بیز تراختـــــــــــور عاشقی ، ترکلار کیمین غیرتلی کیم

پرسپولیس باید از شهرداری تبریز بترسد

یکشنبه 25 دی 1390 23:57

نویسنده : Emre

گفتگوی ایپنا را با میرزاپور در ادامه می‌خوانید:

*در آستانه بازی با پرسپولیس اوضاع تیمتان چطور است؟

- خدا را شکر با توجه به بردی که مقابل سایپا در کرج بدست آوردیم شرایط ما در جدول بهتر شد و روحیه بچه ها هم خیلی خوب است. با اضافه شدن آقای مدیرروستا و همکارانش به شهرداری از نظر نظم تیمی و کار تاکتیکی شرایط خیلی بهتری داریم که در 2 بازی اخیر تأثیر خودش را نشان داده است. ما مقابل مس کرمان در 2 بازی قبل باختیم اما به هیچ وجه حقمان باخت نبود. مقابل سایپا از موقعیتها بهتر استفاده کردیم و بازی را بردیم.

*در مورد بازی با پرسپولیس چه صحبتی داری؟

- پرسپولیس و استقلال همیشه بزرگ و قابل احترام هستند. شاید پرسپولیس امسال شرایط خوبی نسبت به گذشته نداشته باشد اما این تیم بازیکنان خوبی دارد و مربی بزرگی به نام دنیزلی دارد. امتیازات 2 تیم در جدول به هم نزدیک است و 3 امتیاز این بازی خیلی مهم خواهد بود. ما در زمین خودمان بازی می کنیم و دنبال پیروزی هستیم.

*شرایط پرسپولیس را در حال حاضر چطور می بینی؟

- پرسپولیس با توجه به اینکه نیم فصل تغییراتی در کادر فنی اش داشت مثل ما بازی اولش را باخت و بازی بعدی را برد. پرسپولیس تیم بسیار خوبی دارد و در نیم فصل دوم می تواند نتایج بهتری بگیرد.

*نمایش عالی و پیروزی پر گل پرسپولیس مقابل شاهین بوشهر شما را برای این دیدار نگران نمی کند؟

- اگر بخواهیم اینطوری به مسأله نگاه کنیم آنها در خانه خودشان شاهین بوشهر را برده اند و ما در خانه حریف سایپا را شکست دادیم. ما تیم با کیفیت و قابل احترامی داریم و این حوادث در فوتبال همیشه هست. ما کاری به بازی قبلی نداریم و با صحبتهایی که آقای مدیرروستا انجام داد آن بازی گذشت و باید به بازی بعدی فکر کنیم. این دیدار حساس است چون پخش مستقیم است. امیدوارم روز خوبمان باشد و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

*از این پرسپولیس متحول شده نمی ترسید؟

- ترسی ندارد، ما هم متحول شده ایم و آنها هم باید از ما بترسند. ما تیم پرقدرت و خوبی د اریم و ترس معنی و مفهومی ندارد. تیمی که بترسد، باخته و ما دنبال 3 امتیاز هستیم. بدون ترس و استرس می خواهیم امتیازات این بازی را بگیریم.

*پرسپولیس شانسی برای پیروزی در این دیدار ندارد؟

- در فوتبال همه چیز ممکن است اتفاق بیفتد.

*یعنی اگر پرسپولیس ببرد، جزو اتفاقات فوتبال خواهد بود؟

- فوتبال همین است و گاهی اوقات تیمی که خوب بازی می کند ممکن است به حقش نرسد. سعی می کنیم کمتر اشتباه کنیم تا نتیجه بگیریم. هر 2 تیم تلاش خواهند کرد تا نتیجه بگیرند اما تیمی برنده است که کمتر اشتباه کند و از موقعیتهایش بهتر استفاده کند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic