بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

90/حاتمی: قلعه‌نوعی راه استفاده از بازیكن را بلد است

سه شنبه 27 دی 1390 12:49

نویسنده : Emre

 مینا عابدی

90: بازی مقابل شاهین چطور بود؟

بازی پر برخوردی بود. یك بازی خشن كه یكی دو تا هم مصدوم داشت. درست است كه این بازی تماشاگر نداشت، اما بازیكنان اینقدر با هیجان و پر انرژی بازی می‌كردند كه نبود هواداران زیاد به چشم نمی‌آمد.

90: با این گلی كه زدی به فرزاد 20 ثانیه معروف شدی؟

خدا را شكر، اما نمی‌دانم چه ثانیه‌ای گل زدم.

90: ثانیه 20 بازی؟

واقعا خوشحالم كه این قدر زود گل زدم!

90: فكر می‌كردی اینقدر زود گل بزنی؟

كادر فنی از من انتظار داشتند كه گل بزنم به هر حال من فوروارد تیم هستم و باید گلزنی كنم. دست ابراهیمی درد نكند كه چنین موقعیتی را به وجود آورد تا من گلزنی كنم.

90: فكر می‌كنی در بازی‌های بعدی هم به این سرعت گل بزنی؟

باید دید چه پیش می‌آید. شاید بتوانم شاید هم نتوانم چون آینده را هیچ كسی نمی‌تواند پیش‌بینی كند.

90: در جریان بازی با ضربه محكمی كه به توپ زدی باعث مصدومیت بازیكن حریف شدی؟

مچ پای راستم مصدوم است، به همین خاطر ترس شوت زدم كه ضربه‌ام به صورت مهرزاد خورد و باعث شد كه از ناحیه بینی دچار آسیب‌دیدگی شود.

90: مصدوم بودی این قدر محكم زدی اگر مصدوم نبودی چه طور ضربه می‌زدی؟

(باخنده) من از مهرزاد عذرخواهی ‌كردم و دوباره هم از او دلجویی می‌كنم امیدوارم من را ببخشد.

90: بازی آینده تراكتور مقابل داماش است. این بازی حساسیت‌های ویژه خود را دارد. الان با این گل كه زدی توقع‌ها از تو بیشتر شده است فكر می‌كنی بتوانی این انتظارات را برآورده كنی؟

بله! البته كار خیلی سخت شده چون همان طور كه گفتید انتظارات از من بالا رفته است ولی امیدوارم كه در بازی‌های بعد هم بتوانم این توقع‌ها را برآورده كنم و بازیكن موثری برای تیمم باشم.

90: بازی قبلی گفت كه قلعه‌نوعی از تو راضی نبوده در این بازی چطور راضی بود؟

فعلا كه چیزی نگفته‌اند. بالاخره امیرخان توقع دارند و ما هم باید توقع ایشان را برآورده كنیم. شاید باز هم راضی نباشند، چون فقط گل زدن كه مهم نیست. ممكن است من در زمین اشتباهی مرتكب شده باشم كه او توقع نداشته است.

90: تیم‌های امیر قلعه‌نوعی معمولا نیم‌فصل دوم عملكرد بهتری از خود نشان می‌دهند فكر می‌كنی این تیم می‌تواند در این فصل به اهدافش برسید؟

ما الان رقیب استقلال هستیم و باید به رقابت خود ادامه دهیم تا جایی كه به هدفمان برسیم. همان طور كه گفتید امیرخان همیشه نیم‌فصل دوم نتایج بهتری كسب می‌كنند. الان هم شاهد این موضوع هستیم. وقتی یك تیم در پایین جدول باشد كسی انتظار زیادی از آن تیم ندارد، اما وقتی تیم به صدر جدول می‌رسد استرس و حاشیه زیاد می‌شود. كار ما الان سنگین‌تر شده و هواداران انتظارات زیادی از ما دارند. امیرخان همیشه نشان داده كه در كار مدیریت موفق عمل كرده است.

90: قلعه‌نوعی اظهار كرده است كه بازیكنانی كه نیم‌فصل جذب كرده در تیم خود ذخیره بوده‌اند اما او راه استفاده از این بازیكنان را بلد است؟

من ذخیره نبودم. اما به هر حال قلعه‌نوعی راه استفاده از بازیكن را بلد است. من در سپاهان خیلی خوب بودم اما لوكا نمی‌توانست از من خوب استفاده كند. لوكا من را اخراج كرد در حالی كه اگر راه استفاده كردن از من را بلد بود هرگز من را اخراج نمی‌كرد. اخراج كار ساده‌ای است اما به كارگیری از بازیكن راحت نیست.

90: فكر می‌كنی تا پایان فصل چند گل به ثمر برسانی؟

هر وقت كه بتوانم و فرصت به دست آوردم گل می‌زنم اما باز هم می‌گویم آینده را نمی‌توان پیش‌بینی كرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic