بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

فرزاد حاتمی : سعی می کنم جواب اطمینان کادر فنی را با بازی های خوب بدهم

سه شنبه 27 دی 1390 17:03

نویسنده : Emre
فرزاد حاتمی گفت : من از کادر فنی تشکر می کنم که به من اطمینان کردند و مرا در ترکیب یازده نفر تیم قراردادند و من نیز به پاس این اطمینان تمام سعی و تلاش خود را در میدان انجام دادم و خدا را شکر میکنم که توانستیم در همان دقیقه اول بازی اولین گل تیم را بثمر برسانم هرچند تیم شاهین به خاطر اینکه بازی قبل را واگذار کرده بود با انگیزه کسب امتیاز به میدان آمده بود اما همکاری خوب تیمی باعث شد که سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم وی همچنین تصریح کرد ما افسوس خوردیم که تماشاچی ها در استادیوم نبودند هرچند که باشگاه تراکتورسازی به پیشنهاد آقای قلعه نویی ، از فدراسیون خواسته بود که بازی در حضور هواداران انجام گیرد . 
وی در ادامه افزود : در کل بازی ، بازی زیبا و درگیرانه ای بود و خوشبختانه داور توانست بدون کارت بازی را تحت کنترل بگیرد .
وی در پاسخ به این سوال که چرا آقای فیروزکریمی در مورد شما به داور اعتراض می کرد گفت : آقای فیروز کریمی در برخورد ها اعتراض داشتند ، من زمانیکه می توانستم توپ را از حریف تصاحب کنم آقای کریمی اعتفاد داشتند که من خطایی مرتکب شده ام ، اما داور بر بازی مسلط بود و اگر خطایی بود قطعا داور بازی می گرفت .
وی همچنین در مورد بازی با داماش گیلان اظهار داشت : در این بازی با کمک هواداران انشاا... ، سه امتیاز بازی را کسب کنیم و باید این سه امتیاز را از آن خود کنیم ، اگر بتوانیم 9 امتیاز 3 بازی بعدی را کسب نماییم 60 درصد راه قهرمانی را پیموده ایم و اگر در ترکیب تیم در برابر داماش قرار بگیرم تمام سعی و تلاشم را برای پیروزی انجام می دهم .
وی در ادامه ابراز داشت : من خیلی خوشحالم که در تیم پرطرفداری همچون تراکتورسازی بازی می کنم و از طرفی هم ، خودم آذری هستم و اصالتا بچه زنجانم و ما هرجا که می رویم این هواداران برای تشویق تیمشان می آیند . من در قم خیلی تعجب کردم زمانیکه دیدم هواداران تراکتور چند برابر هواداران تیم صبا هستند ، من از هواداران می خواهم که ما را دعا کنند تا بتوانیم با کسب نتایج دلخواه دل آنها را شاد کنیم .دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic