بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

بعد از بازی با استقلال صدرنشین لیگ می‌شویم

سه شنبه 27 دی 1390 22:37

نویسنده : Emre

سیاوش اكبرپور مهاجم جنگنده تراكتورسازی از ابتدای فصل تا حالا تیمش را مدعی جدی قهرمانی قلمداد كرده و حالا هم چنین نظری دارد و معتقد است كه تراكتور حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

اكبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل ابتدا حرف‌هایش را در مورد بازی با شاهین بوشهر اینگونه آغاز می‌كند:«ما برای برد به بوشهر رفته بودیم و از این به بعد بازی خانگی و بیرون از خانه برای ما معنی ندارد. ما دنبال قهرمانی هستیم و باید در تمامی بازی‌ها به خوبی امتیاز بگیریم.»

او ادامه می‌دهد:«گلی كه در دقیقه اول زدیم شیرازه شاهین را از هم پاشید و همین موضوع باعث شد تا یك برد قاطع به دست آوریم. البته خیال نكنید كه شاهین تیم ضعیفی بود. آنها یك تیم قوی هستند كه مربی با تجربه و بازیكنان بسیار خوبی دارند و بی‌جهت به فینال جام حذفی نرفتند. این یكی از بهترین بازی‌های تراكتور بود و مطمئنا روند صعودی ما ادامه خواهد داشت.»

از اكبرپور می‌ پرسیم كه آیا استقلال را جدی‌ترین رقیب تراكتور می‌دانی كه او اینگونه جواب می‌دهد:«استقلال بازیكنان بسیار خوبی دارد و یكی از مدعیان جدی كسب عنوان قهرمانی است اما چند تیم دیگر در بالای جدول هم مدعی هستند كه نباید از آنها غافل شویم. با این حال فكر می‌كنم همه تیم‌ها روی تراكتورسازی هم حساب باز می‌كنند.»

اكبرپور در پاسخ به این سوال كه فكر می‌كنی استقلال در بازی‌های آینده از صدرجدول پایین بیاید خاطرنشان می‌كند:«شك نكنید كه استقلال باز هم نتایج ضعیفی خواهد گرفت و امتیاز از دست خواهد داد. ما سه هفته پیاپی بازی‌های تعیین‌كننده‌ای در تبریز داریم كه در سومین بازی باید به مصاف استقلال برویم. مطمئن باشید بعد از بازی با استقلال صدرنشین لیگ خواهیم شد. از هواداران تراكتور هم می‌خواهم كه ما را تنها نگذارند.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic