بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

کرانچار:‌ دیدار با شهرداری تبریز سخت است

جمعه 30 دی 1390 13:45

نویسنده : Emre
زلاتکو کرانچار در گفت وگو با خبرنگاران اظهارداشت: شهرداری تبریز در دو دیدار اخیر خود مقابل تیم سایپای کرج پیروز شد و مقابل پیروزی تهران مساوی گرفت.

وی افزود: این تیم از روحیه مناسبی برخوردار شده است و فردا نیز برای پیروزی به میدان خواهد رفت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به شکست تیم استقلال تهران صدرنشین لیگ برتر باشگاههای کشور در دو دیدار اخیر ، تصریح کرد: شکست های اخیر تیم استقلال تهران انگیزه ما را برای پیروزی در دیدارهای آینده افزایش داد.

وی تاکید کرد: درصورت پیروزی در دیدار روزجمعه مقابل شهرداری تبریز اختلاف امتیاز ما با تیم استقلال به سه امتیاز می رسد و این شرایط امیدواری ما را برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر دوچندان می کند.

کرانچار از محسن بنگر به عنوان تنها غایب تیمش در دیدار فردا نامبرد و افزود: این بازیکن به دلیل سه اخطاره بودن در دیدار فردا غایب است.

وی بابیان اینکه ''محرم نویدکیا'' نیز با مصدومیت جزیی مواجه است ، افزود: خوشبختانه سیدجلال حسینی که به دلیل انجام عمل جراحی در دیدارهای قبلی تیم سپاهان کمتر بکارگیری شد ، برای دیدار فردا آمادگی کامل را دارد و از ابتدای بازی در ترکیب اصلی تیم سپاهان قرار می گیرد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اظهارات عبدالله ویسی که گفته بود تیم صبای قم ‌با مهار نویدکیا و فابیو جانواریو بازیکنان خط میانی سپاهان توانست این تیم را شکست دهد ، افزود: سپاهان متکی به دو بازیکن نیست و دیگر بازیکنان این تیم نیز از توانایی بالایی برخوردار می باشند.

تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و یکم لیگ برتر باشگاههای کشور عصر جمعه در ورزشگاه فولاد شهر میزبان تیم شهرداری تبریز است.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic