بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

قلعه‌نویی:فعلا درباره قهرمانی حرف نمی‌زنم

جمعه 30 دی 1390 08:46

نویسنده : Emre

 امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل داماش گفت: برنده واقعی این بازی تماشاگران بودند. در ورزش برد و باخت مهم نیست و از یاد می‌رود و کسی یادش نمانده که در سال ۸۵ تیم‌ها چه نتایجی گرفتند. این منش و اخلاقیات است که می‌ماند مثل تختی و هادی ساعی که از یاد مردم نمی‌روند. از مطبوعات تشکر می‌کنم که ما را در شرایط بحرانی کمک کردند.

 وی در خصوص عصبانیتش در جریان مسابقه عنوان کرد:‌ مادرمان ما را نفرین کرده که مربی شده‌ایم. درست است که بازی را بردیم و خدا را شکر می‌کنم اما مشکلاتی هم داریم که من نمی‌گویم و این روز قشنگ را خراب نمی‌کنم.

 قلعه‌نویی تصریح کرد: این مردم اینقدر با ارزش هستند که هرچه خوبی به آنها کنیم باز کم است و با وجود همه این مشکلات و رفت و آمدها به ورزشگاه باز ما را حمایت می‌کنند.

 سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: کلا از بازی راضی نبودم. اوایل خیلی خسته بودیم و این به خاطر مسابقاتی است که پشت سر هم انجام می‌دهیم. باید بازی به بازی پیش برویم و فعلا در مورد قهرمانی حرف نزنیم. به بازیکنان گفتم بازی تمام شد و تا فردا خوشحال باشند از تمرین فردا به بعد باید به فکر بازی بعدی باشند و خوشحالی از یادشان برود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic