تبلیغات
تراکتور محبوب آذربایجان - سال خوبی با مظلومی خواهیم داشت
بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

سال خوبی با مظلومی خواهیم داشت

دوشنبه 15 خرداد 1391 21:57

نویسنده : Emre

حسن آذرنیا در گفت و گو با فارس درباره انتخاب پرویز مظلومی به عنوان سرمربی جدید تراکتورسازی اظهار داشت: با او در این تیم همبازی بودم و فکر می کنم سال خوبی با مظلومی خواهیم داشت. مظلومی شرایط تراکتورسازی را می داند.

وی در خصوص اینکه گفته می شود عده ای در حال جوسازی برای تراکتورسازی هستند و معتقدند باید این تیم سرمربی خارجی انتخاب می کرد، گفت: مربی ایرانی به خصوص مظلومی که با شرایط تیم آشنایی دارد یک قدم از مربی خارجی جلوتر است. انتخاب مظلومی در این برهه بهترین انتخاب بود. می خواهیم امسال تلاش کنیم یک جام بدست بیاوریم.

سرپرست تیم تراکتورسازی تصریح کرد: هواداران تراکتورسازی استحقاق کسب یک جام را دارند و این مسئله دور از دسترس نیست. می توانیم با کار بهتر و منسجم به این مهم برسیم. اکنون مسئولیت سنگینی داریم اگر مربی خارجی می آوردیم به دلیل آشنا نبودن با شرایط فوتبال ایران مجبور می شدیم خودمان بازیکن بگیریم اما اکنون مظلومی هر بازیکنی که به دردش می خورد را انتخاب می کند.

آذرنیا درباره تعداد بازیکنانی که قراردادشان با تراکتورسازی تمام شده گفت: محمد ابراهیمی، فرزاد حاتمی، مهدی کیانی از جمله افرادی هستند که قراردادشان تمام شده است. قاسم حدادی فر هم تا مهر ماه سرباز است و چون بازیکن ذوب‌آهن است باید با این باشگاه صحبت های لازم را انجام دهیم. احسان حاج صفی نیز سرباز است و باید یک سال دیگر در تراکتورسازی باشد. محسن فروزان و عقیل اعتمادی هم قرارداد دارند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -