تبلیغات
تراکتور محبوب آذربایجان - 90/جعفری: به زودی همه را سورپرایز می‌كنیم
بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

90/جعفری: به زودی همه را سورپرایز می‌كنیم

سه شنبه 9 خرداد 1391 19:16

نویسنده : Emre

مهدی مرتضویان

90: سردار! بالاخره تكلیف سرمربی تیم چه می‌شود؟

خیلی نمانده تا اسم سرمربی تیم را معرفی كنیم. جمع‌بندی‌های خوبی در این زمینه داریم و می‌توانیم از بین گزینه‌های نهایی، یك نفر را انتخاب كنیم.

90: گفته بودید چهار گزینه دارید؟

بله. بعد از رفتن آقای قلعه‌نوعی مذاكرات خود را با گزینه‌هایی كه در نظر داشتیم شروع كردیم. البته این چهار نفر به هفته قبل مربوط می‌شد. الان 3 نفر شده‌اند!

90: چند نفر خارجی هستند؟

اجازه بدهید در این باره سكوت كنم. به خاطر شرایط باشگاه، درست نیست الان حرفی بزنم و چیزی بگویم. وقتی قطعی شد آن را اعلام خواهیم كرد.

90: فكر نمی‌كنید كمی دیر شده و باید هرچه سریعتر تصمیم بگیرید؟

منتظر قلعه‌نوعی بودیم. هیات مدیره به این جمع‌بندی رسیده بود تا با ایشان ادامه همكاری بدهیم، اما نشد و به همین خاطر چند روز وقت را از دست دادیم.

90: حضور علی دایی جدی است؟

در ابتدا باید بگویم من برخلاف برخی شایعات كه مطرح شد، مذاكره مستقیم با گزینه‌های سرمربیگری نداشته‌ام. در مورد آقای دایی هم باید بگویم مذاكراتی را از طریق تیم‌هایی كه تشكیل داده‌ام، با ایشان انجام داده‌ایم. تصمیم نهایی در این باره را هم ظرف چند روز آینده می‌گیریم. 50 درصد ماجرا به باشگاه تراكتور مربوط است و 50 درصد باقیمانده به سرمربی.

90: اگر دایی نشد چطور؟

قرار نیست حتما آقای دایی باشد. تمامی مذاكراتمان به صورت موازی درحال پیگیری است. مطمئن هستم كسی روی نیمكت تراكتور خواهد نشست كه انتظارات خیل عظیم هواداران را برآورده كند. تراكتور آنقدر بزرگ است كه مربیان آرزوی سر مربیگری در این تیم را دارند! به شما قول می‌دهم مربی‌ای روی نیمكت تراكتور قرار می‌گیرد كه همه را سورپرایز می‌كند. تیم بزرگ، هوادار بزرگ، فكر بزرگ و جام‌های قهرمانی متعدد احتیاج به مربی بزرگ دارد.

90: بازیكنان و كادرفنی سال گذشته تیم می‌گویند بیشتر از 20 درصد از باشگاه طلب دارند، درست است؟

من نگفتم كه به همه بازیكنان فقط و فقط 20 درصد بدهكاریم. بلكه گفتم میانگین طلب بازیكنان و اعضای كادرفنی، 20 درصد است.

90: آخر نفهمیدیم طلب آقای قلعه‌نوعی 300 میلیون است یا 150 میلیون؟

من از امور مالی باشگاه خواستم تا ریز پرداختی‌ها و همچنین مطالبات را ارائه دهند. آنطور كه به من گفتند و در جریان هستم، حدود 150 میلیون تومان است.

90: اما آقای قلعه‌نوعی می‌گویند، 300 میلیون.

ماشین‌حساب باشگاه، دقیق‌تر است.

90: چه كسی مامور جذب بازیكنان در این شرایط است؟

افرادی همچون آقای حسن آذرنیا را داریم كه مربی بزرگی هستند اما فعلا شرایط‌مان به گونه‌ای است كه درحال تمدید قرارداد با بازیكنان قبلی خودمان هستیم.

90: در جلسه هیات مدیره منظورتان از نگاه به یك جام چه بود؟

تصویب شد كه رویكردمان برای سال آینده، كسب یك جام باشد. كف انتظاراتمان یك جام است و اگر دو یا سه جام را كسب كردیم چه بهتر!

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -