بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

قلعه نوعی: برنده بازی امروز هواداران بودند

جمعه 30 دی 1390 00:49

نویسنده : Emre
امیر قلعه نویی، سرمربی تیم تراكتور سازی در كنفرانس خبری پس از بازی این تیم در مقابل داماش گیلان گفت: با توجه به رفتار و میزبانی خوب هواداران در بازی امروز، برنده اصلی مردم خوب آذربایجان هستند.نتیجه بازی ها از یاد خواهد رفت ولی این رفتار های خوب به یاد خواهند ماند. از خبرنگاران عزیز هم تشكر می كنم كه در هر شرایط به ما كمك می كنند. این درست است كه بازی امروز را با پیروزی به پایان رساندیم ولی هنوز با تراكتور سازی مورد نظرم فاصله داریم.از بازیكنان تراكتور سازی هم به خاطر زحمت هایی كه می كشند تشكر می كنم.

وی در ادامه بیان كرد: اوایل بازی كمی بازیكنان كمی خسته بودند و فكر می كنم دلیل این موضوع، پرواز های پرتعدادی است است كه برای انجام مسابقات به شهرهای دیگر می رویم.از نتیجه بازی كاملا راضی هستم ولی از كیفیت بازی كمی ناراضی هستم.خدا را شكر می كنم كه توانستیم 3 امتیاز این بازی را كسب كنیم. این تماشاگران ما را به وجد می اورند.

سرمبی تیم تراكتور سازی خاطر نشان كرد: ما باید از فردا به فكر بازی بعدیمان با تیم شهرداری تبریز باشیم. باید تلاش كنیم تا در پایان لیگ برتر امسال به اهدافی كه داریم برسیم. گل هایی كه وارد دروازه ما می شود، اشتباهات فردی بود و قدرت تاكتیكی حریف نبود ولی خدا را شكر می كنم كه اشتباهات فردیمان كمی كاهش یافته است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic