیم نیست قبل از اینکه ما بخواهیم بزرگ شویم باید فکر ما ، رفتار ما بزرگ شود در این تیم فرهنگ بزرگی جا نیافتاده آقای جعفری هم تلاش می کند اما این تلاش ها مشکلات تیمی ما را رفع نکرده است .

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

بازیکنان تراکتورسازی تا امروز به عشق به مردم بازی کردند

دوشنبه 29 اسفند 1390 13:41

نویسنده : Emre

امیر قلعه نویی پس از پیروزی یک بر صفر برابر سایپا گفت: سایپا هم از نظر امکانات و هم از نظر بازیکنان و کادر فنی تیم بسیار بزرگی است. بازی بسیار سختی در شرایط بد آب و هوایی بود با این حال باید از مسئولان هیئت فوتبال تشکر کنم که تمهیدات لازم را برای انجام این بازی در این روز برفی انجام دادند.

وی افزود: سایپا می‌توانست برنده این بازی باشد و خوب بازی کرد اما ما خط هافبک آنها را پرس کردیم و پس از آنکه به گل رسیدیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم.

قلعه نویی با انتقاد از مسئولان استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: بازیکنان تراکتورسازی تا امروز به عشق به مردم بازی کردند و از این به بعد هم همین خواهد بود ولی مسئولان استانداری باید تیم‌هایی مثل سایپا و سپاهان را الگوی خود قرار دهند. شب عید است و بازیکنان ما یک ریال هم پول نگرفتند.

وی ادامه داد: بازیکن تراکتورسازی عمل قلب باز انجام داده اما نتوانست از نظر مالی کمکی به او بکند و شرمنده پدر و خانواده‌اش شد. به مسئولان استان می‌گویم چنین رفتاری باعث خواهد شد که تراکتور سازی لطمه ببنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

جعفری: هواداران نگران کارتهای خریداری شده قبلی نباشند

دوشنبه 29 اسفند 1390 10:39

نویسنده : Emre
جعفری بعد از اعلام اینکه کارتهای موجود فاقد اعتبار در بازیهای تراکتور است اعلام نمود:
باشگاه تراکتورسازی برای افرادی که این کارتها را تحویل دهند با تخفیف ویژه کارتهای جایگزین را ارائه خواهد داد و هواداران به هیچ وجه نگران این موضوع نباشند.
جعفری همچنین اظهار داشت :
کارت هواداری معیار اصلی باشگاه برای فروش بلیط خواهد بود لذا از هواداران می خواهیم سریعا اقدام به تهیه کارتهای خود نمایند. در ضمن برای هوادارانی که بضاعت کمتری دارند کارتهای نوع چهارم طراحی شده اند که قیمت آنها به مراتب پایین تر است.
از هواداران می خواهم با همکاری خود زمینه ارائه خدمات و امکانات بیشتر به خودشان را فراهم نمایند و مطمئن باشند از محل فروش بلیط و کارت باشگاه خواهد توانست بخشی از مشکلات مالی خود را حل نموده و در مقابل به هواداران خود خدماتی در حد وسع خود ارائه نماید.
حرفه ای شدن تراکتورسازی از چنین مسیرهایی میسر خواهد بود.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

همیشه پنالتی هایم را گل کرده ام

جمعه 26 اسفند 1390 19:51

نویسنده : Emre

توزی رودریگو آنتونیو هافبک بازی ساز تراکتورسازی که چند روز مانده به دیدار حساس این تیم با سپاهان با تعلیق محرومیت توانست در ترکیب اصلی تراکتورسازان قرار گیرد با گل 3 امتیازی خود توانست این تیم را یکبار دیگر به جمع مدعیان اصلی جام یازدهم برگرداند، این در شرایطی اتفاق افتاد که بعد از بازی مسئولین و بازیکنان سپاهان از این قضیه شاکی بوده و سرپرست این تیم خواستار اعلام نتیجه سه بر صفر و یا تجدید دیدار بود.

توزی در گفتگویی با سایت گل در مورد بازی با سپاهان و داستان محرومیت خود می گوید " به نظرم بازی فینال گونه ای را دو تیم برگزار کردند، بازی فشرده و درگیرانه ای بود و ما مصمم بودیم که 3 امتیاز حساس این بازی را برای قرار گرفتن در بین تیمهای مدعی قهرمانی به دست آوریم "

رودریگو در مورد به ثمر رساندن پنالتی دقیقه 57، هم اشاره می کند " همیشه ضربات پنالتی ای را که به من واگذار شده تبدیل به گل کرده ام و در این صحنه هم هیچ گونه استرسی نداشتم و ضربه ای که به توپ زدم کاملا با اطمینان و آرامش خاطر بود هر چند دروازه بان سپاهان را هم دیدم که به طرف مسیر توپ در حرکت است ولی ضربه ای که به توپ وارد کردم موجب شد توپ به تور دروازه بچسبد"

توزی رودریگو که بعد از به ثمر رساندن هر گل همبازی پرتغالی خود ( فلاویو لوپز ) را در آغوش خود می بیند در مورد شرایط فعلی این تیم می گوید" ما بازیهای سختی را پیش رو داریم و بازی با سایپای کرج سر آغاز دیدارهای فشرده و حساسی خواهد بود که هر بازی می تواند روی سرنوشت ما تاثیر گذار باشد، برای بازی با سایپا نکات لازم از طرف کادر فنی طی روز های آتی به بازیکنان انتقال خواهد شد و امیدوارم با کسب پیروزی هم موقعیت خود را در جدول محکم تر کنیم و هم هواداران این تیم را با فرا رسیدن سال نو بیش از پیش خوشحال کنیم
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

لوپز: بازیکنی نیستم که داور را فریب دهم

جمعه 26 اسفند 1390 16:51

نویسنده : Emre

فلاویو لوپز هافبک تهاجمی تراکتورسازی در گفتگو با سایت گل در مورد بازی با سپاهان اصفهان و اتفاقات آن بازی می گوید بازی خیلی سختی بود و این دیدار برای ما از اهمیت زیادی برخوردار بود و پیروزی و کسب سه امتیاز ما را یکبار دیگر به جمع تیم های مدعی نزدیک کرد، فلاویو در مورد اعتراضات بازیکنان سپاهان نسبت به صحنه برخورد با مهدی کریمیان مدافع می گوید " در موقعیتی که داخل محوطه جریمه توپ به من رسید سعی کردم از کمند حریف عبور کنم و در شرایطی که احساس می کردم که مدافع را جا گذاشته ام با برخورد پای وی سرنگون شدم و داور به درستی اعلام خطا کرد، من بازیکنی نیستم که بخواهم برای رسیدن به گل داور را فریب دهم "

هافبک پرتغالی تراکتور در ادامه به بازی حساس این تیم در مقابل سایپا کرج اشاره کرد و گفت " بازی با سایپا که در هفته ی گذشته با گل باران حریف خود نشان داده که فوتبال هجومی را ارائه می دهد و ما در مقابل این تیم بازی سختی را پیش رو داریم که امیدوارم با کسب 3 امتیاز آن به روند صعودی خود کماکان ادامه دهیم."

در مورد شانس قهرمانی تیم تراکتورسازی هم این چنین می گوید " ما پس از بردی که در برابر سپاهان اصفهان به دست آوردیم به ادامه ی راهمان بسیار امیدوار شدیم و به کمک هواداران و با تلاش مضاعف خودمان به شانس اول قهرمانی تبدیل خواهیم شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

سپاهانی ها شخصیت خود را خراب نکنند

جمعه 26 اسفند 1390 14:43

نویسنده : Emre

محمد حسین جعفری در گفت و گو با فارس درباره شکایت باشگاه سپاهان از بخشیده شدن توزی قبل از بازی با این تیم اظهار داشت: نمی دانم دلیل این ناراحتی چیست. به ما هم 48 ساعت قبل از بازی از اطلاع دادند محرومیت توزی تعلیقی است و فقط باید جریمه اش را بپردازد و همین کار را انجام دادیم. اگر سایت فدراسیون خبر ابلاغ حکم را نگذاشته دلیل بر این نیست که خلافی صورت گرفته است.

وی افزود: دوستان ما در سپاهان شلوغ کاری می کنند. سپاهان تیم بزرگی است و آنها باید با دقت صحبت کنند و با هر اظهار نظری شخصیت خود را خراب نکنند. ما هم خیلی مواقع به احکام صادره معترض شدیم که یا قبول شده یا نشده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد وضعیت این تیم تصریح کرد: پس از پیروزی مقابل سپاهان شرایط مان بهتر شده اما اینکه بگوییم به قهرمانی نزدیک شدیم این طور نیست چون راه زیادی داریم.

جعفری در ارتباط با اینکه شنیده می شود باشگاه تراکتورسازی به فکر فصل آینده و مذاکره با مربیان است، گفت: همه تیم ها از اکنون به فکر فصل بعدی خود هستند اما ما بعد از عید کارهای اجرایی فصل بعدی را انجام می دهیم. ما داریم قلعه نویی بماند و پیشنهادمان را هم مطرح می کنیم چون معتقدیم با یک سال کار کردن به جایی نمی رسیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

قلعه نویی: تراكتور لیاقت آسیایی شدن را دارند

جمعه 26 اسفند 1390 11:41

نویسنده : Emre
میر قلعه نویی در گفت و گو با ایرنا اظهار كرد: موفقیت تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز نه به خاطر حضور من بلكه به دلیل حركت خوب مسوولان استان آذربایجان شرقی و حمایت هایی كه از این تیم انجام داده اند، حاصل شده و باید برای حفظ آن تلاش جمعی كنیم.

وی اضافه كرد: تراكتورسازی در حال حاضر، یك تیم فرا استانی شده و باید كاری كنیم كه اخبار این تیم بلافاصله و به طور صحیح در اختیار هواداران آن در سایر استان ها قرار گیرد.

قلعه نویی گفت: تراكتورسازی با مشكلاتی از قبیل كمبود بازیكن و مشكلات اخلاقی و انضباطی كه در نیم فصل اول با آن گریبانگیر بود، فاصله گرفته و در نیم فصل دوم با شرایط آرمانی حاكم بر تیم و در صورتی كه مشكلی سد راه این تیم نشود، به هدف آسیایی شدن خود خواهد رسید.

وی بیان كرد: شهر تبریز و تیم تراكتورسازی، لیاقت و پتانسیل آسیایی شدن را دارند و امیدوارم با تداوم حمایت های استانی و هواداران، این تیم بتواند شهر تبریز را در فوتبال آسیا مطرح كند.

تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز عصر روز دوشنبه با غلبه بر سپاهان اصفهان كه با 52 امتیاز صدرنشین لیگ برتر است، 49 امتیازی شد و به رده دوم جدول رده بندی صعود كرد و در هفته بیست و هشتم برای حفظ این رده باید در شهر كرج از سد سایپای البرز نیز بگذرد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

باغ آبادی : یک پیروزی 6 امتیازی بدست آوردیم .

چهارشنبه 24 اسفند 1390 15:01

نویسنده : Emre
غلامرضا باغ آبادی که به جای امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار با سپاهان شرکت کرده بود در خصوص این مسابقه گفت: جا دارد از هواداران تراکتورسازی تشکر کنم که در هوای سرد به ورزشگاه آمده‌اند و تیم محبوب خود را تشویق کردند.
وی افزود: سپاهان مقابل هیچ تیمی در نیمه دوم این همه تغییر سیستم نداد و هنگامی که نویدکیا به زمین آمد با ۴مهاجم به دروازه تراکتورسازی حمله می‌کرد. کار بازیکنان تراکتورسازی ستودنی بود و اعتقاد دارم این مسابقه مثل شطرنجی بود که مربیان با مهره‌ها بازی می‌کردند. یک پیروزی ۶ امتیازی بدست آوردیم . مربی تراکتورسازی ضمن تشکر از هواداران این تیم گفت: امروز نه کسی پیغام داد و نه کسی خواستار کمک شد اما هواداران تبریزی به صورت خودجوش عاشقانه برف‌ها را از دور زمین جمع کردند تا بازی برگزار شود. دست آنها را می‌بوسم چون آنها یار دوازدهم هستند و ما به عشق اینها فوتبال بازی می کنیم.
 باغ آبادی تاکید کرد: ما باید به مصاف سایپا برویم و می‌دانیم که این تیم مربی جدیدی آورده و هفته قبل ۵گل به ثمر رسانده استو اگر می‌خواهیم در کورس قهرمانی بمانیم باید به همه بازی‌ها به چشم فینال نگاه کنیم. در بازی امروز به فکر ۳ امتیاز بودیم و باید قبول کنیم سپاهان تیم کوچکی نیست اما می‌توانستیم در ضدحمله ها باز هم به گل برسیم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تشکر ویژه از نیروی انتظامی

چهارشنبه 24 اسفند 1390 12:00

نویسنده : Emre
دینوسیله باشگاه تراکتورسازی از زحمات بی دریغ پرسنل نیروی انتظامی که همیشه در حفط آرامش و برقراری نظم در استادیوم زحمات زیادی را متحمل می شوند و همچنین امروز که با مشارکت در برف روبی زمین مسابقه باعث فراهم شدن هرچه سریعتر شرایط برگزاری بازی گریدند کمال تشکر و قدردانی را دارد . 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تقدیر و تشکر ویژه از هواداران و هواداریاران

چهارشنبه 24 اسفند 1390 09:59

نویسنده : Emre
اشگاه تراکتورسازی از همه هواداران که با وجود برودت هوا و بارش برف به استادیوم آمده بودند و در این شرایط آب و هوایی تیم محبوب خود را به نحو احسن تشویق نمودند و بدون حاشیه 90 دقیقه از تیم خود حمایت کردند و همچنین با مشارکت خود در برف روبی زمین و ایجاد نظم در استادیوم موجب برگزاری هرچه بهتر بازی گردیدند کمال تشکر را دارد .  
 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نصیرزاده: پنالتی تراکتورسازی صحیح بود

سه شنبه 23 اسفند 1390 21:58

نویسنده : Emre

در دیدار امروز سپاهان و تراکتورسازی اگرچه صحنه برخورد مهدی کریمیان و لوپز که از سوی سعید مظفری زاده پنالتی اعلام شد در تصاویر تلویزیونی مشکوک دیده می شد اما هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری معتقد است پنالتی اعلام شده صحیح بوده است.

نصیرزاده در این ارتباط گفت: این صحنه در تصاویر تلویزیونی مشکوک به نظر می رسید اما با تماشای صحنه آهسته آن می توان متوجه این مساله شد که پای کریمیان به لوپز برخورد کرد بنایراین پنالتی اعلام شده صحیح است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

جعفری: سپاهانی ها دچار سوء تفاهم شدند

سه شنبه 23 اسفند 1390 19:58

نویسنده : Emre

محمدحسین جعفری در گفتگو با مهر، در خصوص تعلیق محرومیت بازیکن این تیم و ادامه همکاری قلعه نویی با باشگاه تراکتورسازی ضمن بیان مطلب فوق گفت: زمانی که ما در اردوی ترکیه بودیم به ما اطلاع دادند که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رودریگو توزی را به دلیل اتفاقات بازی با صبای قم یک جلسه محروم کرده است.

وی در همین خصوص افزود: بلافاصله پس از دریافت حکم کمیته انضباطی ما اعتراض خود را نسبت به این حکم اعلام کردیم چون وی محرومیت کارت قرمز خود را پشت سرگذاشته بود، ضمن اینکه برای نخستین بار برای وی این اتفاق افتاد و بارها شاهد بوده ایم که کمیته انضباطی در خصوص بازیکنانی که برای نخستین بار مرتکب تخلفی می شوند بلافاصله حکم محرومیت صادر نمی کند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با تاکید بر اینکه صحبتهایی که در خصوص لابی کردن من با رئیس کمیته انضباطی در خصوص بخشش توزی مطرح شده به هیچ وجه صحت ندارد، تصریح کرد: ما روند رسیدگی به اعتراض خود را طی این مدت اعلام کردیم که سرانجام 3 روز قبل به ما اطلاع دادند که محرومیت یک جلسه ای رودریگو توزی توسط کمیته انضباطی به حالت تعلیق در آمده و وی می تواند در بازی با تیم سپاهان تراکتورسازی را همراهی کند.

جعفری خاطرنشان کرد: متاسفانه مسئولان کمیته انضباطی باید در این خصوص در سایت فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی می کردند که این موضوع اتفاق نیفتاد که باعث سوء تفاهم مسئولان باشگاه سپاهان شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فصل آینده نیز همچنان قلعه نویی هدایت تیم تراکتورسازی را بر عهده خواهد داشت: ما علاقه زیادی داریم که حداقل تا دو سال دیگر به همکاری خود با قلعه نویی ادامه دهیم، وی نیز در جلسه هم اندیشی با هواداران تراکتورسازی گفته که دوست دارد به همکاری خود ادامه دهد بعد از تعطیلات نوروز با وی به طور جدی و رسمی برای ادامه همکاری مذاکره خواهیم کرد و در صورت توافق نهایی برنامه و لیست وی را برای فصل آینده خواهیم گرفت.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص بازی تیمش با سپاهان نیز گفت: خوشبختانه در شرایط حساسی از تیم صدر نشین لیگ امتیاز گرفتیم. بازیکنان ما در جریان بازی توانستند تاکتیکهای تیم قدرتمند سپاهان را خنثی کنند و سه امتیاز را که به اندازه 6 امتیاز ارزش داشت را کسب کنیم.

وی در خاتمه تاکید کرد: با حضور سه تیم مدعی سپاهان ، تراکتور سازی و استقلال در رده های بالایی جدول و نزدیکی امتیازهای این تیمها به یکدیگر، مطمئن باشید در 7 هفته باقی مانده از رقابتهای لیگ برتر هیجان در صدر جدول به اوج خواهد رسید و تیم تکلیف تیم قهرمان لیگ در هفته پایانی مشخص خواهد شد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

صادقی: سپاهانی‌ها دنبال بهانه نباشند

سه شنبه 23 اسفند 1390 17:57

نویسنده : Emre

امیرحسین صادقی مدافع تراكتورسازی در بازی با سپاهان یكی از بهترین‌های تیمش بود. او معتقد است كه تراكتور یك بازی 6 امتیازی را به سود خود تمام كرد تا از كورس قهرمانی عقب نماند.

صادقی در گفت‌وگو با سایت گل حرف‌هایش را اینگونه آغاز می‌كند:«این یكی از سنگین‌ترین بازی‌های ما بود كه باید كمترین اشتباه را انجام می‌دادیم. البته زمین خراب بود و امكان انجام كارهای تاكتیكی وجود نداشت در ضمن از صبح برف شدیدی می‌بارید و حتی حدس می‌زدیم كه این بازی لغو شود.»

او در پاسخ به این سوال كه آیا قبول داری تعداد حملات سپاهان بیشتر بود خاطرنشان می‌كند:«وقتی گل زدیم عقب كشیدیم و نمی‌توانستیم ریسك كنیم. این یك بازی 6 امتیازی بود و باید از گل خودمان دفاع می‌ كردیم و چند فرصت خطرناك به آنها دادیم. حالا در كورس قهرمانی هستیم ولی به نظر من 5 تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند.»

سپاهانی‌ها به شدت از عملكرد سعید مظفری‌زاده ناراحت‌اند و اعتقاد دارند پنالتی تراكتور درست نبود و هند صادقی هم به اشتباه پنالتی گرفته نشد. او در این مورد می‌گوید:«داوری به هیچ عنوان به نفع ما نبود و سپاهان با این بازی خوبی كه انجام داد نباید دنبال بهانه باشد، در ضمن داورها آبرویشان را بیشتر از هر چیز دوست دارند. پنالتی ما صددرصد درست بود و هند من هم عمدی نبود. من فاصله نزدیكی با بازیكن سپاهان داشتم و وقتی تكل زدم دستم باز نبود. توپ ناخودآگاه به دست من خورد ولی اصلا هند نبود.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

پیروزی تراکتورسازی مقابل سپاهان صدرنشین

دوشنبه 22 اسفند 1390 20:01

نویسنده : Emre
  دیدار تیم های تراکتورسازی و سپاهان از ساعت ۱۵:۲۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز در حضور کمتر از ۱۰ هزار نفر آغاز شد و با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

این بازی که در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود در نیمه دوم جذاب تر و زیباتر دنبال شد. تراکتورسازی در دقیقه ۵۷ توسط توزی از روی نقطه پنالتی به گل رسید. تصمیم داور برای گرفتن این پنالتی سبب شد بازی بعد از آن رنگ خشونت به خود بگیرد و در چند صحنه هم که سپاهانی ها از تصمیم داور ناراحت بودند با بازیکنان تراکتورسازی درگیری لفظی پیدا کردند.

سپاهان بعد از دریافت گل دو سه موقعیت خوب داشت اما دروازه بان تراکتورسازی این فرصت ها را گرفت.

قضاوت این مسابقه بر عهده سعید مظفری زاده بود. وی از تراکتورسازی به قاسم حدادی فر و محمد ابراهیمی کارت زرد نشان داد.

تراکتورسازی با این پیروزی با ۴۹ امتیاز در رده دوم جای استقلال ۴۸ امتیازی را گرفت. البته تراکتورسازی یک بازی بیشتر از استقلال انجام داده و استقلال در صورت برتری در دیدار عقب افتاده رده دوم را از شاگردان قلعه نویی می گیرد و به سپاهان نزدیک تر می شود. به همین دلیل این نتیجه استقلالی ها را برای رسیدن به صدر امیدوار نگه داشت. سپاهان هم با ۵۲ امتیاز در صدر باقی ماند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

90/مدیرروستا: سهرابی در تركیب تیم دخالت نمی‌كند

دوشنبه 22 اسفند 1390 17:59

نویسنده : Emre

مهدی مرتضویان

90: باز هم مقابل ملوان خیلی راحت گل خوردید. چرا؟

واقعا اشتباه بچه‌گانه‌ای صورت گرفت. نباید دفاع، توپ را رها می‌كرد تا وارد دروازه‌ شود. ملوان برخلاف بازی‌های قبلی‌اش كه صاحب حداقل ده موقعیت گلزنی می‌شد، خطرناك نبود. خیلی خوب بازی را در اختیار داشتیم. در تمام پست‌ها بهتر بودیم اما همان درد قدیمی به سراغ تیم آمد. راحت گل خوردیم و خیلی راحت هم موقعیت‌هایمان را از دست دادیم. وقتی مهاجم تیم موقعیت تك به تك را خراب می‌كند مسلم است كه نمی‌توانیم نتیجه بگیریم.

90: مثل اینكه خیلی عصبانی هستید؟

از این ناراحتم كه یك موضوع را هزاران بار تكرار می‌كنیم اما نتیجه نمی‌دهد.

90: چرا دفاعتان توپ را دفع نكرد؟

اتفاقا بازیكنی مرتكب این اشتباه شد كه تعصب و مردانگی‌اش زبانزد بچه‌های تیم است.

90: فكر نمی‌كنید بعضی‌ها نمی‌خواهند كه شما با شهرداری نتیجه بگیرید؟

هر انسان به خاطر مسائل كاری‌اش، مورد نقد و تخریب قرار می‌گیرد. حرفه‌ مربیگری نیز از این قاعده مستثنی نیست! بعضی‌ها نسبت به من كم لطف هستند و دوست ندارند تیمی كم حاشیه مثل شهرداری تبریز در آرامش كار كند و به اهدافش برسد.

90: باندی علیه شما در تیم شهرداری وجود دارد؟

اصلا! چنین چیزی امكان ندارد. به شرافت بازیكنانم قسم می‌خورم. آنها اهل این كارها نیستند.

90: جالب اینجاست مدیریت باز هم از شما حمایت كرده است...

نظر لطف آقای سهرابی است. از ایشان واقعا ممنونم. در تمامی این روزها یار و یاور تیم بوده.

به خاطر اینكه مربی فوتبال است. خیلی خوب متوجه می‌شود كه چقدر از لحاظ ساختار تیمی پیشرفت داشته‌ایم.

90: دخالتی در تصمیم گیری‌های شما نمی‌كند.

نه! به هیچ وجه.

90: هنوز هم می‌گویید شهرداری سقوط نمی‌كند؟

به امید خدا در لیگ می‌مانیم. باید بازیكنان را از استرس كاذبی كه دارند خارج كنیم. می‌توانند بسیار بهتر از این‌ها كار كنند. شناخت چهار چوب. در اولویت تمرین‌ها قرار می‌دهم.

90: منظورتان از بیان اینكه مشكلات به خاطر این است كه از ابتدای فصل هدایت شهرداری را در اختیار نداشتید چیست؟

به هر حال وقتی از ابتدای فصل در یك تیم، فعالیت داشته باشید تسلط بیشتری روی تیم دارید فرصت زیادی در طول بازی‌ها دارید تا نقاط ضعف را پوشش دهیم.

90: یعنی شهرداری برای سقوط بسته شده است؟

چنین حرفی نزدم و نمی‌زنم. این تیم پتانسیل بالایی دارد و می‌تواند به رده‌های بالاتر صعود كند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

برای قهرمان شدن باید سپاهان را شکست دهیم

دوشنبه 22 اسفند 1390 13:17

نویسنده : Emre
محمد حسین جعفری در گفت و گو با پانا در خصوص وضعیت تراکتور اظهار داشت: ما یکی از فینال های سخت خود را در پیش داریم. به نظرم این بازی هم برای سپاهان و هم ما دشوار، حساس و سنگین است. برخلاف آنچه که تصور می کنند 2 تیم برای از دست ندادن امتیاز محتاط بازی می کنند، معتقدم این بازی قشنگ می شود.

وی افزود: تراکتور می خواهد 3 امتیاز را بگیرد تا به رده دوم برسد و سپاهان هم به برد نیاز دارد تا فاصله خود را زیاد کند. به نظرم این باعث می شود تا 2 تیم برای برد تلاش کنند. تازه شاید سپاهان به خاطر کمتر نشدن فاصله محتاط تر بازی کند ولی تفکراتی که قلعه نویی دارد، هجومی است به خصوص در تبریز که دنبال 3 امتیاز هستیم.

مدیرعامل تراکتور تصریح کرد: ما همه بچه ها را داریم. همیشه بازی های ما با سپاهان خوب و جوانمردانه بوده و با این تیم مشکلی نداشتیم. البته امیدوارم که مدیریت میدان توسط داور به خوبی اجرا شود. مظفری زاده داور خوبی است و ما نگران داوری این مسابقه نیستیم.

جعفری گفت: سپاهان تیمی است که قلعه نویی به واسطه 2 سال حضور و کسب 2 قهرمانی پوست و استخوان این تیم را می شناسد. آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند و خوب هم نتیجه گرفتند. به نظرم تفکراتی که 2 مربی دارند فقط برد است و امیدوارم این برد نصیب تیم ما شود.

وی تاکید کرد: ما اگر این بازی را ببریم با یک بازی بیشتر نسبت به استقلال به رده دوم می آییم. ما باید بازی های باقی مانده را ببریم و برای قهرمان شدن امتیاز از دست ندهیم. تیم ما به اندازه کافی امتیاز از دست داده و الان وقت امتیازگرفتن است. البته نتیجه قابل پیش بینی نیست ولی فکر می کنم این 3 امتیاز را می گیریم. امیدوارم این بازی بهترین بازی 27 هفته اخیر لیگ باشد.

مدیرعامل تراکتور در خصوص این که آیا برای شکست سپاهان پاداش ویژه در نظر گرفتید؟ گفت: ما طبق معمول پاداش می دهیم ولی روی آنها مانور نمی دهیم. ما می خواهیم بازیکنان روی عشق و علاقه و عرق به تیم بازی کنند و ببرند نه به خاطر پاداش. البته انصافا بازیکنان متعصبی داریم. حتی آنها علاقه دارند پول قراردادشان را زودتر بگیرند. خودشان هم می دانند که اگر ببرند پشتیبان ها و اسپانسرهای تیم راحت تر دست به جیب می شوند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

قلعه نویی: فصل بعد با تراکتور بحث مالی ندارم

دوشنبه 22 اسفند 1390 11:16

نویسنده : Emre

جمعه گذشته در محل سالن سرپوشیده مجموعه ورزشی تراکتور سازی جلسه ای با عنوان هم اندیشی با حضور هواداران این تیم برگزار شد .

این جلسه در شرایطی آغاز شد که قبل از شروع مراسم ودر هنگام ورود امیر قلعه نویی هواداران حاضرضمن استقبال گرم با شعار" سردار یادت باشه امیر باید باشه " بنوعی خواستار تمدید قرار داد با این مربی شدند .

در این نشست دکتر پزشکیان ودکتر منادی از نمایندگان مجلس که برای دور جدید نمایندگی نیز انتخاب شده اند در سخنان کوتاهی ضمن اشاره به پیگیری و حمایت هایشان از باشگاه تراکتور سازی ، اعلام کردند که بخاط کسب تجربه بیشتر نسبت به دور اول نمایندگی شان از حمایت ها وپشتیبانی های بیشتری به همراه سایر نمایندگان از این تیم بعمل خواهند آورد ودر مقابل توهین های قومیتی که در بعضی جاها نسبت به هواداران این تیم صورت می گیرد اقدامات جدی صورت خواهند داد.

جعفری:جدایی من شایعه دسیسه چین هاست!
در ادامه سردار جعفری مدیر عامل این باشگاه ضمن رد شایعات تغییرات مدیریتی ، عنوان کرد که این مطالبی که مطرح می شود دقیقا سال گذشته نیز همین زمانها عده ای خاص برای رسیدن به اهداف خود وایجاد حاشیه مطرح می کردند ، جعفری گفت : اینکه می گویند جعفری می رود آجرلو می آید ، اینها همان دسیسه های است که در سال گذشته هم بود ولی دیدید که ما بکار خود ادامه دادیم و ما برای سال آینده برنامه های خودرا تدوین کرده ایم و با جذب اسپانسر های خوب شرایط مان از این هم بهتر خواهد شد . شما از واگذاری سهام باشگاه به موسسات بومی حمایت کنید تا ما بتوانیم با موسسات مالی دیگری هم وارد مذارکره شویم .

جعفری در ادامه به بحث انتخابات فدراسیون فوتبال پرداخت وگفت : تغییرات در هیات رئیسه به نفع شهرستانی ها بود ودر واقع آنها در این پست ها قرار گرفتند ، در مورد کمیته داوران هم تغییراتی صورت خواهد گرفت که امید وارم مثبت باشد .

وی در مورد محرومیت توزی روریگو هم که در بازی با صبای قم از روی نیمکت اخراج ویک جلسه محرومیت را کشیده بود و بعد از گذشت هشت هفته دوباره محرومیتی ابلا غ شده هم گفت که از فدراسیون پیگیر این قضیه بوده ایم و از طرف باشگاه به فدراسیون مراجعه وامیدواری زیادی داریم که این هم حل شود.

قلعه نویی:تبریز خاطره بزرگ من است
امیر قلعه نویی سرمربی تراکتور سازی بعنوان آخرین سخنران رشته کلام را بدست گرفت وضمن تشکر از حاضرین وتاکید بر این موضوع که حضور در تبریز را جزء بهترین خاطرات زندگی 32 ساله ورزشی خود می داند گفت : من ادم رک گویی هستم واگر زبانم هم تلخی به همراه داشته باشد از این بابت عذر خواهی می کنم ، واقعیت اینست که ما در سال دوم می توانیم نتیجه کار با یک تیم را ببینیم ومحصول آنرا بدست آوریم .من دنبال تیمی هستم که حداقل 3 سال تاریخ مصرف داشته باشد . با یک فصل فوتبالی نمی توان کارنامه یک مربی را مورد ارزیابی قرار داد ولی این هم باید مورد نظر باشد من تیمی می خواهم که مثل مردمش بزرگ باشد ، تیمی باشد در حد و اندازه شخصیت این مردم بزرگوار...

من صرفا برای نتیجه گیری یک فصل نیامده ام وبیشتر از نظر اثر گذاری کارم را شروع کرده ام که دیدید در شروع کار هدف ما پالایش و اصلاح اخلاق و رفتار بازیکنان بود و در اینکار هم خدا را شکر خوب پیش رفتیم ومشکلات را از پیش رو برداشتیم .

او گفت : 8 هفته سرنوشت ساز را ما پیش رو داریم امیدوارم با حمایت شما در بهترین شرایط این بازی های باقی مانده را برگزار کنیم تا به اهداف خود رسیده ودل مردم را شاد کنیم . من در همین جمع شما اعلام می کنم اگردر فصل گذشته از نظر بحث مالی گفتگو های را داشتم بخاطر شما مردم برای فصل بعد هیچگونه بحث مالی را هم نخواهم داشت فقط امکانات والزاماتی که عرض کردم باید مهیا شود تا تیمی که شما مردم لیاقت آنرا دارید را شاهد باشیم .


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

سپاهان را دوست دارم ولی الان به تراكتور تعصب دارم

یکشنبه 21 اسفند 1390 23:17

نویسنده : Emre

احسان حاج صفی مدافع چپ پای تراكتورسازی در حال حاضر یكی از بازیكنان آماده تیمش است و نكته جالب این است كه باید فردا مقابل تیم سابق‌اش یعنی سپاهان به میدان برود.

حاج صفی در گفت‌وگو با سایت گل ابتدا در مورد وضعیت تراكتورسازی می‌گوید:«ما اردوی بسیار خوبی را در كشور تركیه پشت سر گذاشتیم و دو بازی تداركاتی هم انجام دادیم تا كادرفنی با نقاط ضعف تیم بیشتر آشنا شود. الان هم آماده این مسابقه هستیم و باید 3 امتیاز را بگیریم.»

حاج صفی كه تیمش امیدوار به كسب سهمیه آسیا است ادامه می‌‌دهد:«ما برای قهرمانی یا گرفتن سهمیه تحت هر شرایطی باید سپاهان را ببریم. اگر تراكتور در این بازی موفق به شكست سپاهان نشود كارش برای قهرمانی یا گرفتن سهمیه سخت خواهد شد. در ضمن معتقدم اگر سپاهان در تبریز ما را شكست بدهد تا حدود زیادی قهرمانی‌اش را قطعی خواهد كرد.»

از حاج صفی در مورد رویارویی با تیم سابقش سوال می‌كنیم كه اینگونه جواب می‌دهد:«من تیم سابقم را دوست دارم و سپاهان نقش زیادی در پیشرفت من داشت ولی الان بازیكن تراكتورسازی هستم و به این تیم تعصب دارم. مطمئن باشید فردا نهایت تلاشم را انجام خواهم داد تا تراكتور 3 امتیاز بازی را بگیرد.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

رسم جوانمردی را از استقلالی‌ها یاد گرفتم

یکشنبه 21 اسفند 1390 22:16

نویسنده : Emre

صادقی در پاسخ به این سوال که آیا قبول داری بازی با سپاهان بیش از حد حساس است به خبرآنلاین می‌گوید:«من نمی‌دانم چرا این بازی بیش از حد حساس شده است ولی فکر می‌کنم این موضوع به خاطر جایگاه دو تیم در جدول رده‌بندی و اهمیتی است که برای دیگر تیم‌های بالای جدول دارد. ما میزبان هستیم و فقط از حمایت تماشاگران خود بهره خواهیم برد ولی متأسفانه شرایط زمین چمن اصلا خوب نیست.»

صادقی در ادامه حرف‌هایش خاطرنشان می‌کند:«سپاهان در این فصل نتایج بسیار خوبی گرفته و در آخرین بازی هم النصر امارات را شکست داد. ما با یکی از بهترین تیم‌های ایران و نایب قهرمان آسیا بازی داریم و فکر می‌کنم سپاهان در حال حاضر مدعی اول قهرمانی است. ما باید این بازی را ببریم تا در کورس باقی بمانیم.»

صادقی مدتی قبل پیش بینی کرده بود که استقلال افت می‌کند و از صدرجدول پایین می‌آید او در این خصوص می‌گوید:«‌وقتی حاشیه‌های یک تیم بزرگ زیاد است، بزرگان این تیم باید حاشیه‌ها را کم کنند. من فکر می‌کنم استقلال از جدایی چند بازیکن از جمله فرهاد مجیدی ضربه خورد و از طرفی فشار بازی‌ها در سه جام به آنها لطمه زد. با این حال فکر می‌کنم رقابت برای قهرمانی بین چهار، پنج تیم بالای جدول ادامه خواهد داشت.»

صادقی هنوز طلب خودش را از باشگاه استقلال دریافت نکرده است. او در این مورد می‌گوید:«متأسفانه استقلالی‌ها جواب تلفن مرا نمی‌ دهند و حتی به روی خودشان نمی‌آورند که 180میلیون از این باشگاه طلبکارم. من نمی‌دانم کمیته انضباطی در این وسط چه کاره است، وقتی بازیکن راه می‌رود یا حرف می‌زند یا پایش را کج می‌گذارد کمیته انضباطی بلافاصله واکنش نشان می‌دهد ولی نمی‌دانم چرا در مورد طلب بازیکنان هیچ کاری انجام نمی‌دهد.»

او در پاسخ به این سوال که آیا از استقلال شکایت کرده‌ای خاطرنشان می‌کند:«‌من چند ماه پیش با آقای پورحیدری حرف زدم و او به من گفت که شکایت نکنم. من هم این کار را انجام ندادم ولی متأسفانه هیچ پولی از این باشگاه نگرفته‌ام و حالا دارم رسم جوانمردی را از استقلالی‌ها یاد می‌گیرم.»

در پایان از صادقی در مورد شایعه حضور امیر قلعه‌نویی در استقلال سوال می‌کنیم که او اینگونه جواب می‌دهد:«من اصلا از این موضوع اطلاع ندارم و فقط مثل شما شنیده‌ام که قلعه‌نویی به استقلال می‌رود. در فوتبال ایران از این حرف‌ها زیاد است و نباید به این مسائل توجه کرد.»


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

در بازی با سپاهان قهرمانی ما مشخص می کند

یکشنبه 21 اسفند 1390 21:15

نویسنده : Emre

سید محسن حسینی در گفت و گو با پانا در خصوص اردوی که این تیم در ترکیه برگزار کرد، اظهار داشت: اردوی خوبی را برگزار کردیم و بعد از فشار هایی که در بازی های لیگ بود، فرصت خوبی بود که بتوانیم به استراحت و بازسازی مجدد تیم بپردازیم. فقط دو سه روز هوا بارانی و بقیه روز ها همه چیز عالی بود. در این اردو صبح و ظهر تمرین برگزار می کردیم.

وی افزود: این اردو برای تیم تراکتور سازی مفید بود و انشاالله ثمرات آن را در ادامه لیگ خواهیم دید. کنار هم بودن بازیکنان تاثیرات خوبی را می تواند برای تیم داشته باشد که یکی از تاثیرات اصلی، هماهنگی بیشتری است ولی در حالت عادی هر روز تمرین می کنیم و تا یک روز قبل از بازی که بازیکنان در هتل کنار هم جمع می شوند.

حسینی در مورد بازی های دوستانه این تیم که در اردوی ترکیه انجام دادند نیز گفت: شاید بعضی ها فکر کنند که ما به دلیل اینکه نتایج این دو بازی را واگذار کردیم، اردوی خوبی نداشتیم و با دو باخت به تبریز باز گشتیم ولی این چنین نیست و ما با قدرت این بازی ها را انجام دادیم ولی متاسفانه توپ هایمان وارد دروازه های حریف نشد.

مدافع تیم تراکتور سازی در مورد بازی آینده این تیم با سپاهان اصفهان تاکید کرد: اگر هدف ما قهرمانی در لیگ برتر باشد، این بازی هدفمان را معلوم خواهد کرد. به قول قلعه نویی، هر بازی در نیم فصل دوم، فینال است و این بازی هم آن شرایط را دارد. ما باید در بازی مستقیم در تبریز، سپاهان را شکست دهیم و انشاالله نتیجه این بازی را بگیریم و منتظر آینده باشیم.

 

وی افزود: ما 5 بازی خانگی دیگر نیز داریم و کلا 8 بازی تا انتهای لیگ برای ما باقی مانده است و مجموع این 8 بازی، 24 امتیاز می شود و انشاالله بتوانیم امتیازات خوبی را بگیریم که تا در کورس قهرمانی و هم در کورس گرفتن سهمیه آسیایی باشیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

نگاه فوتبالیها به بازی تراکتور،سپاهان

یکشنبه 21 اسفند 1390 20:14

نویسنده : Emre
برخورد دو تیم قدرتمند در هفته 27  از نگاه اغلب کارشناسان، بازی 6 امتیازی و نوعی فینال محسوب می شود چرا که 3 امتیاز این بازی در سبد هر کدام از تیمها قرار گیرد میتواند ادعای بیشتری داشته باشد هر چند که تراکتور هنوز امتیازات کمتری نسبت به صدر جدولیها دارد اما می تواند در جهش تراکتور نقش تعیین کننده داشته باشد.
 هواداران نیز این موضوع را درک میکنند و لذا هیجان لازم در وجود هر دو تیم و هواداران آنها وجود دارد اما آنچه مهم است این دو تیم همیشه بازیهای جوانمردانه برگزار نموده اند و دور از حاشیه و اقدام فقط در میدان رقیب هم بوده اند. روز دوشنبه ساعت 15:30 این مصاف جدا از هر نتیجه ای رقابت مدعیان خواهد بود لذا هواداران با حضور پر شور و با نشاط خود استحکام بخش تیم خودشان باشند و در زمانیکه همه سرگرم آماده شدن برای عید نوروزند،پای کار بودن خود را نشان دهند و همگی با هم و با نظم و اخلاق به استقبال بازی زیبای دو تیم برویم.
 
روابط عمومیدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تمرین امروز با حضور میهمانان ویژه

یکشنبه 21 اسفند 1390 19:13

نویسنده : Emre
امروز آقای دکتر بیگی استاندار آذربایجان شرقی و آقای اسبقیان مدیرکل ورزش و جوانان استان در تمرینات تیم حضور یافتند دکتر بیگی از بازیکنان خواست با اطمینان خاطر و بدون دغدغه های مالی بازی خود را انجام دهند چراکه تمامی تعهد های مالی که به باشگاه داده شده انجام خواهد گرفت و مسئولین همیشه پشت سر تراکتورسازی ایستاده اند و بازیکنان باید بدون نگرانی بهترین بازی خود را انجام داده و موجبات شادی مردم را فراهم سازند قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی نیز عنوان نمود با توجه به حمایت خوب مردم و به خاطر مردم تمام سعی و تلاش خود را انجام خواهیم داد و بدون دغدغه مسایل مالی بهترین بازی های خود را انجام خواهیم داد تا دل مردم را شاد نماییم . او ضمن تشکر ویژه از مدیریت باشگاه گفت : سردار جعفری با مدیریت خوب خود توانسته مشکلات باشگاه را حل نماید و با جدیت تمام ، پیگیر برطرف سازی مشکلات تیم می باشد چنانچه با تلاش خوب سردار جعفری بهترین عملکرد را در نقل و انقالات نیم فصل داشته و مهره های مورد نظر کادر فنی جذب تیم گردیده اند . 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

شارژ به موقع كارتها/ دسترسی به سامانه شارژ کارت در ادامه مطلب

یکشنبه 21 اسفند 1390 18:35

نویسنده : Emre
پیش بینی می شود مسابقه تیم های تراكتورسازی و سپاهان در روز دوشنبه 22 اسفند ماه ، با استقبال زیادی مواجه شود . بدین وسیله از علاقمندانی كه قصد آمدن به ورزشگاه و تماشای مسابقه را دارند درخواست می شود كارت های خود را در فرصت مناسب شارژ نمایند تا بتوانند باآرامش و بدون ترافیك وارد ورزشگاه شوند. شارژ كارتها در ورزشگاه موجب ایجاد صفهای طویل شده و ورود به ورزشگاه، با تاخیر مواجه شده و تماشاگران بازحمت مواجه می شوند به امید دیدار عزیزان در روز مسابقه


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

قلعه نویی : بدون چشم داشت مالی حاضرم در تراکتورسازی بمانم .

یکشنبه 21 اسفند 1390 18:11

نویسنده : Emre
امیر قلعه نویی روز جمعه 19 اسفند بعد از اتمام تمرینات تیم در همایش هم اندیشی هواداران حضور یافت و در برنامه پرسش و پاسخ شرکت نمود . وی در موردعملکرد خود و وضعیت فعلی تیم گفت : ما اردوهای خوبی برگزار کردیم در حال حاضر تیم وضعیت خوبی دارد و با توجه به اینکه بازیکنان و کادر فنی به هماهنگی خوبی رسیده اند من به آینده بسیار امیدوارم .  
 قلعه نویی در پاسخ به پرسش هواداران مبنی بر ادامه حضورش در تراکتور در سال بعد گفت : هواداران تراکتور پرشورترین و علاقمندترین هواداران دنیا هستند هواداران ما را حتی در یاسوج و آبادان هم تنها نگذاشتند من حاضرم به عشق هواداران و بدون چشم داشت مالی هم خدمت تراکتور باشم . وی در تشریح عملکرد خودش اظهار داشت : من علاقمند هستم در هرکجا که هستم کاری تاثیرگذار انجام دهم که حداقل دو تا سه سال تاریخ مصرف داشته باشد در تیمهای قبلی هم اینکار را کرده ام و نتیجه زحمات من غالبا در سال های دوم و سوم بیشتر نتیجه می دهد . 
 دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

دومین جلسه هم اندیشی باشگاه برگزار گردبد.

شنبه 20 اسفند 1390 15:33

نویسنده : Emre
در این مراسم که از ساعت 16 بعد از ظهر در سالن چند منظوره باشگاه تراکتورسازی تبریز برگزار گردید با اجرای برنامه ای شاد در جمعی بسیار صمیمی به بحث و گفتگو در مورد مسایل و مشکلات هواداران پرداخته شد .  در این برنامه چند تن از هواداران به نمایندگی از هواداران میلیونی تیم مسایل و مشکلات هواداران را مطرح نمودند که در آخر برنامه توسط سردار جعفری مدیرعامل باشگاه ، ایوب جعفری مدیر کانون هواداران ، قلعه نویی سرمربی تیم ، آذرنیا سرپرست تیم ، دکتر پزشکیان و دکتر منادی نمایندگان محترم شهر تبریز در مجلس شورای اسلامی به مسایل مطرح شده پاسخ دادند این برنامه که با اجرای زنده موسیقی و گروه های نمایش شور و شوق فوتبالی به خود گرفت در این برنامه به چند تن از هواداران برتر هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید . در این برنامه به دکتر پزشکیان و دکتر منادی از طرف باشگاه کارت هواداری صادر گردید . سردار جعفری در سخنان خود با تکذیب شائبه های به وجود آمده در خصوص تعویض سرمربی در فصل بعد اظهار داشت چنین مسئله ای به هیچ وجه صحت ندارد و کادر فنی تیم با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد و مطرح شدن چنین مسایلی در این برهه از زمان جز به حاشیه کشاندن تیم هدف دیگری را دنبال نمی کند .  

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

کادرفنی تراکتورسازی با قدرت به کار خود ادامه میدهد

شنبه 20 اسفند 1390 11:32

نویسنده : Emre

دومین نشست هم اندیشی باشگاه تراکتورسازی ظهر روز گذشته در سالن چند منظوره باشگاه تراکتورسازی تبریز برگزار شد که با اجرای برنامه ای شاد در جمعی بسیار صمیمی به بحث و گفتگو در مورد مسایل و مشکلات هواداران ادامه یافت.

 در این برنامه چند تن از هواداران به نمایندگی از هواداران میلیونی تیم مسایل و مشکلات هواداران را مطرح کردند که در آخر برنامه توسط جعفری مدیرعامل باشگاه، ایوب جعفری مدیر کانون هواداران، قلعه نویی سرمربی تیم، آذرنیا سرپرست تیم، دکتر پزشکیان و دکتر منادی نمایندگان محترم شهر تبریز در مجلس شورای اسلامی به مسایل مطرح شده پاسخ دادند.

 در این برنامه که با اجرای زنده موسیقی و گروه های نمایش شور و شوق فوتبالی به خود گرفت، به چند تن از هواداران برتر هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

 در این برنامه به دکتر پزشکیان و دکتر منادی از طرف باشگاه کارت هواداری اهدا شد.

 محمد حسین جعفری در سخنان خود با تکذیب شائبه های به وجود آمده در خصوص تعویض سرمربی در فصل بعد اظهار داشت: چنین مسئله ای به هیچ وجه صحت ندارد و کادر فنی تیم با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد و مطرح شدن چنین مسایلی در این برهه از زمان جز به حاشیه کشاندن تیم هدف دیگری را دنبال نمی کند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مدیر‌روستا:شهرداری دیگر جایی برای اشتباه‌ندارد

جمعه 19 اسفند 1390 21:45

نویسنده : Emre
علی اصغر مدیر روستا پس از شکست یک بر صفر برابر ملوان در جمع خبرنگاران گفت: در نیمه اول ملوان نبض بازی را در دست داشت و ما می‌خواستیم کار دفاعی کنیم تا در نیمه دوم به بازی هجومی فکر کنیم اما روی یک اشتباه گل ساده‌ای از ملوان خوردیم و این گل در روحیه بازیکنان تاثیر گذاشت و نتوانستیم در نیمه اول خوب باشیم.

وی ادامه داد: به طور طبیعی در نیمه دوم باید بهتر عمل می‌کردیم زیرا یک بر صفر عقب بودیم که همینطور هم شد. ملوان که در هر بازی 10 موقعیت گل به دست می‌آورد امروز موقعیت گل چندانی نداشت که این نشان دهنده کار خوب ما در حمله و دفاع است. در بازی‌های باقی مانده نباید اشتباه کنیم. زیرا دیگر جایی برای اشتباه نداریم. این برد را به ملوان تبریک می‌گویم هر چند مساوی نتیجه منصفانه‌ای بود. داوری مسابقه هم هیچ مشکلی نداشت.
مدیر روستا در مورد انتخاب علی کفاشیان به عنوان مدیر فدراسیون گفت: کفاشیان ادامه ریاست 4 سال قبلش را انجام می‌دهد و همه باید تابع رای اکثریت باشد او 4 سال تجربه کسب کرده و می‌تواند نواقصی که با آن روبه رو بوده را برطرف کند.

وی در مورد گروه بندی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی گفت: اگر می‌خواهیم به جام جهانی صعود کنیم نباید به حریفان نگاه کنیم. صعود به جام جهانی کار سختی است همه برای رفتن به جام جهانی تلاش می‌کنند البته بازیکنان ما توانایی رسیدن به جام جهانی را دارند و کادر فنی هم با برنامه ریزی منسجم می‌تواند چنین موفقیتی را رقم بزند.

مدیر روستا در مورد حضور اشکان دژاگه در تیم ملی فوتبال ایران و مشکل گل زنی در فوتبال ایران اظهار داشت: دژاگه مهاجم نیست. او هافبکی است که می‌تواند به مهاجمان کمک کند در بازی اول هم 2 گل زد و نشان داد که بازیکن پخته‌ای است. در مورد مشکل گلزنی هم باید بگویم باشگاه‌ها هم در این امر مشکل دارند و دیگر نسل بازیکنان گلزن و شش دانگ کم شده است. استعداد یاب‌ها باید بگردند و مهاجمان گلزن پیدا کنند.

وی در مورد اینکه او همواره در مربیگری مشکل داشته است گفت: من همیشه تیم‌ها را در شرایط سختی تحویل گرفته‌ام فقط یک بار پیکان را خودم بستم و بازیکنانی را با مبالغ کم و ناچیز به تیم آوردم که تا نیم فصل هم صدر نشین بودیم اما بعد از آن به دلیل آنکه از سوی مسئولان حمایت نشدیم قفل کردیم با این حال در نهایت در رتبه هفتم ایستادیم. در پاس هم وضعیت خوبی نداشتیم و آنجا مشکلات حاشیه‌ای بر مسائل فنی غلبه کرد هر چند از روز آخر پاس به لیگ یک سقوط کرد. در شهرداری تبریز هم عدم گلزنی تاثیر گذار بوده ‌است. اگر تو‌پ‌های ما گل می‌شد باید تیم‌های بزرگ را هم شکست می‌دادیم. من نمی‌گویم مربی کاملی هستم، نقص زیاد دارم اما اگر مسائل را به طور فنی بررسی کنید می‌بینید که مشکل تیم‌ها من نبودم.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

هم گروهی های ایران در راه جام جهانی 2014 مشخص شدند

جمعه 19 اسفند 1390 20:55

نویسنده : Emre

آیین قرعه كشی مرحله‌ی نهایی انتخابی جام جهانی در مالزی برگزار شد و ده تیم حاضر در این مرحله حریفان خود را شناختند. تیم ملی فوتبال ایران هم در گروه اول با تیم‌های كره جنوبی، ازبكستان، قطر و لبنان روبرو شد. تیم های استرالیا، ژاپن، عراق، اردن و عمان هم در گروه B قرار گرفتند. ایران در این قرعه كشی در سید دو قرار گرفته بود. مهدی مهدوی كیا به عنوان نمایند‌ه ایران در این مراسم حضور داشت و گوی‌ها را از گلدان خارج می‌كرد و جالب این كه او گوی ایران را ابتدا بیرون كشید.

قرعه كشی مرحله‌ی نهایی مقدماتی جام جهانی

گروه A كره جنوبی - ایران - ازبكستان - قطر - لبنان

گروه B استرالیا - ژاپن - عراق - اردن - عمان

نگاهی به حریفان ایران در عرصه جام جهانی

كره جنوبی: یكی از پرافتخارترین تیم‌های آسیایی تاكنون 8 بار در جام جهانی حضور داشته كه بهترین عملكرد آنها مقام چهارمی این رقابت ها در سال 2002 است كه این كشور میزبان بود. بهترین رده‌ی كره‌ای هفدهمی و بدترین آن رده‌ی 62 بوده است. این تیم در مرحله‌ی نهایی مقدماتی جام جهانی 2010 هم با ایران همگروه بود كه در هر دو دیدار بازی با تساوی یك بر یك به پایان رسید.

ازبكستان:این تیم هرچند تاكنون حضور در مرحله‌ی نهایی جام جهانی را تجربه نكرده اما فوتبال قدرتی و فیزیكی آنها را به تیمی قدرتمند تبدیل كرده است. حضور سرور جبارف كه عنوان بهترین بازیكن آسیا را در اختیار دارد از دیگر نقاط قوت ازبك‌هاست. بهترین رده‌ی ازبكستان در رده‌ بندی فیفا 45 و بدترین آن 119 بوده است

قطر:جگری پوشان هرچند تاكنون به جام جهانی راه نیافته‌اند، اما به هیچ وجه تمایل ندارند جام جهانی 2022 كه میزبانی آن را بر عهده دارند، نخستین حضورشان باشد. قطر در مرحله‌ی سوم گروهی با ایران هم گروه بود و دو تساوی مقابل تیم كشورمان به دست آورد. قطری ها در حالی به مرحله‌ی نهایی راه یافتند كه در آخرین لحظات توانستند با كنار زدن بحرین به این مرحله برسند.

لبنان:یكی از تیم‌های سید 5 كه توانست پس از كره جنوبی به این مرحله راه پیدا كند. 85 بهترین رده‌ای بود كه این تیم توانسته به آن دست پیدا كند. 178 هم بدترین آن بوده است. لبنانی‌ها در حال حاضر در رده‌ی 124 فیفا قرار دارند.

** برنامه بازی‌های ایران* یکشنبه 14 خرداد 91 ازبکستان – ایران * جمعه 19 خرداد 91 ایران استراحت خواهد داشت. * سه شنبه 23 خرداد 91 ایران - قطر * سه شنبه 21 شهریور 91 لبنان - ایران * سه شنبه 25 مهر 91 ایران - کره جنوبی * چهارشنبه 24 آبان 91 ایران - ازبکستان * سه شنبه 6 فروردین 92 ایران استراحت خواهد داشت. * سه شنبه 14 خرداد 92 قطر – ایران * سه شنبه 21 خرداد 92 ایران - لبنان * سه شنبه 28 خرداد 92 کره جنوبی – ایران پس از صعود دو تیم اول هر گروه به مرحله بعد، دو تیم سوم برای انجام دیدار اول پلی آف در دو تاریخ جمعه 15 شهریور 92 و سه شنبه 19 شهریور 92 به مصاف هم خواهند رفت. در بازی رفت تیم سوم گروه اول میزبان خواهد بود و در بازی برگشت تیم سوم گروه دوم میزبان خواهد بود. فیفا اعلام کرده تاریخ بازی‌های پلی آف به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد. برنده این دو دیدار در دو تاریخ سه شنبه 23 مهر 92 و سه شنبه 28 آبان 92 به مصاف نماینده آمریکای جنوبی خواهد رفت. در دیدار اول پلی‌آف تیم آسیایی میزبان و در دیدار برگشت میهمان خواهد بود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تیم ملی در گروه خوبی قرار گرفته است

جمعه 19 اسفند 1390 20:51

نویسنده : Emre

امیر قلعه نوعی درباره اردوی تیم تراکتورسازی در ترکیه اظهار داشت:با توجه به شناختی که از محل و شرایط اردو داشتیم،خوشبختانه توانستیم به اهداف موردنظرمان دست پیدا کنیم و امیدوارم در ادامه لیگ برتر نتایج این اردو را در روند نتیجه گیری و مسابقات تراکتور ببینیم.دو بازی خوب هم انجام دادیم و بیشتر از بازیکنانی استفاده کردیم که کمتر در شرایط بازی بودند.به هر حال دیدگاه من این است که تراکتور از هم اکنون تجربه بازی مقابل تیم های خارجی را به دست بیاورد و این اردوها می تواند در این راه کمک زیادی به ما بکند.

وی درباره بازی روز دوشنبه تراکتور مقابل سپاهان،تیم سابقش توضیح داد:سپاهان باشگاه بزرگی است و در دو سالی که در این تیم حضور داشتم،روزهای خوبی را سپری کردم.ما هم در شرایط مطلوبی هستیم و مترصد این هستیم که سه امتیاز حساس این بازی را که در حکم 6 امتیاز است کسب کنیم.

قلعه نوعی تاکید کرد:بازی سپاهان مقابل النصر امارات در لیگ قهرمانان آسیا را تماشا کردم و معتقدم این بازی سپاهان نسبت به مسابقاتی که در لیگ داشت در سطح بالاتری برگزار شد.در این مقطع حساس از لیگ هر بازی حساسیت خاص خودش را دارد و تمام فکر و ذکر ما این است که در هفته های باقیمانده حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره قرعه کشی دور سوم مقدماتی جام جهانی برزیل برای تیم ملی اظهار داشت:خوشبختانه تیم ملی در گروه خوبی قرار گرفته است و می توانیم به حضور در جام جهانی خوشبین باشیم.البته این به معنای این نیست که صعودمان قطعی است و نباید رقبا را دست کم بگیریم بلکه از دید من نسبت به گروه دیگر در شرایط بهتری قرار گرفته ایم .به نظرم جامعه فوتبال باید دست به دست هم بدهد که تیم ملی مملکت به برزیل برود و این به نفع همه ماست.

قلعه نوعی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و ابقا علی کفاشیان در سمت خود گفت:اول از همه به علی کفاشیان و همه افرادی که رای آوردند،تبریک می گویم و معتقدم به رای مجمع باید احترام گذاشت اما دو بحث هم در این میان دارم.اول اینکه به هر حال امیدوارم این گروه با همدلی و نگاه منطقی به اتفاقات و استفاده از تجارب سالهای اخیر در جهت موفقیت فوتبال ملی گام بردادند.بحث بعدی هم درباره افرادی است که انتخاب نشدند.من سابقه کار با دو نفر از این جمع را دارم که دکتر قریب و دکتر فتح الله زاده هستند.به اعتقاد من هردوی اینها مدیران سطح بالایی هستند که سالها تجربه در این فوتبال داشتند و خاک این رشته ورزشی را خورده بودند.هر دوی آنها می توانستند و می توانند به فوتبال کمک کنند و امیدوارم دوستان در فدراسیون از تجربه بالای این دو نفر و سایر نفراتی که به هر دلیل در مجمع رای نیاوردند استفاده کنند.از سوی دیگر،مدیر عامل تراکتور هم از مدیران زحمتکش فوتبال ماست که حالا نمی دانم به چه دلیل رای اولیه را کسب نکرد و قطعا جعفری هم می تواند به فوتبال ما کمک کند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تعداد کل صفحات : 3 1 2 3
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو