تبلیغات
تراکتور محبوب آذربایجان - 90/به هواداران تراکتور می‌گویم: «باشیزا دولانیم»!
بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

90/به هواداران تراکتور می‌گویم: «باشیزا دولانیم»!

یکشنبه 11 تیر 1391 18:09

نویسنده : Emre

مهدی مرتضویان

90:‌ محمد ابراهیمی هافبك ملی‌پوش تراكتورسازی تبریز همچون اكثر بازیكنان این تیم نحوه تمرینات بدنسازی كادرفنی جدید این باشگاه را خیلی خوب توصیف می‌كند. او كه همچون سایر ملی‌پوشان تراكتورسازی به تازگی وارد تبریز شده و پابه‌پای سرخپوشان تبریزی تمرین می‌كند در خصوص وضعیت خود و هم تیمی‌هایش گفتگوی مفصلی را با خبرنگار 90 انجام داده است كه در پی می‌خوانید:

90: بالاخره به تبریز رفتی و با تیم تمرین كردی.

به خاطر آن كه در اردوی تیم‌ملی بودم. اجازه داشتم ده روز دیرتر به تمرینات تیم باشگاهی‌ام اضافه شوم.

90: با تونی صحبت كردی؟

به طور خصوصی صحبتی نداشتم فقط خودم را به ایشان معرفی كردم.

90: كار با تونی چطور است؟

مربی حرفه‌ای و قابلی است. معلوم است هدف بزرگی را در تراكتورسازی دنبال می‌كند. برای هر جلسه تمرینی، برنامه دارد. دستیاران خوبی هم دارد. تونی با نوع صحبت‌هایش به بازیكنان انرژی می‌دهد. كاملا هم با شخصیت است و برای تك‌تك بچه‌های تیم، احترام زیادی قایل است.

90: بدنسازی امسال با سال‌های قبل چه فرقی دارد؟

او به كار با توپ اعتقاد دارد و تیم را به  این روش آماده می‌كند. با توجه به آن كه آیتم‌های مختلفی در تمرینات دارد، نشاط بالایی در بین بازیكنان وجود دارد. البته كار با وزنه هم انجام می‌دهیم. فكر می‌كنم كارهای اصولی می‌كند تا در طول فصل با مشكل روبه‌رو نشویم.

90: تمرینات تونی بهتر است یا كی‌روش؟

هر كدام روش مختلفی دارند. آقای كی‌روش تیم‌ملی را برای انجام یك الی دو بازی در طول چهل، پنجاه روز تمرین می‌دهد اما تونی با توجه به آن كه فشردگی زیادی در طول یكسال روی تیم خواهد بود تمرینات را به گونه دیگری طراحی كرده است.

90: با قلعه‌نوعی چطور؟

نوع تمریناتشان متفاوت است. آقای قلعه‌نوعی طور دیگری تمرینات بدنسازی را در نظر می‌گرفتند. همانطور كه گفتم تونی می‌خواهد بدن بچه‌ها تیم را با كار با توپ آماده كند.

90: گویا در مورد تونی با كی‌روش هم صحبت كردی؟

بله همینطور است. كی‌روش به خوبی تونی اولیویرا را می‌شناخت. گفت تراكتورسازی می‌تواند با این مربی، موفقیت‌های زیادی كسب كند. مربی كار بلدی است و امیدوارم در طول فصل نیز بتوانیم نتایج درخشانی را با تونی كسب كنیم.

90:‌رقبای اصلی تراكتور در لیگ‌برتر چه تیم‌هایی خواهند بود؟

هیچ بازی آسانی نداریم. احساسم این است با توجه به خریدهایی كه تیم‌ها كرده‌اند شاهد یكی از بهترین فصل‌های لیگ‌برتر باشیم. رقابت فشرده‌ای را خواهیم داشت. نباید یك امتیاز هم به راحتی از دست دهیم. احتیاج به آن داریم تا در بازی‌های اول فصل،‌امتیازات را درو كنیم. همین امتیازها در اواخر فصل از نان شب هم برایمان مهمتر خواهند شد.

90: در پایان حرف خاصی نداری؟

فقط به هواداران می‌گویم: «باشیزا دولانیم»! یعنی دورتان بگردم. واقعا لطف و محبتشان به قدری است كه نمی‌توان از آن به راحتی گذشت. از قول من هم بنویس اف 14 آماده پرواز است!
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -