تبلیغات
تراکتور محبوب آذربایجان - به خاطر هواداران در تراكتور ماندم
بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

به خاطر هواداران در تراكتور ماندم

چهارشنبه 17 خرداد 1391 21:26

نویسنده : Emre


مهاجم تیم فوتبال تراكتورسازی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی تیم ملی در بازی با ازبكستان گفت: بازی سختی بود. چند نفر از بازیكنان‌مان برای اولین بار بود كه در كنار هم فوتبال بازی می‌كردند و با توجه به این مسئله هماهنگی لازم را نداشتیم و همه این‌ها باعث شد كه كارمان به سختی پیش رود ولی خدا را شكر می‌كنم آن چیزی كه كادر فنی از ما خواسته بود را در میدان پیاده كردیم و سه امتیاز شیرین این بازی را كسب كردیم.

ابراهیمی درباره حضور در تركیب اصلی تیم ملی مقابل ازبكستان گفت: آرزوی هر بازیكنی پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. تمام تلاشم را كردم تا بتوانم برای تیم ملی مفید واقع شوم و این اصلا مهم نیست كه بازیكن فیكس باشم یا ذخیره. هر موقع كه در زمین باشم تمام تلاشم را خواهم كرد تا بتوانم برای تیم ملی مفید واقع شوم ولی با این حال خدا را شكر می‌كنم كه موفق شدم پیراهن مقدس تیم ملی را به تن كنم و مطمئن باشید كه این اولین راه است و شاید در این راه انتظارها و حاشیه‌هایی باشد كه من با آن‌ها هیچ مشكلی ندارم و با جان و دل آن‌ها را خواهم پذیرفت. امیدوارم به هدف اصلی‌مان كه رسیدن به جام جهانی فوتبال است، دست پیدا كنیم و ملت ایران را شاد كنیم.

وی در مورد تعویض شدنش با خسرو حیدری در بازی با ازبكستان گفت: این تصمیمی بود كه كی‌روش و كادر فنی آن را صلاح دانستند و من به این نظر احترام می‌گذارم.

مهاجم تراكتورسازی در پاسخ به این سوال كه فكر می‌كردید این بازی با اشتباه نیشیمورا به نفع تیم ملی خاتمه پیدا كند، گفت: هیچ كدام از بازیكنان اصلا فكر نمی‌كردند كه در این بازی پیروز شویم و خیلی دور از ذهن بود كه ما در دقایق پایانی با پاس فوق‌العاده كریم انصاری‌فرد به خلعتبری به گل برسیم. شانس خیلی با ما یار بود و مطمئن باشید این برد خیلی به ما كمك خواهد كرد كه به جام جهانی صعود كنیم.

ابراهیمی در مورد اینكه كار كردن زیر نظر مربی بزرگی مثل كی‌روش چگونه است، گفت: مطمئنا كار كردن با مربی بزرگی مثل كارلوس كی‌روش هم از لحاظ روحی و روانی و هم از لحاظ فنی فوق‌العاده است و در هر تمرین ما چیزهای جدیدی را از او آموزش می‌بینیم و در اینكه كارلوس كی‌روش مربی بزرگ و نام‌آشنایی هست، شكی نیست.

وی افزود: آرزوی من مثل تمام بازیكنان این است كه به بازیكن فیكس تیم ملی تبدیل شوم و آرزوی از آن بزرگتر این است كه تیم ملی به جام جهانی صعود كند و من هم همراه تیم ملی تجربه حضور در جام جهانی را داشته باشم.

بازیكن تیم فوتبال تراكتورسازی درباره شایعات جدا شدنش از این تیم و پیشنهاد 900 میلیونی پرسپولیس به او و تمدید دوساله قراردادش با تراكتور نیز گفت: خیلی از دشمنان تراكتور و من منتظر بودند كه از این تیم جدا شوم و وقتی من این جو و شایعات را می‌دیدم عذاب وجدان می‌گرفتم و به همین دلیل تصمیم گرفتم به خاطر مردم آذربایجان و تبریز و هواداران پرشور تراكتور قراردادم را تمدید كنم و این تیم را ترك نكنم. مردم تبریز خیلی به گردن من حق دارند. با توجه به اینكه وضعیت سرمربی باشگاه هنوز مشخص نشده، من این كار را انجام دادم كه یك مشت محكمی به دهان دشمنان تراكتور زده باشم و خوشحالم آقایانی كه می‌خواستند من در تراكتور نباشم یا آن‌ها باشند من نباشم، طوری تو دهنی خوردند كه دیگر از این فكرها نكنند و امیدوارم در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا برای مردم تبریز افتخارآفرینی كنیم.

ابراهیمی در مورد رفتن قلعه‌نویی از تراكتورسازی و تاثیرش بر این تیم تبریزی نیز گفت: در این باره صحبتی ندارم.

وی درباره احتمال حضور پرویز مظلومی در تراكتورسازی اظهار كرد: مظلومی مربی بزرگی است و من هیچ مشكلی با او ندارم و امیدوارم كه اگر باشگاه صلاح دانست كه مظلومی مربی تراكتورسازی باشد، بتوانم به خوبی زیر نظر وی كار كنم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -