بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

صادقی: قبل از بازی جیب کریمی را گشتم!

دوشنبه 26 دی 1390 19:16

نویسنده : Emre

صادقی معتقد است تیمی در نهایت قهرمان می‌شود كه تمركز بیشتری برای گرفتن امتیاز داشته باشد. او در گفت‌وگو با خبرآنلاین ابتدا در مورد بازی با شاهین می‌گوید:« بازی خوبی بود و محرومیت تماشاگران شاهین خیلی به ما كمك كرد كه راحت‌تر بازی كنیم. از طرفی دقیقه یك گل زدیم و شیرازه تیم شاهین از هم پاشید. ما در این مسابقه حاكم توپ و میدان بودیم.»


صادقی در ادامه حرف‌هایش در مورد حركات عجیب فیروز كریمی در كنار زمین می‌گوید:«بالاخره آقا فیروز جذابیت و حاشیه‌های خاص خودش را دارد. من قبل از بازی به سمت او رفتم و آقا فیروز هم كت جدید پوشیده بود. من از كریمی خواستم كه جیبش را بگردم و او هم اجازه داد كه این كار را انجام دهم. البته دنبال مهره مار یا چیز دیگری نبودم و همین‌طوری خواستم جیب او را بگردم.»


صادقی درمورد نزدیك شدن تراكتور به صدرجدول می‌گوید:«ما در این چند بازی نتایج خوبی گرفتیم ولی اگر در نیم فصل اول در چند بازی خانگی امتیاز از دست نمی‌دادیم الان صدرنشین لیگ بودیم. ما باید بازی‌های لیگ را مثل یك مسابقه حذفی بدانیم و نهایت تلاش خود را به خرج دهیم. من فكر می‌كنم چهار، پنج تیم بالای جدول تا آخرین هفته شانس قهرمانی دارند.»


صادقی كه قبلا گفته بود استقلال افت می‌كند، در این خصوص می‌گوید:«هر تیمی در لیگ افت می‌كند و استقلال هم با این شرایط مواجه شده است. دلیل افت آنها این است كه بزرگتر خود یعنی فرهاد مجیدی را از دست داده‌اند چرا كه او چه از لحاظ فوتبالی و چه مسائل دیگر یك بازیكن تعیین‌كننده بود. با شروع لیگ قهرمانان آسیا و همچنین فینال جام حذفی مطمئن باشید كه استقلال بیشتر تحت فشار قرار می‌گیرد.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic