بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

باشگاه شهرداری تبریز پاسخ پرسپولیسی‌ها را داد

پنجشنبه 29 دی 1390 13:01

نویسنده : Emre

منوچهر جعفری مدیر روابط عمومی و رسانه‌ای باشگاه شهرداری تبریز گفت: باشگاه پرسپولیس پس از برگزاری دیدار با شهرداری تبریز در ورزشگاه یادگار امام(ره) با ایجاد جو تنش و حاشیه سازی درصدد سرپوش گذاشتن به بازی و نتیجه ضعیفی است که مقابل شهرداری تبریز گرفته است.

وی اظهار داشت: پس از دیدار این دو تیم شاهد هجمه بسیار سنگین سایت‌ها و نشریات همسو با باشگاه پرسپولیس علیه هواداران و تماشاگران فهیم تبریزی بودیم که برخی از بازیکنان و مدیران این باشگاه با بزرگ‌نمایی برخی موارد سعی در جوسازی و توهین به تماشاگرانی داشتند که عنوان پرشورترین و بافرهنگ‌ترین تماشاگران را همواره یدک کشیده و نمونه بارز آن در دیدار تراکتورسازی و سپاهان در ورزشگاه یادگار امام(ره)تبریز نمود پیدا کرد که با وجود واگذاری نتیجه دیدار به نفع سپاهان 120 هزار تماشاگر فوتبال تبریز با فرهنگ بالای خود با تشویق حریف، عنوان بهترین هواداران هفته را به نام خود ثبت کرده و فرهنگ بالای تبریز و آذربایجان را به رخ همگان کشیدند.

وی افزود: در طول برگزاری مسابقات در شهرهای مختلف همواره شاهد اتفاقاتی هستیم که در فوتبال امروز به امری مرسوم تبدیل شده، ولی باشگاه پرسپولیس با داشتن نفوذ و قدرت رسانه‌ای خود برخی اقدامات ناچیز را به حساب مردم تبریز عنوان نموده و اقدام به شانتاژ خبری و بزرگنمایی کرده اند که این به هیچ وجه با اصول اخلاق نسبتی ندارد.

جعفری با اشاره به طرح بحث سه اخطاره بودن سعید دقیقی گفت: در روزهای گذشته شاهد مستند سازی از سوی برخی سایت‌های منتسب به باشگاه پرسپولیس هستیم که با استناد به خبر درج شده در برخی سایت‌ها را دلیلی بر 3 کارته بودن سعید دقیقی عنوان کرده و بر خواسته نادرست خود پافشاری می‌کنند. این بحث به هیچ وجه درست نیست چرا که اگر بر فرض خبرنگاری در یک یا دو سایت یا خبرگزاری به اشتباه نام بازیکنی را در لیست دریافت کنندگان کارت زرد ذکر کند دلیل درستی مطلب نیست چون ملاک عمل گزارشات ناظران سازمان لیگ وداوران مسابقات است نه خبر نادرست برخی سایت‌ها.

مدیر روابط عمومی باشگاه شهرداری تبریز ادامه داد: طبق گزارش سازمان لیگ سعید دقیقی در طول لیگ یازدهم 5 کارت زرد دریافت کرده که آقایان عزیز محمدی و آلبرت ناظر بازی بر این مسئله تاکید داشته و خواسته نابجای باشگاه پرسپولیس را رد می‌کنند و مسئله را خاتمه یافته می‌دانند و نمیدانم چرا آنها بر مطلب نادرست خود تاکید دارند.

جعفری در پایان اشتباه محاسباتی مدیران باشگاه پرسپولیس را به حساب تغییر و تحولاتی می‌گذارد که در لیگ جاری در این باشگاه اتفاق افتاده و عدم وجود یک سیستم منسجم موجب شده بجای کسب نتایج مناسب و تقویت تیم سعی در جو سازی و طرح برخی خواسته های نابجا کنند که این از اصول حرفه‌ای گری و اخلاقی به دور است.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic