بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

اگر پرسپولیسی ها مدرک دارند ما هم فیلم بازی ها را داریم

پنجشنبه 29 دی 1390 11:00

نویسنده : Emre
سید علی صالح‌پناه در گفت و گو با فارس درباره اینکه پرسپولیسی ها معتقدند سعید دقیقی سه اخطاره بوده و مستندات هم دارند، اظهار داشت: شاید پرسپولیسی ها مدرک دارند و ما نداریم! اگر بازیکنی سه اخطاره باشد در جلسه هماهنگی قبل از بازی به ما گفته می شود.

وی افزود: دقیقی در دور رفت مقابل مس کرمان اخطار گرفته و همه فکر می کنند در دور برگشت این اخطار را گرفته است. دقیقی در بازی با سایپا اعتقاد داشت خطای پنالتی صورت گرفته اما داور نه تنها خطا نگرفت بلکه به دقیقی کارت زرد نشان داد.

سرپرست تیم شهرداری تبریز در ارتباط با تغییر شماره پیراهن دقیقی گفت: با توجه به اینکه شماره 10 ما در نیم فصل جدا شد شماره 10 را به دقیقی دادیم. او در نیم فصل اول شماره 19 را می پوشید. همه این ها باعث شده این تصور به وجود آید که دقیقی سه کارته بوده است.

صالح پناه ادامه داد: اگر پرسپولیسی ها مدرک دارند ما هم فیلم بازی ها را داریم. امسال سازمان لیگ کار خوبی که کرده به نمایندگان فدراسیون گفته بعد از پایان هر بازی رو نوشته ای از اطلاعات بازی را به تیم ها بدهند. همه این مدارک موجود است که دقیقی سه اخطاره نبوده است.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic