تبلیغات
تراکتور محبوب آذربایجان - كاپیتان قانونی تراكتور من هستم ولی دنبال بازوبند نیستم
بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

كاپیتان قانونی تراكتور من هستم ولی دنبال بازوبند نیستم

سه شنبه 6 تیر 1391 13:07

نویسنده : Emre

بحث كاپیتانی در تراكتورسازی تبریز این روزها تبدیل به سوژه پرسروصدایی شده و خیلی‌ها منتظرند تا ببینند در نهایت از بین مرتضی اسدی، محمد نصرتی و مهدی كیانی در نهایت چه كسی بازوبند را بر بازو خواهد بست.

كیانی كه نسبت به نصرتی و اسدی سابقه بیشتری در تراكتور دارد در مورد بازوبند كاپیتانی تراكتور می‌گوید:« برای من فرقی نمی‌كند كاپیتان چه كسی باشد و موفقیت تیم از همه چیز مهمتر است. این درست نیست كه به خاطر یك تكه پارچه بخواهیم برای تراكتور حاشیه درست كنیم و هر كس كاپیتان تیم ما بود امیدوارم به تراكتور كمك كند و وظیفه‌اش را به خوبی انجام دهد.»

كیانی در پاسخ به این سوال كه آیا تو دوست نداری بازوبند را در اختیار بگیری خاطرنشان می‌كند:« اگر بخواهید از لحاظ قانونی حساب كنید من كاپیتان تراكتور هستم چون سابقه‌ام بیشتر است ولی دنبال بازوبند نیستم و بهتر است بزرگترهای تیم مثل اسدی و نصرتی كاپیتان باشند. در تیم ما اختلافی در این خصوص وجود ندارد.»

از كیانی در مورد تمرینات تونی اولیویرا سوال می‌كنیم كه او اینگونه جواب می‌دهد او مربی بزرگی است و تمرینات خیلی خوبی را برای ما در نگرفته است. فكر می‌كنم امسال تیم خوبی داشته باشیم و بهتر از پارسال باز كنیم. مطمئنا تیم ما نسبت به سال گذشته بهتر خواهد شد.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -