بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

صعود تراکتورسازی به رتبه دوم لیگ برتر

یکشنبه 25 دی 1390 19:07

نویسنده : Emre

این دیدار در حالی بعدازظهر امروز (یكشنبه) آغاز شد كه شاهین بوشهر به دلیل عدم كسب نتایج مناسب در هفته های اخیر لیگ برتر با شرایط خوبی روبرو نبود و تراكتورسازی تبریز نیز برای ادامه حضور خود در بین تیم های بالای جدول، نیاز مبرمی به 3 امتیاز داشت.

در حالی كه هنوز این دیدار به دقیقه نخست نرسیده بود، محمد ابراهیمی حركت پا به توپی را آغاز كرد كه ارسال زیبای این باریكن با ضربه سر فرزاد حاتمی درون دروازه شاهین بوشهر قرار گرفت تا تراكتورسازی تبریز خیلی زود به گل دست یابد.

در ادامه، تیم شاهین بوشهر برای جبران این نتیجه حملاتی را طراحی كرد اما به نتیجه نرسید و در مقابل و در دقیقه 36 رودریگو توزی برای دومین بار برای تراكتورسازی گلزنی كرد تا نیمه نخست با نتیجه 2 بر صفر به سود تراكتورسازی به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز شاگردان فیروز كریمی برای جبران این نتیجه ثمری نداشت و رودریگو توزی توانست گل دوم خود و سوم تیمش را در دقیقه 72 به ثمر برساند.

شاگردان امیر قلعه نویی در تیم تراكتورسازی با این پیروزی 3 بر صفر جمع امتیازات خود را به 36 رسانده تا به رتبه دوم صعود كنند و شاهین بوشهر نیز در ادامه نتایج نامطلوب خود با قبول این شكست خانگی 20 امتیاز باقی ماند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic