بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

قلعه نویی:تراکتورسازی تبریز پشتوانه مردمی خوبی دارد

دوشنبه 26 دی 1390 21:22

نویسنده : Emre
امیر قلعه نویی در گفت و گو با برنامه "فوتبال برتر" شبکه سه، درباره پیروزی 3 بر صفر برابر شاهین بوشهر گفت: روز گذشته بازی خوب و منطقی انجام دادیم و روی نقاط قوت و ضعف حریف کار کردیم. یکی از دلایل این پیروزی گل زود هنگام ما بود. شاهین بوشهر و فیروز کریمی تیم و مربی خوبی هستند.

وی در مورد مصدومان تراکتور سازی گفت: مهدی کیانی 10 روز دیگر آماده بازی می‌شود و قاسم حدادی‌فر 3 تا 4 هفته دیگر مصدومیت‌اش به پایان می‌رسد.

قلعه‌نویی در مورد دلیل استقبال کم تماشاگران از بازی‌های لیگ برتر گفت: این مسئله چند دلیل دارد؛ اول کیفیت بد زمین‌های مسابقه است و دوم خدماتی که به تماشاگران داده می‌شود و آنها در رفت و برگشت به ورزشگاه مشکل دارند. گرانی بلیت و عدم نتیجه گیری‌ تیم‌های باشگاهی و ملی از جمله دیگر دلایل کاهش استقبال تماشاگران است. البته هفته گذشته ما در تبریز 35 هزار تماشاگر داشتیم و در مجموع آمار ما نسبتا بد نبوده اما کاهش تماشاگر در کل فوتبال ایران دیده می‌شود.

وی در مورد اینکه قرار است بازی‌های تراکتورسازی از ورزشگاه یادگار امام تبریز به باغ شمال برود، گفت: 4 ماه پیش گفتم ورزشگاه یادگار ظرفیت 2 بازی در هفته را ندارد اما برخی مربیان علیه من جبهه گرفتند در نهایت وقتی این ورزشگاه خراب شده به فکر چاره افتادیم. من در لورکوزن حضور داشتم در آنجا تیم مثل لورکوزن که در 3 جام بازی می‌کرد بر روی زمین‌اش حداکثر 60 ساعت بازی می‌گذشت. در خارج از ایران اکنون دیگر از خاک برای چمن استفاده نمی‌کنند تا چمن آفت نبیند ولی در ایران هیچ کدام از این مسائل را نداریم.

سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: اکنون به زمین‌های فوتبال مانند هتل‌ها ستاره می‌دهند. کدام زمین فوتبال ایران حتی می‌تواند یک ستاره بگیرد؟ ورزشگاه آزادی نسبت به زمین‌های دیگر ایران شرایط نسبتا خوبی دارد. من از ورزشگاه السد قطر بازدید کردم زمین‌های آنها مانند اولدترافورد است. 4 ساعت طول کشید که از این ورزشگاه بازدید کردیم. چرا قطر میزبان جام جهانی است و 2 دوره جام ملت‌ها را میزبانی کرده اما ما نمی‌توانیم. ما در برنامه ریزی عقب هستیم.

قلعه نویی با اشاره به مشکلات شاهین بوشهر عنوان کرد: تیمی مثل شاهین که عشق و دلخوشی مردم آن منطقه است با مشکلات زیادی مواجه است در حالی که عسلویه که یک منطقه پولدار است در نزدیکی بوشهر قرار دارد. اینها همه مشکلاتی است که تماشاگران نمی‌آیند و از بازی‌ها استقبال نمی‌کنند.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه چرا او همیشه در نیم فصل دوم بهتر نتیجه می‌گیرد گفت: با برنامه ریزی و مطالعه تیم‌ها را در اختیار می‌گیریم. هم در استقلال و هم در تیم ملی چنین روشی را داشتم. در تیم ملی به ما قول دادند اگر از گروه خود صعود کنیم به جام جهانی فکر کنیم. من برای تیم‌ها برنامه‌های کوتاه، میان مدت و بلند مدت تعریف می‌کنم.

قلعه نویی اضافه کرد: تراکتورسازی را در شرایط خاصی تحویل گرفتم بنابراین تغییرات رفتاری، فنی و اخلاقی در این تیم زمان می‌برد. در نیم فصل دوم هم تیم ما از نظر جسمانی در وضعیت بهتری قرار می‌گیرد زیرا ما مقطعی فکر نمی‌کنیم و کل فصل را در نظر می‌گیریم. اگر بدشانسی نمی‌آوردیم و برخی از مشکلات خاص نبود اکنون تراکتور سازی وضعیت بهتری در جدول داشت. با جذب بازیکنان خوب در نیم فصل نقاط ضعف خود را تا حدودی پوشش دادیم.

قلعه نویی در مورد اینکه به قهرمانی در لیگ برتر فکر می‌کند یا نه گفت: ذهن بازیکنان را برای هر بازی آماده می‌کنیم تا اینگونه روی تیم فشار روانی وارد نشود و روی کیفیت فنی و رفتاری بازیکنان تاثیر منفی نگذارد. پشتوانه مردمی خوبی داریم و تیم ما پتانسیل خوبی هم دارد اما اکنون فقط به بازی با داماش فکر می‌کنیم امیدوارم نتیجه در شان و شخصیت تراکتورسازی و مردم خوب آذربایجان در پایان فصل بگیریم و به یکی از اهداف تعیین شده خود در این فصل برسیم.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic