بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

2 خبر از شهرداری تبریز

یکشنبه 30 بهمن 1390 17:41

نویسنده : Emre
           


اصغر مدیرروستا سرمربی تیم شهرداری تبریز برخی از بازیکنان این تیم را به دلیل بی توجهی به مسائل فنی تیم با جریمه نقدی روبرو کرده است.

 

* مسئولان تیم باشگاه شهرداری تبریز برای برگزاری اردوی یک هفته ای قصد دارند تیم را روانه آنتالیا کنند. اگر مقدمات این سفر فراهم شود بازیکنان شهرداری تبریز به این اردو می روند اما در غیر این صورت در تهران یا کیش این اردو برگزار می شود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 30 بهمن 1390 17:48

90/ابراهیمی: كارمان برای قهرمانی، سخت شد

یکشنبه 30 بهمن 1390 09:28

نویسنده : Emre

                                      


مهدی مرتضویان

نمی‌دانم چرا كی‌روش خطم زد؟

 

90: كارلوس كی‌روش سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران در جدیدترین لیست خود، محمد ابراهیمی هافبك تراكتورسازان را خط زد، به همین خاطر تصمیم گرفتیم گفت‌وگویی اختصاصی با ابراهیمی داشته باشیم تا نظر او را در مورد این اتفاق و همچنین باخت تراكتور در غیاب وی مقابل مس كرمان جویا شویم. آنچه در پی می‌خوانید ماحصل گفت‌وگوی خبرنگار 90 بار هافبك خلاق تراكتورسازان است:

90: فكر می‌كنی چرا از لیست تیم‌ملی خط خوردی؟

چه بگویم! واقعا نمی‌دانم چرا من را خط زدند.

90: شاید چون بازی نكردی تو را خط زد.

غیبت من به خاطر مسائل فنی نبود سه اخطاره بودم و نمی‌توانستم مقابل مس كرمان بازی كنم. یعنی كی‌روش و دستیاران او نمی‌دانستند من محروم هستم؟!

90: مثل این كه خیلی ناراحتی؟

از این ناراحتم كه بی‌‌خود و بی‌‌جهت خط خوردم. اگر بازی می‌كردم و بد بودم، حق با آقای كی‌روش بود. امیدوارم بفهمم چرا دعوت شدم و بدون حتی یك دقیقه تمرین، خط خوردم!

90: فكر می‌كنی باز هم دعوت شوی؟

شك ندارم می‌توانم پیراهن تیم‌ملی را بر تن كنم. دوست دارم زیرنظر كی‌روش هم تمرین كنم. من هم مثل سایر فوتبالیست‌ها دوست دارم برای تیم‌ملی بازی كنم.

90: تراكتور در غیاب تو مقابل مس باخت. بازی را دیدی؟

بله! از تلویزیون تماشا كردم. متاسفانه نتوانستیم از موقعیت‌های زیادی كه در نیمه دوم داشتیم بهره ببریم. راستش را بخواهید دیدن بازی تیم از تلویزیون خیلی سخت است. چند باری دوست داشتم تلویزیون را شوت بزنم تا توپ گل شود!

بد موقعی باختیم. این باخت خیلی به ضررمان شد.

90: كار سختی برای قهرمانی دارید؟

درست است. باید سپاهان را در تبریز ببریم. بازی شش امتیازی داریم. اگر آنها را ببریم دوباره می‌توانیم در كورس قهرمانی باقی بمانیم وگرنه شانس قهرمانی ما خیلی كم خواهد شد.

90: رقیبان‌تان كدام تیم‌ها هستند؟

سپاهان و استقلال، شانس زیادی دارند. نباید به قهرمانی فكر كنیم چون كه باعث می‌شود رویایی باشیم! باید برای هر بازی، برنامه‌های ویژه‌ای داشته باشیم تا امتیاز از دست ندهیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

علیزاده: بازی با سپاهان بازی مرگ و زندگی است

شنبه 29 بهمن 1390 22:05

نویسنده : Emre

                                         


علی علیزاده مهاجم تیم فوتبال تراكتورسازی معتقد است كه این تیم برای بالابردن شانس قهرمانی یا كسب سهمیه آسیا باید تحت هر شرایطی سپاهان را در تبریز شكست دهد.

علیزاده در گفت‌وگو با سایت گل ابتدا در مورد شكست تراكتور مقابل مس كرمان می‌گوید:« ما بازی بدی انجام ندادیم و فرصت‌هایی داشتیم كه متأسفانه تبدیل به گل نشد و در نهایت باختیم. این بازی برای مس كرمان حكم بازی مرگ و زندگی را داشت و اگر می‌باختند وارد بحران می‌شدند.»

امیر قلعه‌نویی بعد از بازی در مصاحبه‌ای عنوان كرد كه اگر می‌توانست در این دیدار 10 بازیكن را بیرون می‌كشید. علیزاده در این خصوص می‌گوید:« من كه در این دیدار از دقیقه 65 وارد زمین شدم ولی گاهی اوقات بازیكنان هم فراز و نشیب‌هایی دارند و یك تیم دچار افت می‌شود. ما با این باخت متأسفانه از كورس قهرمانی عقب ماندیم و حالا كارمان سخت شده است.»

مهاجم تراكتور در پایان حرف‌هایش تأكید می‌كند:« هنوز 8 هفته تا پایان لیگ باقی مانده و اتفاقات مختلفی خواهد افتاد. بازی بعدی ما مقابل سپاهان كه در تبریز برگزار می‌شود بازی مرگ و زندگی است. شاید سپاهان به دلیل اختلاف 6 امتیازی خیالش آسوده باشد ولی ما بیشتر از آنها اهمیت این دیدار را درك می‌كنیم.»

 

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

90/توپ نمی‌خواست گل شود

شنبه 29 بهمن 1390 11:04

نویسنده : Emre

                           

 مهدی مرتضویان

حسینی راجع به این باخت، تعطیلات لیگ و وضعیت خودش گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار 90 انجام داد كه خواندنش خالی از لطف نیست:

90: فكر باخت مقابل مس را می‌كردید.

اصلا به این موضوع فكر هم نمی‌كردم. بازی كاملا یك طرفه‌ای بود. هر آیتم از بازی را كه در نظر بگیرید، تراكتور بهتر بود. عملكرد خیلی بهتری نسبت به مس كرمان داشتیم و روی یك اشتباه و عدم تمركز برای گرفتن توپ، گل خوردیم.

90: بیشتر از 10 موقعیت مسلم گلزنی را خراب كردید؟

خود من سه موقعیت مسلم گل داشتم كه با بدشانسی تبدیل به گل نشد. فكر كنم تمام بازیكنان تیم به غیر از محسن فروزان، صاحب موقعیت شدند اما شانس با ما یار نبود. بعضی بازی‌ها مثل بازی با نفت آبادان، توپ هایمان تبدیل به گل می‌شود و برخی دیگر نیز مثل بازی با مس كرمان به تیرك می‌خورد و یا به اوت می‌رود.

90: این باخت خیلی به ضرر تراكتور شد.

واقعا حیف شد! در كورس بالای جدول بودیم و می‌توانستیم اختلافمان را با سپاهان كمتر كنیم. هفته آینده نیز با سپاهان بازی داریم و می‌توانیم در تبریز آنها را بگیریم. اما دیگر نباید به این موضوع فكر كنیم چون بازی را باختیم.

90: گویا خیلی ناراحتی.

نباید این اشتباه را می‌كردیم. حقمان باخت نبود.

90: باز هم به قهرمانی امیدوارید.

8 بازی باقی مانده است و دیگر نباید به هیچ تیمی امان دهیم. آنها را باید ببریم تا این اشتباه را جبران كنیم.

90: تعطیلات لیگ را در این برهه مناسب میدانی.

بازی‌ها به شدت فشرده برگزار می‌گردد و شاید این فرصتی باشد چند روز استراحت كنیم و بدن‌هایمان را برای ادامه لیگ حفظ كنیم.

90: در اواسط نیمه دوم هم مهاجم شدی.

به دستور امیر قلعه‌نوعی جلو رفتم تا توپ‌های ارسالی را به گل تبدیل كنم اما نشد كه نشد. توپ بازی نمی‌خواست گل شود.

90: در مورد لیست 37 نفره تیم‌ملی چه نظری داری؟

من در حدی نیستم كه بخواهم اظهارنظر كنم. حتما آقای كی‌روش صلاح دیده‌اند كه این افراد را دعوت كرده‌اند.

90: ناراحت نیستی دعوت نشدی؟

دوست دارم پیراهن تیم‌ملی را بپوشم اما گویا هنوز فرصت به من نرسیده است. تمام تلاشم را می‌كنم تا بتوانم این افتخار را تا پایان فصل كسب كنم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اخبار کوتاه از باشگاه تراکتورسازِِِی

جمعه 28 بهمن 1390 18:27

نویسنده : Emre

                 


- تمرینات تیم تراکتورسازی تا دوم اسفند تعطیل است و بازیکنان این تیم فرصت دارند تا به استراحت بپردازند.

- قرار است با رفع کامل مشکلات مالی این تیم برای برگزاری اردوی یک هفته ای راهی ترکیه شود.

- این اردو از ششم اسفند آغاز می شود. محل برگزاری اردوی تراکتورسازی در کمپ آب آبی خواهد بود. این تیم در ترکیه دو بازی تدارکاتی برگزار می کند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 28 بهمن 1390 18:38

صادقی: هنوز برای قهرمانی شانس داریم

جمعه 28 بهمن 1390 18:17

نویسنده : Emre
                       

امیرحسین صادقی اظهار داشت: با اینکه مقابل مس شکست خوردیم اما هنوز برای قهرمانی شانس زیادی داریم. بازی رو در روی تراکتور سازی و سپاهان می تواند تاثیر زیادی در مشخص شدن تیم قهرمان داشته باشد. اگر در آن بازی سپاهان را ببریم می توانیم شانس بیشتری از بقیه تیمها داشته باشیم.

وی با اشاره به شکست تیمش در بازی مقابل مس گفت: قبل از بازی هم گفته بود کار سختی داریم. مس در کرمان تیم قدرتمندی است و من می دانستم مقابل این تیم از پیش برنده نیستیم.

صادقی افزود: در بازی با مس نتوانستیم فوتبال همبشگی خودمان را ارایه دهیم و خودم هم نمی دانم چه اتفاقی برایمان افتاد. اگر می خواهیم قهرمان شویم دیگر نباید در چنین بازیهایی امتیاز از دست بدهیم. تیمی که می خواهد قهرمان شود در هفته های باقی مانده باید حداکثر امتیازات را بگیرد. دیگر فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم وگرنه باید بی خیال قهرمانی شویم.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 28 بهمن 1390 18:39

تراکتورسازی 6 اسفند به ترکیه می‌رود

جمعه 28 بهمن 1390 16:54

نویسنده : Emre
                       


تمرینات تیم تراکتورسازی تا دوم اسفند تعطیل است و بازیکنان این تیم فرصت دارند تا به استراحت بپردازند.

قرار است با رفع کامل مشکلات مالی این تیم برای برگزاری اردوی یک هفته ای راهی ترکیه شود.
این اردو از ششم اسفند آغاز می شود. محل برگزاری اردوی تراکتورسازی در کمپ آب آبی خواهد بود. این تیم در ترکیه دو بازی تدارکاتی برگزار می کند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 28 بهمن 1390 23:54

90/از تجربیات رحمتی در تیم‌ملی استفاده می‌كنم

پنجشنبه 27 بهمن 1390 16:12

نویسنده : Emre
                                     

مهدی مرتضویان

90: فكر می‌كردی به تیم‌ملی دعوت شوی؟

از ابتدای فصل برنامه‌ریزی كرده بودم تا در ابتدا جایگاهم را در تركیب اصلی تراكتور حفظ كنم و سپس به تیم‌ملی راه یابم. البته راستش را بخواهید هدفم حضور در تیم‌ملی در انتهای فصل بود. اتفاقی كه زودتر افتاد و من از این موضوع خیلی خوشحالم.

90: فكر می‌كنی بتوانی رقیبی جدی برای رحمتی باشی؟

در ابتدا باید بگویم كه سكان هدایت تیم‌ملی را فردی با تجربه و صاحب سبك همچون كارلوس كی‌روش برعهده دارد. خیلی خوشحالم كه ایشان به من اعتماد كردند و همانطور كه قبلا هم گفته بودم تمام تلاشم را به كار خواهم بست تا جواب اعتمادشان را بدهم.

در مورد آقای رحمتی نیز باید بگویم كه دروازه‌بان خوب و بزرگی هستند. من هنوز جوانم و از تجربیات ایشان نهایت استفاده را خواهم برد. اما برای آنكه نظر كی‌روش را جلب كنم باید رقیب سرسختی برای رحمتی باشم تا شایستگی‌هایم را نیز به سرمربی تیم‌ملی اثبات كنم.

90: شاید خود قلعه‌نوعی هم فكر نمی‌كرد فروزان اینقدر خوب باشد؟!

چرا! اتفاقا ایشان خیلی زیاد به من اعتقاد داشتند و همین موضوع اعتماد به نفسم را بالا برد.

90: اما عقیل اعتمادی را آورد تا جانشین تو كند؟

عقیل از دروازه‌بانان خوبی است كه تا حالا دیده‌ام. مطمئن باشید او در هر تیم دیگری جز تراكتور بود، فیكس می‌شد. اما برای من هیچ فرقی نمی‌كرد كه رقیبم چه كسی باشد، چون خودم را خیلی خوب می‌شناسم.

90: اعتماد به نفس خیلی بالایی داری؟

باید داشته باشم تا در كارم موفق شوم.

90: حالا با این همه اعتماد به نفس چقدر به ماندگاری در تیم‌ملی خوشبین هستی؟

تمام تلاشم را خواهم كرد. اما این اعضای كادرفنی تیم‌ملی هستند كه در مورد ماندم تصمیم می‌گیرند. به هر حال امیدوارم تیم‌ملی چه من باشم چه نباشم به جام‌جهانی صعود كند.

90: شانس تراكتور را برای قهرمانی چقدر می‌بینی؟

زود است در مورد این موضوع صحبت كنیم. باید فقط به هر بازی كه پیش‌رو داریم فكر كنیم و ذهنمان را بی‌خود به مسایل دیگر، مشغول نكنیم.

90: بازی با مس را چطور می‌بینی؟

بازی خیلی سختی خواهیم داشت. گویا آقای بلاژویچ برای آخرین بار روی نیمكت تیم قرار خواهند گرفت. پس با تمام انگیزه‌شان تیم مس را روانه میدان خواهند كرد. نباید فرصتی را به آنها بدهیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 29 بهمن 1390 00:09

قلعه‌نویی: فکر برگشتن به استقلال نیستم!

پنجشنبه 27 بهمن 1390 14:11

نویسنده : Emre

                          


امیر قلعه نویی عصر امروز چهارشنبه پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل مس کرمان در نشست خبری اظهار داشت: متأسفانه امروز بازیکنان ما در حد و اندازه‌های خود نبودند و کیلوها اسم و منیت در زمین بود به طوریکه اگر بنا بود تعویض انجام گیرد باید 10 نفر را تعویض می کردم.

وی افزود: در نیمه دوم صاحب موقعیت های زیادی شدیم اما عدالت فوتبال برای ما انجام نشد چون به نظر من در نیمه دوم با موقعیت های گلزنی که بازیکنان ما صاحب آن شدند می توانستیم حداقل 5 یا 6 گل به مس بزنیم.

قلعه نویی تصریح کرد: نیمه اول بازی مقابل مس، روز بدمان و نیمه دوم این دیدار روز خوبمان بود ضمن اینکه شانس و عدالت فوتبال با ما همراه نبود.

وی در خصوص اخباری مبنی بر رفتنش به تیم استقلال تهران گفت: من هیچ فکری برای رفتن به استقلال ندارم و تا زمانیکه به باشگاه تراکتورسازی تبریز تعهد دارد همه فکر و ذکرم معطوف به موفقیت این تیم است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در ادامه در خصوص وضعیت میلاد فخرالدینی نیز گفت: طبیعتا میلاد از یک فضایی به فضای دیگر آمده و احتیاج به زمان دارد، ضمن اینکه او یکی از هافبک راست های خوب فوتبال ایران است و ان شاالله روز به روز وضعیتش بهتر می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه هوادارها علیه همه شعار دارند، گفت: به هیچ وجه من هواداران را تحریک نکردم و با کسی درگیر نشدم بلکه این برخوردها جزء طبیعت فوتبال است.

قلعه نویی در ادامه خاطرنشان کرد: باید همه توجهمان به مسائل فنی فوتبال باشد اما جایی که ترور شخصیت صورت می گیرد نباید سکوت کرد و باید جواب آن را داد چون اگر این کار را نکنیم مردم فکر می کنند حرف هایی که علیه ما می زنند درست است.

وی همچنین در خصوص افرادی که برای انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده اند، گفت: امیدوارم هرکسی که می آید به نیت کار کردن و خدمت کردن به فوتبال مملکت بیاید و اینکه یک مدیر فوتبالی باشد یا نباشد زیاد مهم نیست بلکه این مدیر باید آنقدر قدرت و اشراف به مسائل مختلف داشته باشد تا بتواند تحولی در عرصه فوتبال کشور به وجود بیاورد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 29 بهمن 1390 00:17

بازیكنان هنوز با خاطرات یسیچ زندگی می‌كنند!

پنجشنبه 27 بهمن 1390 12:10

نویسنده : Emre
                         


علی اصغر مدیرروستا بعد از تساوی خانگی مقابل مس سرچشمه به شدت ناراحت بود و حتی از كنار گذاشتن بعضی از بازیكنانش خبر داد.

سعید دقیقی مهاجم شهرداری تبریز كه امسال یكی از بازیكنان تأثیرگذار این تیم بوده در پاسخ به این سوال كه چرا شهرداری اینقدر ضعیف نتیجه می‌گیرد به سایت گل می‌گوید:« وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد از رئیس باشگاه گرفته تا تداركات همه نقش دارند. ما مشكلات زیادی داریم كه می‌توان به عدم گلزنی، مشكلات دفاعی، نداشتن تمركز، نداشتن همدلی و ... اشاره كرد. ما در زدن ضربات آخر خیلی بی‌دقت هستیم و واقعا آقای مدیرروستا در این هفته‌ها فقط بدشانسی آورده است. در این هفت، هشت سال به هیچ عنوان ندیدم كه یك تیم اینقدر موقعیت گل از دست بدهد.»

دقیقی در ادامه حرف‌هایش می‌گوید:« ما در زمان مربیگری یسیچ به خوبی بدنسازی نكردیم و به هیچ عنوان تمرینات خوبی انجام نمی‌دادیم. در آن زمان فقط دوازده، سیزده بازیكن آماده بازی بودند ولی حالا كه 20بازیكن ما شرایط بازی را دارند، فضای رقابتی بیشتر شده و این برای بعضی‌ها مشكل‌ساز شده است. الان وقتی بعضی از بازیكنان ما روی نیمكت می‌نشینند تحمل ندارند و می‌گویند ما زمان یسیچ بازی می‌كردیم. متأسفانه بعضی از بازیكنان ما هنوز با خاطرات زمان یسیچ زندگی می‌كنند.»

دقیقی در قسمتی از حرف‌هایش تأكید می‌كند:« ما در این فصل خیلی بدشانسی آوردیم و حتی یك بار نشده كه از فاصله 30متری شوت بزنیم و وارد دروازه شود. تیم ما نه از لحاظ مالی مشكل دارد نه از لحاظ امكاناتی و علی اصغر مدیرروستا هم نهایت تلاش خود را انجام می‌دهد. فقط امیدوارم بازیكنان هم دل شوند تا بتوانیم از این وضعیت خارج شویم.»

دقیقی كه این‌بار به تیم ملی دعوت نشده است در این خصوص می‌گوید:«‌ اولین كسی كه به من لطمه زد خودم بودم چون امسال فرصت‌های زیاد گلزنی را از دست دادم. با این حال 7گل زدم و 9پاس گل دادم و جزو ده، پانزده بازیكن موثر لیگ هستم. خیلی از بازیكنانی كه دعوت شدند از لحاظ تایم بازی و تأثیرگذاری پایین‌تر از من بودند ولی من به تصمیم كی‌روش احترام می‌گذارم. شاید او می‌خواهد بازیكنان جدیدی را محك بزند و باید به تصمیم او احترام گذاشت.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 29 بهمن 1390 00:22

مدیرروستا مقصر نتایج ضعیف تیم نیست

پنجشنبه 27 بهمن 1390 10:09

نویسنده : Emre
                              


میرمعصوم سهرابی در گفت و گو با پانا درباره توقف شهرداری در تبریز مقابل مس سرچشمه اظهار داشت: اصلا خوب بازی نکردیم. تیم حریف خیلی بهتر از ما بازی کرد و دوید. البته آنها چون جایگاه خطرناکی دارند و این بازی می توانست آنها را خیلی امیدوار کند، انتحاری و خوب بازی کردند.

وی افزود: انتظار نداشتم این طور بازی کنیم. باید امتیازهای بازی خانگی را بگیریم تا بتوانیم خود را بالا بکشیم. تیم ما موقعیت های خوبی طبق روال بازی های قبلی داشت ولی نمی دانم مشکل کجاست که نمی توانیم گل بزنیم. متاسفانه خیلی ساده گل می خوریم و به سختی گل می زنیم.

مدیرعامل شهرداری تبریز در خصوص جریمه و کسر 10 درصد از قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم تصریح کرد: ما در بازی های قبل خیلی خوب بازی می کردیم ولی نتیجه نمی گرفتیم. مقابل مس سرچشمه نه خوب بازی کردیم و نه نتیجه گرفتیم. من از نتیجه راضی نیستم و هم کادر فنی و هم بازیکنان را به کسر 10 درصد از قرارداد جریمه کردم.

سهرابی گفت: همه تیم ها مشکل مالی دارند ولی واقعا تیم ما کمترین مشکلات را در زمینه اقتصادی و مالی دارد. اصلا بهانه ای برای عدم نتیجه گیری نداریم به همین خاطر است که تصمیم به جریمه گرفتیم. البته من از مدیرروستا راضی ام چون خوب کار کرده. انصافا در بحث تمرینات، نظم دهی به تیم و نوع فوتبالی که تیمش ارائه می دهد خیلی خوب بوده.

وی تاکید کرد: مدیرروستا مقصر صددرصدی نتایج ضعیف تیم نیست اما به اندازه خودش در این ناکامی سهم دارد . تیم ما فقط دچار استرس شده و این شرایط با کسب یک پیروزی حل می شود ولی متاسفانه نمی توانیم این یک برد را بدست بیاوریم. اگر ما یک بازی را ببریم تیم روی غلتک می افتد.

مدیرعامل شهرداری تبریز افزود: فکر نمی کنم بازیکنان ما کم کاری کنند. احساس کم کاری در بازیکنان ما وجود ندارد. این حرف قابل قبول نیست. شاید مدیرروستا منظورش این بوده که برخی بازیکنان تاکتیک پذیر نیستند و نمی توانند خواسته او را برآورده کنند. ما هم تازمانی که مدیرروستا خوب کار کند از او حمایت می کنیم.

سهرابی گفت: این تعطیلات خیلی به نفع ما شد چرا که فرصت خوبی است تا مدیرروستا بتواند تفکرات خود را به تیم تزریق کند. فشردگی بازی ها هم خیلی وضع را خراب کرده چون مربی نمی تواند فکر خود را در تیم جا بیندازد. این فشردگی بازی ها باعث شد بازیکنان خوب ما مثل بذری، بائو و میرزاپور مصدوم شوند.

وی تاکید کرد: شک نکنید که سقوط نمی کنیم. کادر فنی و بازیکنان خیلی خوبی داریم. واقعا نمی دانم فقط مشکل چیست که با این فوتبال زیبایی که ارائه می دهیم چرا گل نمی زنیم. باید در این تعطیلات این مشکل را آسیب شناسی کنیم و مدیرروستا بتواند فکرش را در تیم جا بیندازد.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 29 بهمن 1390 00:29

کسر 10 درصد از قرارداد مدیرروستا و بازیکنان شهرداری تبریز

پنجشنبه 27 بهمن 1390 09:08

نویسنده : Emre
                                 

تیم فوتبال شهرداری تبریز روز گذشته در هفته بیست و ششم لیگ برتر مقابل تیم قعرجدولی مس سرچشمه در خانه متوقف شد.

برهمین اساس مدیرعامل باشگاه شهرداری، کادر فنی و بازیکنان این تیم را به کسر 10 درصد از قراردادشان جریمه کرد.

شهرداری با تساوی روز گذشته مقابل مس سرچشمه با 27 امتیاز موقتا در رده پانزدهم است.

میرمعصوم سهرابی مدیرعامل شهرداری تبریز در گفتگو با پانا این خبر را تائید کرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 29 بهمن 1390 00:37

احتمال اخراج چند بازیکن تیم فوتبال شهرداری تبریز

چهارشنبه 26 بهمن 1390 16:21

نویسنده : Emre
                              

 علی اصغر مدیرروستا سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل تیم فوتبال مس سرچشمه در نشست خبری اظهار داشت: الان نمی خواستم بیایم در نشست خبری شما شرکت کنم به دلیل اینکه سردرد شدیدی دارم و همه حرفهایم تکراری است. تا کی باید بگویم بازیکنانم از موقعیت های خود استفاده نکردند ودر بازی بعد جبران می کنیم.

وی اضافه کرد: تیم من در 10 دقیقه اول خوب بازی کرد ولی متاسفانه در ارسالهای آخر با وجود اینکه تمرین زیادی کرده بودیم ضعیف عمل کرد و وقتی تیم حریف چند حمله بر روی دروازه ما انجام دادند بازیکنانم دستپاچه شدند و تا آخر دستپاچه بودند.

مدیر روستا با تاکید بر اینکه در مجموع تیم حریف بهتر از ما بازی کرد، گفت: از روندی که بازیکنانم در پیش گرفته اند متاسفم و بسیار از آنان گله مندم. حتی با آنها گفته ام اگر تیم های دیگر چنین بازیکنانی داشته باشند مسئولان آن باشگاه برخورد شدیدی با آنان خواهند کرد.

وی در عین حال تصریح کرد: البته نمی خواهم بگویم که بازیکنانم کم کاری کرده اند بلکه فعل خواستنشان ضعیف است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز با بیان اینکه امروز دفاع تیم ما پراشتباه ترین روز خود را پشت سر گذاشت گفت: هر طور شده باید از این وضعیت بیرون بیاییم و بازیکنان باید به خود بیایند.

وی با اعلام اینکه احتمالا چند بازیکن از تیممان جدا خواهند شد، گفت: باید کاری کنیم تا اخراج دو بازیکن تاثیر مثبت بر تیم بگذارد.

مدیرروستا اضافه کرد: از چند بازیکن بسیار گله مند هستم چون اصلا به این بازی نیامدند و فکر می کنم آنها به تهران رفته اند که اگر این طور باشد صددرصد اخراجشان می کنم ضمن اینکه چند بازیکن دیگر را هم می فرستم تا با تیم امید تمرین کنند.

وی با بیان اینکه به هر بازیکنی که در تمرینات خوب کار کندفرصت بازی کردن می دهیم، افزود: هیچ مربی نمی خواهد بازیکن خوبش را کنار بگذارد و بازیکن ضعیفش را در ترکیب اصلی قرار دهد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 29 بهمن 1390 00:43

بلاژویچ: تراکتور را به خوبی آنالیز کرده‌ام

چهارشنبه 26 بهمن 1390 15:25

نویسنده : Emre
                       
 

میروسلاو بلاژویچ در نشست خبری پیش از بازی فردا با تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و نقاط ضعف و قوت آن را می‌شناسیم. من می‌توانم امیر قلعه‌نویی را شکست دهم.

وی در مورد اینکه از خارج از زمین به او در مورد ترکیب‌ و تعویض‌ها خط می‌دهند،‌ گفت: 40 سال است که مربیگری می‌کنم و به هیچ کس اجازه نمی‌دهم در کارم دخالت کند.

گفتنی است امیر قلعه‌نویی در نشست خبری حاضر نشد و دستیارش باغ‌آبادی را به این نشست فرستاد که با استقبال سرد خبرنگاران مواجه شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 29 بهمن 1390 00:42

جعفری: هیات رییسه باید با برنامه وارد شود

چهارشنبه 26 بهمن 1390 13:21

نویسنده : Emre

محمد حسین جعفری كه برای عضویت در هیات رییسه فدراسیون فوتبال ثبت‌نام كرده است، در گفت‌و‌گو با ایسنا، اظهار كرد: به عنوان نماینده باشگاه‌ها برای حضور در هیات رییسه شركت كرده‌ام و اعتقادم این است كه اگر امروز می‌خواهیم فدراسیون قبلی را به نقد بكشیم باید ببینیم قبل از این كه آن‌ها وارد شوند، چه برنامه‌ای داشتند و امروز كجا هستند. هیات رییسه فدراسیون فوتبال باید با برنامه وارد شود تا بشود برنامه‌های آن‌ها را به نقد كشید، آن زمان است كه می‌توانیم عملكردشان را تحلیل كنیم.


وی افزود: در دو سالی كه در تیم تراكتورسازی تبریز بودم، احساس می‌كنم كه با برنامه‌ریزی خوبی حركت كردیم و عملكرد باشگاه این مساله را نشان می‌دهد و با هر فراز و نشیبی كه بود توانستیم پیشرفت خوبی داشته باشیم.


مدیر عامل باشگاه تراكتورسازی تبریز در ادامه بیان كرد: به شخصه معتقدم كه باشگاه ما خیلی راحت‌تر بتواند در فدراسیون تعریف شود و به حق و حقوقش برسد و درباره حمایت‌ها و مسایلی كه گریبانگیر فوتبال ما است، اعتدال رعایت شود.


جعفری در پاسخ به این سوال كه عملكرد فدراسیون فوتبال در چهار سال گذشته را چگونه ارزیابی می‌كند؟ گفت: من دو سال بیشتر نیست كه وارد فدراسیون شده‌ام و در چهار سال گذشته عملكرد فدراسیون فراز و نشیب زیادی داشت، اگر بخواهیم بگوییم كه مشكلات تیم های ملی و امید فقط بر مبنای ضعف فدراسیون است، درست نیست، هر چند كه بخشی از این موضوع به آن‌ها برمی‌گردد. باید بسنجیم كه چه اتفاقاتی در چهار سال گذشته افتاده است.


وی افزود: نمی‌خواهم نمره‌ای برای عملكرد فدراسیون تعیین كنم. اما به هر حال ضعف‌ها و قوت ها در كنار هم اتفاق افتاده است.


مدیر عامل باشگاه تراكتورسازی تبریز ادامه داد: هیات رییسه هم باید با برنامه وارد شود تا پس از گذشت چهار سال برنامه‌ها در یك طرف و عملكرد آن‌ها در طرف دیگر قرار گیرند تا اذهان عمومی این عملكرد را مورد قضاوت قرار دهند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مدیرعامل تراكتور نامزد هیات رییسه فدراسیون شد

چهارشنبه 26 بهمن 1390 10:20

نویسنده : Emre

جعفری مدیر عامل باشگاه تراكتورسازی تبریز امروز در فدراسیون فوتبال حاضر شد و برای شركت در انتخابات این فدراسیون ثبت‌نام كرد.


وی برای حضور در هیات رییسه فدراسیون فوتبال نام نویسی كرده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

به برد مقابل مس سرچشمه نیاز مبرم داریم

سه شنبه 25 بهمن 1390 23:18

نویسنده : Emre

علی اصغر مدیر وستا در کنفرانس پیش از بازی شهرداری و مس سرچشمه اظهار داشت : بازی سختی در پیش داریم، در طی روزهای گذشته این را به بازیکنانم بارها تاکید کرده ام و این تاکید را حتی در بازی برابر پرسپولیس، تراکتور و سپاهان به بازیکنانم نکرده بودم که این بازی سختی است و نباید نسبت به جایگاه حریف خود، با دید از پیش برنده به این بازی وارد شویم و خوشحالم که در این چند روز این احساس را در بین بازیکنان تیم از بین برده ایم که از پیش برنده ایم.

سرمربی شهرداری تبریز افزود : با وجود اینکه می دانیم آنها برای تک امتیاز و بازی بسته به میدان می آیند اما ما هم برای این تاکتیک کار کرده ایم و در طی روزهای گذشته برای رسیدن به دروازه حریف برنامه ریزی کرده و تمرین کرده ایم و امیدواریم با یک بازی جوانمردانه فردا با برد به تعطیلات برویم.

مدیر روستا افزود :حاشیه ای در اطراف تیم نیست، چه از طرف رسانه ها و چه از طرف هواداران بر پیکر کادر فنی جاشیه ای وارد نمی شود اما می توانم در چهره همه بخوانم که همه نگران هستند، اما من با آگاهی این تیم را انتخاب کرده ام و گفته ام که جایگاه تیم شهرداری تبریز می تواند رتبه شش ام باشد اما متاسفانه در چند بازی اخیر خود با بدشانسی مواجه بودیم و نتوانستیم در کسب نتیجه موفق باشیم اما همه از نحوه عملکرد کادر فنی راضی هستند و من امیدوارم با کسب نتیجه در بازی فردا بتوانم در تعطیلات لیگ با برپایی اردویی آمادگی مشکلات را حل کنیم.

مدیر روستا در باره تیم مس سرچشمه هم گفت : در بازی فردا ما انتحاری بازی نخواهیم کرد، این تیم سرچشمه است که انتخاری بازی خواهد کرد و ما سعی خواهیم کرد در بازی فردا با بالا بردن سرعت بازی و با حوصله بازی کردن به سه امتیاز این بازی برسیم تا با روحیه خوب به تعطیلات لیگ برویم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مدیرروستا: نمی‌خواستم به کنفرانس خبری بیایم

سه شنبه 25 بهمن 1390 22:26

نویسنده : Emre
 علی اصغر مدیر روستا پس از تساوی خانگی برابر مس سرچشمه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمی‌خواستم امروز به کنفرانس خبری بیایم زیرا از زدن حرف‌های تکراری خسته شدم. امروز در نیمه اول مس سرچشمه از ما بهتر بازی کرد و با ارسال‌هایی که روی دروازه ما داشت، دستپاچگی را بین بازیکنان و مدافعان تیم خود به وضوح دیدم. هر توپی روی دفاع ما ارسال می‌شد، آنها دستپاچه می‌شدند و ما دست به دعا برمی‌داشتیم تا دروازه‌مان باز نشود.

وی ادامه داد: در نیمه دوم اما بازی‌های خوب گذشته را تکرار کردیم ولی باز هم از فرصت‌های گلزنی استفاده نکردیم و بازی مساوی تمام شد. به بازیکنانم گفتم شما در شهرداری هیچ فشاری را احساس نمی‌کنید و از سوی تماشاگر،‌ خبرنگاران، مدیریت هیچ گونه فشار روانی بر روی شما نیست و باید از این آرامش استفاده کنید زیرا بازی در شهرهای دیگر اینگونه راحت نیست. بازیکنان ما امروز فعل خواستن را برای پیروزی خوب صرف نکردند.

مدیر روستا تاکید کرد: مدافعان ما امروز پراشتباه‌ترین روز خود را سپری کردند. با این حال ما باید به هر صورت ممکن از شرایط کنونی خارج شویم. احتمال جدایی دو سه بازیکن از تیم شهرداری وجود دارد. با آنهایی که کم کاری می‌کنند و دلشان با ما نیست، قطع رابطه می‌کنیم. امروز بهترین فرصت برای فشار، جریمه و اخراج است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

شرفی: در تبریز هیچ گاه شکست نخوردیم

سه شنبه 25 بهمن 1390 21:26

نویسنده : Emre
 اصغر شرفی پس از تساوی یک بر یک برابر شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید در نیمه اول کار را تمام می‌کردیم. در این نیمه فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست ‌دادیم. بازیکنان ما کم‌کاری نمی‌کنند اما ما بی‌تجربه هستیم به همین دلیل در دیدار با پرسپولیس بازی برده را باختیم.

وی ادامه داد: مساوی نتیجه دلخواه من نیست اما در تبریز هیچ گاه شکست نخوردیم و با وجود آنکه در شرایط نابرابر بازی کرده‌ایم نتیجه دلخواه خود را گرفته‌ایم. شهرداری تبریز تیم خوبی است من از تلاش بازیکنانم راضی ام اما نتیجه مرا راضی نمی‌کند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تساوی شهرداری تبریز و مس سرچشمه

سه شنبه 25 بهمن 1390 20:23

نویسنده : Emre
 دیدار دو تیم شهرداری تبریز و مس سرچشمه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز و در حضور کمتر از ۲۰۰ تماشاگر برگزار شد و یک بر یک به پایان رسید.

مجتبی محبوب‌مجاز در دقیقه ۴۱ برای تیم میهمان گلزنی کرد و مهدی محمد‌پور در دقیقه ۶۷گل شهرداری را به ثمر رساند.

محسن قهرمانی داور مسابقه به کمال کامیابی‌نیا، زینال خیری و بهنام بیرانوند از شهرداری کارت زرد نشان داد.

با این تساوی شهرداری تبریز ۲۷ امتیازی و مس سرچشمه ۲۸ امتیازی شدند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

90/فونیكه‌سی همه فحش‌های ایرانی را بلد است!

سه شنبه 25 بهمن 1390 20:12

نویسنده : Emre

آرمیتا معتمدی

90: با چهار گل نفت آبادان را شكست دادید تا در جدول بچسبید به استقلال. از این بازی صحبت كن.

با آنالیزی كه از حریف شده بود به بهترین شكل از نقاط ضعف و قوت نفت خبر داشتیم. خوشبختانه برد قاطعی به دست آوردیم. البته می‌توانستیم با گل‌های بیشتری آنها را شكست دهیم.

90: بعد از زدن چهار گل سیر نشدید؟

خیر. اگر بازی را دیده باشید تا دقیقه نود باز هم حمله می‌كردیم. دروازه‌بان آنها در چند صحنه توپ‌های ما را مهار كرد.

90: به نظر تو تراكتور می‌تواند قهرمان لیگ یازدهم شود؟

از پتانسیل رسیدن به قهرمانی برخوردار هستیم. متاسفانه در دور برگشت برخی موارد مثل داوری اجازه ندادند به اهداف خود برسیم. تنها مشكل ما زمین یادگار امام(ره) است. در كل همه ما به قهرمانی فكر می‌كنیم.

90: فونیكه‌سی در مصاحبه‌ای عنوان كرده از اول بازی به او فحاشی می‌كردی.

من به او هیچ فحاشی نكردم. او بود كه بعد از گل به سمت من آمد و حرف‌های زشتی به زبان آورد. مقابل شهرداری یاسوج گل زدم و بعد از آن دوباره به توپ ضربه زدم كه آقای فغانی به دلیل تحریك تیم حریف به من اخطار داد اما به حرف‌های زشت فونیكه‌سی عكس‌العمل نشان نداد! او از ابتدای بازی چند بار به داور عنوان كرد كه من به او فحاشی می‌كنم. همین باعث شد تا در اولین برخورد به من كارت زرد نشان داده شود.

90: به نظر خیلی ناراحت هستی؟

هیچ بازیكنی را پیدا نخواهید كرد كه تایید كند من به او بی‌‌احترامی كرده باشم. جالب است این آقا همه فحش‌های بد را به زبان فارسی یاد گرفته است. یك گل شانسی زد. حالا زبان در‌آورده است. برود دعا به جان روح‌ا... عرب كند كه مصدوم شد تا او بتواند بازی كند. اگر این‌گونه نبود شاید حداكثر می‌توانست در لیگ یك بازی كند.

90: گفته با گلی كه زد حال تو را گرفت.

چهار گل خوردند به فونیكه فشار زیادی وارد شده بازیكن یك روزه نیستم كه از حرف‌های این بازیكن كوچك ناراحت شوم.

90: از این بحث فاصله بگیریم. مطالبات تو از استقلال به كجا رسید؟

90: با آقایان دو ماه پیش صحبت كردیم. قول دادند مشكل من را برطرف كنند.

پورحیدری عنوان كرد چند بازیكن سابق شكایت كرده‌اند، تو با ما همكاری كن. جالب این كه حالا جواب تلفن من را هم نمی‌دهند. متاسفانه از احترام من به حاجی سوء‌استفاده می‌كنند. اهل جنجال نیستم اما اینجوری هم كه نمی‌شود حق زن و بچه‌ام را بخورند. پارسال آن مشكلات را داشتم اما هیچ اعتراضی نكردم.

90: مگر پارسال چه مشكلاتی به وجود آمد؟

شرایط به گونه‌ای رقم خورد كه راضی نبودم. چند بازی بی‌‌دلیل نیمكت‌نشین شدم، اما همه دیدند كوچك‌ترین اعتراض نكردم تا تیم دچار حاشیه نشود. اعتقادم این است كه همیشه باید به تصمیم كادرفنی احترام گذاشت.

90: خوشحالی حیدری را پس از گل به ذوب‌آهن دیدی. دلیل آن را چه می‌دانی؟

بعد از باخت در داربی روی تیم فشار زیادی بود. در این شرایط روی بازیكنان بزرگ فشار بیشتر است. به نظرم دلیل خوشحالی خسرو هم این موضوع بود.

90: چرا استقلال داربی را از دست داد؟

دلیل اصلی آن نبود چند بازیكن بزرگ بود كه دیدید در ده دقیقه تمركز تیم به هم خورد. چندین بازی در داربی بوده‌ام و از شرایط آن خبردارم.

90: كادرفنی مقصر نبود كه تیم را جمع و جور نكرد؟

كادرفنی بیرون زمین است. استقلال بیست و پنج بازیكن دارد كه بین هشتاد تا صد هستند. به نظرم در ده دقیقه پایانی پرسپولیس با انگیزه‌تر بود.

90: تو اگر در آن ده دقیقه بودی چه می‌كردی؟

منطق در آن دقایق تاكید بر این دارد كه باید حفظ توپ را در دستور كار تیم قرار دهید.

90: به خط دفاع استقلال این روزها انتقادات زیادی وارد می‌شود به ویژه پژمان منتظری، نظر تو چیست؟

خط دفاع استقلال این فصل بهترین عملكرد را داشته است و پژمان از بهترین مدافعان فوتبال ایران است.

90: استقلال با الاتفاق بازی دارد. تیمی كه برانكو روی نیمكت آن نشسته است. این بازی را چطور می‌بینی؟

بازی آنها با الهلال را دیدم. تیمی نیست كه بتواند استقلال را در زمین اذیت كند. استقلال با ساموئل و زندی از خط هافبك خوبی برخوردار شده است. اگر زمین را بگیرند كار عرب‌ها تمام است.

90: برانكو مربی است كه باعث شد تو با تیم‌ملی به جام‌جهانی بروی از آن روزها بگو؟

بهترین سال‌های فوتبالی خود را در تیم‌ملی زمان مربیگری برانكو پشت سر گذاشتم. ایراد او این بود كه یازده بازیكن ثابت تیمش مشخص بودند.

90: از یك موضوع دیگر صحبت كنیم. در این چند سال بازیكنانی از استقلال جدا شدند كه سرمایه‌های این باشگاه بودند. مثل تو، قربانی و طالب‌لو دلیل این اتفاق چیست؟

فوتبال ایران همین است دیگر، یك باشگاه مثل سایپا از ابراهیم صادقی تقدیر می‌كند و عكس او روی بیلبوردها می‌رود اما در استقلال سرمایه‌سوزی كردند. باشگاه‌های بزرگ همیشه به دنبال ستاره‌های به روز هستند.

90: شاید ترس از بازیكنان قدیمی دارند؟

خوب بالاخره بازیكن هر چه از زمان حضورش در تیمی بزرگ مثل استقلال بگذرد روی سكوها محبوب‌تر می‌شود و این كار را سخت می‌كند.

90: قبول داری قدیمی‌ها كه در تیم می‌مانند باند بازی هم راه می‌افتد؟

من چنین چیزی ندیدم. طالب‌لو، قربانی و من اهل این كارها نیستیم. جدا از این سال‌های قبل هم بزرگانی مثل پاشازاده، بختیاری‌زاده و خیلی‌های دیگر هم اهل این رفتار نبودند.

90: دل تنگ استقلال نیستی؟

تراكتور و هواداران خونگرم آن باعث شده دلتنگ استقلال نشوم.

90: زندگی در تبریز چگونه است؟

عالی و از شرایط موجود راضی هستم فقط سرمای هوا تا حدودی مشكل‌ساز است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

گفتگویی کوتاه با محسن فروزان

سه شنبه 25 بهمن 1390 16:44

نویسنده : Emre
محسن فروزان سنگربان جوان و آینده دار تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگو با خبرنگار باشگاه چنین گفت : اول از همه خدا را شاکرم که بعد از تحمل سختی های فراوان و تمرینات فشرده مزد زحمات من را داد و همچنین از آقای قلعه نویی تشکر می کنم که به من اعتماد کرده  و به من در لیگ برتر بازی داد . 
من از وقتی در ترکیب اصلی تیم  قرار گرفتم تمام تلاشم را انجام دادم که به تیم ملی کشورم دعوت شوم و با توجه به برنامه ریزی که داشتم امید داشتم در آخر فصل بتوانم در لیست تیم ملی قرار بگیرم ولی با عنایت خدا توانستم در این اردو به تیم ملی دعوت شوم امیدوارم با بازی های خوب در تیم تراکتور در لیست 27 نفره تیم ملی نیز قرار بگیرم . 
او در مورد بازی با مس کرمان نیز گفت : مس کرمان چون بازی قبل خود را باخته است با انگیزه تمام مقابل با به میدان می رود به ابن دلیل ما برای کسب سه امتیاز کار سختی پیش رو داریم ولی ما برای کسب 3 امتیاز به کرمان می رویم .  دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

قلعه نویی : با ارائه یک بازی خوب و منطقی می توانیم به اهداف خود برسیم .

سه شنبه 25 بهمن 1390 11:42

نویسنده : Emre
امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگویی کوتاه با خبرنگار باشگاه در خصوص بازی با مس کرمان گفت : هر بازی شرایط خاص خود را دارد و این بازی یکی از بازی های سخت ما هست که اگر بتوانیم بازی را با پیروزی سپری کنیم در کورس باقی مانده و همچنین روند روبه رشد خود را ادامه می دهیم تیم مس کرمان هم تیم بسیار خوبی است و چون خود یک نیم فصل در آنجا حضور داشتم شناخت کاملی از این تیم دارم . ما بازی سختی پیش رو داریم و انشاالله با ارائه یک بازی خوب و منطقی به هدف خود می رسیم .
  وی در خصوص لیست دعوت شدگان به تیم ملی اظهار داشت : باید به لیست تیم ملی احترام بگذاریم ولی به نظر من 2-3 نفر دیگر از تیم تراکتور نیز شایستگی حضور در این لیست را داشتند ولی من به نظر آقای کی روش احترام می گذارم و معتقد هستم باید آقای کی روش را در پیاده سازی برنامه ها در فوتبال یاری دهیم  . دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

جوانان تراکتورسازی در یک بازی برتر در هفته 14 لیگ برتر در اصفهان تیم جوانان ذوب آهن را شکست داد.

سه شنبه 25 بهمن 1390 09:41

نویسنده : Emre
تیم جوانان تراکتورسازی روز جمعه 21/11/90 در استادیوم اختصاصی خود توانست به رهبری قادر رحیم زاده تیم جوانان ذوب آهن را دو بر یک شکست داد .
در این بازی که ساعت 14 آغاز شد تراکتورسازی با ترکیب محمدعلی رمضانیان ، عرفان مقیمی ، محمد شاه محمدی ، محمدرضا حسنی فر(پرویز جهان تیغ) ، جلال عبدی(رضا نصراله زاده) ، علیرضا نقی زاده ، نیما اسکندرزاده ، محسن قرآنی ، جلیل اسدالهی ، حسن فتح اله زاده(نیما یحیی پور) ، سعید آقایی به سرپرستی محمد تقی بیرام زاده و سرمربیگری قادر رحیم زاده و مربیگری جواد شالچی در مقابل تیم جوانان ذوب آهن صف آرایی کرد.
گلهای تراکتورسازان در این بازی را جلال عبدی در دقیقه 55 و محمدرضا حسنی فر در دقیقه 65 به ثمر رساندند و محمدعلی رمضانیان و جلال عبدی و جلیل اسدالهی نیز از تراکتورسازی کارت زرد گرفتند.
جوانان تراکتورسازی بایستی در هفته پانزدهم روز شنبه 29/11/90 ساعت 14:15 در تبریز به مصاف فجرسپاسی شیراز برود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اعلام اسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیست و ششم

دوشنبه 24 بهمن 1390 23:00

نویسنده : Emre

اسامی داوران قضاوت کننده در رقابتهای لیگ برتر از هفته بیست وچهارم که در روز چهارشنبه قضاوت می کنند، اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،

چهارشنبه 26/11/90 

صبای قم – پیروزی – ساعت 14:45 – ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

سعید مظفری زاده-محمدرضا ابوالفضلی-حمید غمزه-موعود بنیادی فر-ناظر: ایرج نظری

داماش گیلان – شاهین – ساعت 15:30 – ورزشگاه عضدی رشت

اشکان خورشیدی-بابک داوری-بهرام حسین نقوی-پیروز سیف اله پور-ناظر: مسعود عنایت

فجر شهید سپاسی – فولاد خوزستان – ساعت 15:30 – ورزشگاه حافظیه شیراز

محمود رفیعی-تورج عیوض محمدی-علیرضا کناری-سید حسین زرگر-ناظر: بهرام مهرپیما

مس کرمان – تراکتورسازی – ساعت 15:30 – ورزشگاه باهنر کرمان

سید احمد صالحی-مرتضی کریمی-سخاوت سلیمانژاد-رحیم مهر پیشه-ناظر:سعید بطحائی

 نفت تهران – ذوب آهن – ساعت 15:30- ورزشگاه دستگردی تهران

یداله جهانبازی-مجید شمس-رحیم شاهین-حسن اکرمی-ناظر:حسین عسکری
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

وارد جنگ قلعه نویی و مظلومی نمی شوم!

دوشنبه 24 بهمن 1390 22:26

نویسنده : Emre
محمد حسین جعفری در گفت و گو با پانا با اشاره به برد پرگل تراکتور مقابل نفت آبادان اظهار داشت: تیم ما بازی خیلی خوبی مقابل یکی نفت آبادان انجام داد. نفت اگر خوب نبود 4 گل به پرسپولیس نمی زد. فکر می کنم قدرت بچه های ما بود که بیش از آنچه انتظار داشتیم، ظاهر شدند.

وی افزود: روی زمین خیلی خوب بازی کردیم و بردیم اما نمی دانم چرا نفتی ها هدایت شهریاری را اخراج کردند. نمی دانم شاید به خاطر بازی ضعیفش بوده. او بازیکن حرفه ای است و در فوتبال تبریز ریشه دارد. درعالم حرفه ای کم کاری معنی ندارد و کسی حاضر نیست آبروی خود را بفروشد. گل های تراکتور مگر چطور زده شده که شهریاری مقابل آن توپ ها وا داده باشد؟

مدیرعامل تراکتور تصریح کرد: در این بازی داور خیلی خوب کار کرد و دوندگی زیادی داشت. شما اگر می بینید من هنوز هم معتقدم اشتباه ترکی در بازی ما مقابل استقلال عمدی بوده به خاطر این است که اصلا انتظار نداشتیم او 6 اشتباه بزرگ داشته باشد. حتی توجه کنید کمک داوری که تنها چند متر با صحنه خطا فاصله داشت پرچم نزد. مشخص است که داور به کمک می گوید کجا پرچم بزند و کجا نزند. در آن صحنه ترکی به کمکش نگفت پرچم بزند به خاطر این بود که خودش می خواست تصمیم بگیرد.

جعفری در پاسخ به این سئوال که بالاخره کمیته داوران این اشتباه را پذیرفت یا نه؟ گفت: ما در جلسه ای که اعضای کمیته داوران، تاج، سجادی و حتی معاون پارلمانی وزیر ورزش و چند نماینده تبریز حضور داشتند در ساختمان وزارت ورزش بحث جدی انجام دادیم و تاج هم پذیرفت که ترکی اشتباه کرده. آنها مسائل پیش آمده را برعهده گرفتند. من هنوز هم قانع نشدم که آن اشتباه سهوی بوده. اگر اعاده حق نشود این حق برای ما محفوظ است تا پیگیری کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا صحبت های مربیان استقلال علیه قلعه نویی به خاطر برهم زدن تمرکز این مربی است ؟ تاکید کرد: من حرف شما را قبول دارم اما وارد جنگ این دو مربی نمی شوم. اگر از روی قصد هم باشد اصلا کار خوبی نیست. ما دنبال کار خود هستیم و قلعه نویی هم زیرکانه کار خودش را دنبال می کند و وارد این حاشیه ها نمی شود. در این مقطع حساس نیاز نیست مشکلات شخصی را پیش بکشند چون به نفع دو تیم نیست و فقط رسانه ها استفاده می کنند.

جعفری در خصوص بازی با مس گفت: این بازی سختی است . چون مس باخت سنگینی داده، در زمین خود برای برد تلاش می کند اما ما هم با دستان بسته به کرمان نمی رویم و می خواهیم 3 امتیاز را بگیریم. آنها متحول شده اند. هر تیمی دوست دارد با برد به تعطیلات برود . هرچند این تعطیلات به نفع تیم ها نیست و فقط به خاطر تیم ملی مجبوریم مدارا کنیم.
 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 24 بهمن 1390 22:44

جعفری: فردا 10 درصد دیگر از قرارداد بازیکنان پرداخت خواهد شد

دوشنبه 24 بهمن 1390 19:34

نویسنده : Emre
محمد حسین جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام نمود روز دوشنبه تیم تراکتورسازی 10 درصد دیگر از قراردادهای خود را دریافت خواهند نمود.
وی اظهار داشت : با تلاش فراوان و حضور موسسه مالی جوانان خیر در کنار باشگاه شرایط مناسبی بوجود آمده است که در زمانهای مشکلات مالی با تعامل با آن موسسه به این مشکلات پایان داده می شود که جا دارد از آقای قاسمی مدیرعامل آن موسسه و هیئت مدیره آن موسسه تقدیر و تشکر نمایم که با همکاری و درک از شرایط حساس تیم خارج از تعهدات مالیشان به درخواست باشگاه جواب مثبت دادند.
با توجه به وضعیت کنونی تیم با روحیه مضاعف راهی مسابقه با مس کرمان خواهد شد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

4 تراکتوری به اردوی تیم ملی دعوت شدند

دوشنبه 24 بهمن 1390 16:30

نویسنده : Emre
بنابه اعلام فدراسیون فوتبال کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز یکشنبه اسامی 37 بازیکن دعوت شده را اعلام کرد.
در این میان نام 4 بازیکن تیم تراکتورسازی نیز به چشم می خورد.
1. قاسم حدادی فر
2. احسان حاج صفی
3. محمد ابراهیمی
4. محسن فروزاندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

90/لوپز: قلعه‌نوعی‌ می‌تواند تراكتور را قهرمان كند

دوشنبه 24 بهمن 1390 14:22

نویسنده : Emre
مهدی مرتضویان

90: در بازی با نفت آبادان خیلی درخشان بازی كردی

خیلی ممنون توانستیم پس از دو هفته یك نتیجه خیلی خوب را بگیریم. همه تیم خوب بودند و من همه كاری كردم تا تیم نتیجه لازم را بگیرد. یك بازیكن از زدن گل خوشحال می‌شود اما بیشتر از آن، برد تیمش خوشحال‌كننده است.

90: آمار گلزنی خوبی هم به عنوان یك هافبك داری...

من هم با شما موافقم (باخنده)! دوست دارم به عنوان یك بازیكن، در خدمت تیم باشم. فقط و فقط همین. این كه سرمربی به من اختیار بازی آزاد می‌دهد خیلی به من كمك می‌كند. بازیسازی و تنظیم فشار تیم را خیلی دوست دارم.

90: برادرت ماركو هم این هفته گل زد

بله. وقتی شنیدم خوشحال شدم. حتما بین ما ارتباط روحی برقرار شد كه توانستیم هر جفت‌مان گل بزنیم.

90: دوست داشتنی او هم در تراكتور بازی می‌كرد...

بله. واقعا دوست داشتم با او كه هم برادرم و هم دوستم است همبازی می‌شدم.

90: سال آینده او را به تراكتور می‌آوری؟

او خودش باید در مورد ادامه حرفه‌اش تصمیم بگیرد. من نمی‌توانم اظهارنظر كنم. فقط می‌توانم علاقه درونی‌ام را بگویم كه دوست دارم هم تیمی باشیم.

90: اصلا خودت در تراكتور خواهی ماند؟

نمی‌دانم. هنوز هیچ‌چیز در مورد وضعیتم برای سال آینده مشخص نیست. باید با رئیس باشگاه صحبت كنم. بعدا در مورد این قضیه، تصمیم بگیرم. چیزی هنوز در مورد ماندنم در تراكتور مشخص نیست. فقط به این فكر می‌كنم كه امسال، سال خوبی را با تراكتور به پایان برسانم.

90: تا به حال خوب بوده؟

خیلی خوب! همه‌چیز اینجا شرایط خوبی دارد. وضعیت تیم‌مان نیز از لحاظ رتبه خوب است. می‌توانیم قهرمان شویم. فقط باید همین‌گونه تمرین كنیم تا فكرمان عملی شود و قهرمانی را به شهر خوب تبریز بیاوریم.

90: بازی با مس كرمان را چطور پیش‌بینی می‌كنی؟

فیلم بازی آنها را امروز (دیروز) دیدم. آنها خیلی خوب در زمین می‌دوند و بازی همدیگر را خیلی خوب می‌شناسند. نباید به آنها فرصت بدهیم تا صاحب توپ شوند. هر وقت موقعیت داشته‌اند خطرناك نشان داده‌اند.

90: برای شادی‌های پس از گل برنامه داری؟

نه. فقط احساسم را بروز می‌دهم. گاهی دوست دارم در شادی‌های پس از گل، سایر دوستانم در تیم، پابه‌پای من شادی كنند. همه‌چیز را به صورت تیمی دوست دارم.

90: بیشتر هم با توسی خوشحالی می‌كنی...

بله. با او در تیم، خیلی راحت‌تر هستم.

90: كدام مربیان را در لیگ ایران خوب می‌بینی.

اكثر مربیان لیگ، تفكرات خوبی دارند. مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس یك مربی خیلی‌خیلی خوبی است.

90: دنیزلی بهتر است یا قلعه‌نوعی‌؟

چون با قلعه‌نوعی‌ كار كرده‌ام می‌گویم كه ایشان بهتر است. قلعه‌نوعی‌ روحیه خوبی به ما در بدترین مواقع می‌دهد و خوشحالم كه چنین مدیریتی در تیم دارد. او می‌تواند تیم را قهرمان ایران كند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

زمین راه آهن باعث مصدومیت زانویم شد

دوشنبه 24 بهمن 1390 09:21

نویسنده : Emre
میثم بائو در گفت و گو با پانا، در خصوص مصدومیت خود اظهار داشت: متاسفانه از ناحیه زانو درد شدیدی دارم و زانویم ورم کرده. سال قبل هم از این ناحیه مصدوم شدم و این درد قدیمی است اما در بازی با راه آهن زمین بد این تیم که گِلی بود باعث شد تا دوباره مصدوم شوم.

وی افزود: واقعا باید فکری به حال این زمین ها بکنند. فشردگی مسابقات زیاد مهم نیست ولی با این زمین هایی که داریم این فشردگی ها باعث می شود بازیکنان آسیب ببینند. خیلی از تیم ها مصدوم می دهد. زمین های لیگ برتر به جز آزادی، افتضاح هستند و بازیکن اصلا تعادل ندارد. این زمین ها شایسته فوتبال و لیگ برتر ما نیست و اگر ببینید هیچ تیمی نیست که 4، 5 مصدوم نداشته باشد.

هافبک شهرداری تبریز تصریح کرد: الان که در لیگ ما این همه بازیکنان خوب و ملی پوش ما مصدوم هستند راستی کرش چه کسانی را می خواهد به تیم ملی دعوت کند؟ مربیان باید در این فوتبال نتیجه گرا چکار کنند؟ متاسفانه فشردگی بازی ها و در کنار آن زمین های بد عاملی شده برای از دست دادن بازیکنان ملی پوش.

بائو گفت: تیم ما اصلا شرایط خوبی ندارد ولی این هفته با پیروزی مقابل مس سرچشمه اوضاع خوبی پیدا می کنیم. تیم ما بازی های خوبی انجام می دهد و در نیم فصل دوم واقعا به جز بازی با سپاهان در بقیه بازی ها مستحق باخت نبودیم. بالاخره مطمئن باشید کوچه ما هم عروسی می شود و تیم جان می گیرد.

وی تاکید کرد: تیم ما از وقتی مدیرروستا آمده نظم دفاعی خوبی پیدا کرده است ولی خط حمله ما مثل سال قبل یا زمان یسیچ فعال نیست. مدیرروستا بیشتر اعتقاد به کار دفاعی دارد و حتی من را نیز یک خط عقب تر و به پست هافبک دفاعی کشانده با این حال قضاوت در مورد این مربی زود است چون واقعا کار فنی او بسیار بالاست.

بائو در خصوص این که آیا شهرداری می افتد یا نه؟ گفت: شک نکنید که تیم ما سقوط نمی کند. ما پتانسیل بالایی داریم و حتی تیم ما از اول فصل دنبال رتبه ی بالا بود. حالا فوتبال است و رو ندارد. تیم ما اگر روی اصل و کار فنی و روال عادی بخواهید حساب کنید نمی افتد ولی اگر این وضع ادامه پیدا کند کار ما دشوار خواهد شد. ما نیاز به 2، 3 برد پشت سر هم هستیم تا بتوانیم در جدول به ثبات برسیم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تعداد کل صفحات : 4 1 2 3 4
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو